Itálie: Nigerijská mafie prodává nezletilé dívky za 5 eur

Itálie: Nigerijská mafie prodává nezletilé dívky za 5 eur

Nigerijská mafie má mnohem delší prsty, než si kdo myslí, právě proto sužuje kriminalitou většinu západních zemí. Itálie patří k zemím, kde jsou již nigerijskou mafií ovládány i některé obce či městské čtvrti. Už předtím jsem upozornila na jejich spolupráci s pašeráckými neziskovkami, které dováží „zboží“ pro nigerijskou mafii – tedy drogové dealery a prostitutky, ale dokonce i „nedobrovolné dárce orgánů“. Nigerijci pak využívají k prostituci nejen černošky (velmi často nezletilé), ale i drogově závislé Italky.

V Castel Volturno, hlavním městě nigerijské mafie v Evropě, se dívky prodávají za 5 eur. Některé z nich byly osvobozeny po bleskové razii.

Jsou to otroci nigerijské mafie. Otroci, kteří jsou za podpory italské vlády dovezeni na lodích: několik žen, Nigerijek, téměř všechny jsou prostitutky. Někdy jsou však využity jako „náhradní díly“ na trhu s orgány.

Jde o nezletilé dívky ve věku 12, 13 a 14 let. Jsou uneseny a nuceny k prostituci. Každých 10 dní zaplatí 1000 eur. Dávají jim 5 eur. Jsou to prostitutky za 5 eur.

Reportér Bernieri popisuje, jak to vypadá v lokalitách ovládaných drogovou mafií v Miláně.

„Navštěvujeme Nigerijci okupované budovy, které sem přinášejí degradaci. Napočítali jsme 242 míst v Miláně a okolí: bývalé nemocnice a kanceláře, dokonce i celý hotel. . . Jdeme osobně obhlédnout situaci, fotografovat a natáčet videa a hlásit kritické situace orgánům činným v trestním řízení a obci Milán, která je v mnoha případech vlastníkem těchto objektů“.

„Bují tam obchod s drogami, vedou ho Nigerijci. Žlutý heroin se prodává dětem. Dávka za pět eur.“

V bývalém Maserati jsou squaty: Jsou tam bílé dívky, které vydělávají peníze, aby dostaly na oplátku drogy. Stávají se otroky drogových dealerů: Nigerijci se jimi chlubí jako symboly lepšího postavení.

V nepoužívané továrně Maserati, našli dobrovolníci z City Report jednoho rána nějaké spálené fotografie: znepokojující dědictví satanských rituálů? Fotografie dívek, chlapců a žen a vedle velké figuríny; spálené předměty pravděpodobně sloužily jako obrovské panenky tajemného kultu praktikovaného Black Axe, nigerijskou mafií, která řídí obchod s heroinem v Itálii. Při pečlivém zkoumání figurína vypadá jako kultovní nález známý nám všem : voodoo (viz obr. níže).

A pak matrace: stigmata smutné reality squatů, otroci nigerijských mafiánů, z mnoha je zde například Pamela a Desirèe. Našli jsme jich asi dalších deset v Palasharpu….

Mimo Nigerijců narazili novináři i na Araby, nicméně ti se po zuby ozbrojených černochů báli, takže se raději od nigerijské komunity separovali.

Invaze z Afriky nekončí a to, co je nyní běžným koloritem některých italských měst, začne být stále obvyklejší po celé Evropě. A to vše za plné podpory EU, která dotuje neziskovky, kooperující s nigerijskou mafií…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout