Itálie: Afričtí vetřelci přepadli a zavraždili gynekologa

Itálie: Afričtí vetřelci přepadli a zavraždili gynekologa

Případ se stal právě v době, kdy italská vláda umožnila přijímat mnohem více vetřelců, neboť se rozhodla zlegalizovat pobyt všem, kdo se prohlásí za LGBT. Už tedy ani nezáleží na věku, netřeba se vydávat za nezletilce. Podobné případy tak zřejmě budou jen přibývat.

Pětašedesátiletý gynekolog byl nalezen brutálně zavražděný na ulici. Vrazi unikli tak, že utekli do metra a schovali se v davu nakupujících. Vrahům se podařilo utéct v metru poté, co se převlékli.

Doktor byl nalezen mrtvý ve Via Mauro Macchi na rohu s Via Scarlatti, v blízkosti hlavního nádraží v Milaně, s téměř odříznutou hlavou.

K činu došlo v sobotu 19.12. mezi 18:30 – 19. hodinou. Muž se vracel domů, když ho náhle chytili dva severoafričtí vetřelci. Krátce předtím došlo k přepadení důchodce, kterému se nic nestalo, byl však okraden. Mezi oběma incidenty ve stejné čtvrti však stále neexistují jasné vazby. Mobilní telefon důchodce byl později nalezen policií.

Než zločinci nastoupili do metra na zastávce v Limě, tak se převlékli, aby zmátli vyšetřovatele. Mnoho bezpečnostních kamer zachytilo dva cizince, a to jak během vraždy, tak během útěku.

V blízkosti mrtvoly byl nalezen kuchyňský nůž. Nemusí to však být zbraň použitá při zločinu, ta mohla být zahozena na nedalekém staveništi. Rolexky, nalezené vedle nože, nebyly ty, které ukradli přepadenému důchodci. Jednou z hypotéz je, že dva Severoafričané nejprve okradli důchodce, aniž by ho zranili, a pak okradli a zavraždili gynekologa.

Zásadní budou nyní filmy z mnoha kamer, které se nachází v místech incidentů a svědectví lidí, kteří viděli gynekologa na zemi v kaluži krve a lidí, kteří viděli dva cizince, kteří se rychle převlékli v metru. Vyšetřovatelé se také snaží sejmout otisky prstů na nalezeném noži a hodinkách.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout