Ve švédském chalífátu se už ničí vánoční stromky v ulicích

Ve švédském chalífátu se už ničí vánoční stromky v ulicích

Je skutečně nepřípustné, aby si kdokoli stavěl v islámském chalífátu vánoční stromky! To už si tedy dovolují podřadní káfirové přespříliš, proto je třeba jim dát lekci, aby si to propříště rozmysleli. Zřejmě tak nějak uvažovali pachatelé, o jejichž identitě sice není nikde konkrétní zmínka, ale předpokládám, že i vám je jasné, komu asi mohou vánoční stromky v ulicích islamizované evropské země vadit.

Velký vánoční stromek obce Mora byl včera v noci pokácen. Podezřelí jsou celkem čtyři pachatelé.

Stromek byl pokácen ve 02:00 včera v noci. Záhy byla policie upozorněna, že někdo uřízl 15 metrů vysoký vánoční strom v obci Mora. Pachatelé strom rozřezali motorovou pilou, kterou policie zabavila.

Dvacetiletý muž je nyní podezřelý z vandalismu a bezohledné jízdy. Policie mu vzala řidičák. “ Byli dopadeni čtyři podezřelí, ale obviněný zřejmě bude jen ten, který měl u sebe pilu,“ prohlásil policejní tiskový mluvčí.

Během noci byl zničen i další vánoční smrk, který byl po pokácení také rozřezán. Na kruhovém objezdu v Noretu pro změnu někdo pokácel jedli.

Takže to jsou vánoční stromy hned ve třech obcích, přičemž advent teprve začal, pak je zřejmé, že jde o pouhý začátek. Mnohé obce už od zdobení vánočních stromů či vánoční výzdoby vůbec zcela upustily, neboť ničení vánočních stromků v ulicích není ve Švédsku žádnou novinkou…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout