Vila v parku v lepší čtvrti – v Německu si vetřelce skutečně hýčkají

Vila v parku v lepší čtvrti – v Německu si vetřelce skutečně hýčkají

Přece se nebudou hosté mamá Merkelové mačkat někde v přeplněném azyláku! Džihádisté se prostě musí mít v Německu jako v bavlnce. To hlavně proto, aby mohli dát vědět dalším svým soukmenovcům, kteří se zatím rozhodují, zda do Evropy skutečně vyrazit.

To, co na první pohled vypadá jako fake news z pochybného zdroje, je skutečně pravda (ostatně, vždyť už v Itálii nebo Španělsku jsou vetřelci velmi často ubytováváni v luxusu). Jak okresní úřad nyní potvrdil, od ledna se má tucet vetřelců přestěhovat do šlechtického sídla v Ebersbergu, s velkoryse řešeným obytným prostorem a zahradou, která je spíš jako park. Podle informací pracovníka zemského úřadu se podařilo zjistit následující:

Okres Ebersberg si pro žadatele o azyl pronajal městskou vilu (250 m2 obytné plochy) na Ignaz-Perner-Straße 12 s parkovou zahradou o rozloze asi 1700 metrů čtverečních. Dům v Ignaz-Perner-Straße, který byl nyní pronajatý okresním úřadem, je v každém případě v nejlepší čtvrti okresního města, někteří mluví o „čtvrti milionářů“. Zemský úřad podle svých vlastních informací platí standardní nájemné ve výši 11,20 EUR za metr čtvereční, tedy celkem kolem 2800 eur. Pronájem je zatím na dobu určitou, do konce října 2023.

Lze tedy s jistotou předpokládat, že takovéto majestátní ubytování v příslušných kruzích vzbudí nevídanou pozornost. A odpovídající signální efekt do zbytku světa bude obrovský. „Podívej, teď nás dávají Němci do vil! Jen pojďte sem, je to tu dočista Eldorado.“

Zatímco Němci jsou kvůli koronarestrikcím omezováni a částečně se obávají o svou existenci, přistěhovalci, navzdory všem omezením, jsou ubytováni v tak luxusních destinacích, které si běžný občan nemůže za žádných okolností dovolit.

Údržba, topení a opravy takového monstra samy o sobě stojí obrovské sumy peněz. Z těchto peněz by mohla v pohodě žít celá africká vesnice. Zaměstnanec zemského úřadu dodal:

„Bereme téměř vše, co můžeme pro tyto účely dostat. Úřadu byla nabídnuta i městská vila v Ebersbergu s pozemkem v parku. Ubytováno zde má být 12 až 14 žadatelů o azyl, pravděpodobně nejdříve od ledna. Kontrola již proběhla. Mimo jiné bylo rozhodnuto chránit cenné podlahy v domě vhodnými opatřeními.

Starosta Ulrich Proske (nestr., viz titulek) tvrdí, že o uzavření nájemní smlouvy nebyl informován. Teprve když se dotázal na okresním úřadě, dostal k uvedenému rozhodnutí zcela povrchní informace.

Ještě mne napadá, co asi obyvatelé této čtvrti? Nebudou brzy litovat, že včas své nemovitosti neprodali? Předpokládám, že velmi brzy budou nemovitosti v okolí této vily neprodejné. A pokud už je někdo náhodou prodá, tak silně pod cenou. Na druhou stranu se zatím obohacování lepším čtvrtím vyhýbalo, tak konečně i ti, kdo většinou volí právě Merkelovou nebo Zelené pocítí, jaké jsou důsledky takovéto volby.

Tipuji, že za 10 let bude z této milionářské čtvrti muslimské ghetto s polorozbořenými barabiznami…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 3]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout