Vážně u nás roste počet lidí, kteří si přejí multikulturní obohacení po vzoru Západu?

Vážně u nás roste počet lidí, kteří si přejí multikulturní obohacení po vzoru Západu?

Alespoň podle průzkumů by se to tak mohlo zdát. Jistě i vy jste narazili na průzkumy, které tvrdí, že raketově stoupají preference Pirátů. A to přímo v době, kdy se po celé Evropě právě Piráty prosazovaná ideologie multikulturalismu ukazuje být přímo smrtící. Pokud by ovšem byla skutečně pravda to, že právě Pirátům rostou preference, pak by to plně potvrzovalo alarmující trend, na který už dlouho upozorňuji: jdeme švédskou cestou.

Poněkud detailněji jsem o tom hovořila zde. Podobně, jako ve Švédsku, se také u nás volí strany, které nejsou nijak zásadně proti prosazování multikulturalismu, či dokonce preference těchto stran stoupají. Zde se samozřejmě projeví především vliv mainstreamových médií. Pokud bychom skutečně byli v globále tak silně proti muslimské invazi, usazování muslimů na našem území a tedy i proti tomu, aby byla naše země již brzy v podobné situaci, v jaké se nacházejí západoevropské islamizované země, tak by se to projevilo právě u voleb.

Ale podobné priority u nás u voleb vidět nejsou a dokud zde nezačneme být v podobné situaci, jako jiné multikulturně hojně obohacované země, tak ani nebudou. Naopak, zcela zřejmě roste zájem o to, abychom se jakousi „zkratkou“ dostali tam, kde je dnes právě mnou tak často zmiňované Švédsko. Jen připomínám, že žádná evropská země s námi nemá tolik společného – máme skoro stejný počet obyvatel a neměli jsme žádné kolonie.

Jak by bylo možné proces, kterým jsme se vydali, zvrátit? Většina lidí je netečná, aby se změnilo jejich myšlení, muselo by se stát něco ještě horšího, než byly třeba útoky ve Vídni, tedy jen kousek od našich hranic. Nikdo, kdo u nás nic podobného nechce, prostě nemůže volit Piráty. Vždyť jsou to oni, ale třeba také TOP0,09 nebo KDU, kdo sem přímo nadšeně prosazuje dovoz „vousatých syrských sirotků z Afghánistánu a Pákistánu“ – tedy velmi dobře cvičených džihádistů.

Zásadním problémem je, že se většina lidí nezajímá o politiku. Kolik lidí myslíte, že ví, například to, že Piráti jsou nadšení vítači muslimských vetřelců? Kolik voličů těchto neomarxistů vidělo toto video?

Ivan Bartoš na demonstraci pro přijímání muslimských vetřelců, zabalený do vlajky Antify

Ví voliči Pirátů třeba i to, že se Bartoš hlásil nejen k Antifě, ale i k jiné militantní protibělošské rasistické organizaci GNWP?

O krocích, které vstříc islamizaci učinila i tato vláda, jsem před časem psala zde. Ostatně, v naší zemi snad nenajdete většího obhájce muslimů a islamizace naší země, než je stávající ministr vnitra. Ne nadarmo se mu dnes neřekne jinak, než Al Hamajda. Lze jen doufat, že se tato oranžová sebranka, kterou už mohou volit snad jen muslimové, nedostane do Parlamentu.

Nemá zřejmě cenu rozebírat, jak dalece jsou průzkumy, přidělující Pirátům přes 20%, zmanipulované. Už fakt, že vyšly na zakázku ČT, mnohé napovídá. Navíc bych chtěla připomenout, že před eurovolbami přisuzovala většina agentur právě Pirátům kolem 20%, nakonec měli kolem 13 %. A do voleb je daleko, pak je třeba informovat co nejvíc lidí o tom, co by nás s podobnými neomarxisty ve vládě čekalo.

Nakonec je potřeba upozornit na to, že mladí voliči Pirátů často ani netuší, co je tato sebranka zač. Většinou dají na různé pofiderní youtubery, jejichž zadáním je šíření té „správné“ propagandy mezi mladými. Distanční výuka alespoň eliminovala vliv politických neziskovek na středoškoláky, ale lze předpokládat, že jakmile školy opět začnou fungovat, dojde i na tuto propagandu.

Za necelý rok budou volby, stát se ještě může cokoli, co zamává kartami. Tématu nadcházejících voleb se tedy budu věnovat průběžně, příště se budu věnovat pravděpodobným koalicím. Možná vás nepřekvapí, že o možných koalicích se už dávno před volbami rozhoduje třeba i v Bruselu.

Ale o tom zase příště…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Vážně u nás roste počet lidí, kteří si přejí multikulturní obohacení po vzoru Západu?

 1. Dobrý den pane Bartoš,
  Jako předsedu vlády si Vás neumím představit.
  Myslím , že by to nebyla dobrá reprezentace našeho státu.
  A co se týka emigrantů tak nevím čí zájmy hájité.
  Islamizaci naší země to snad nemyslíte Vážně.
  Přeci jste Čech a měl byste hajit naše zájmy.
  Nerozumím Vám .

 2. Já mu rozumím.
  Pyját ví, na které straně je namazaný krajíc.
  A v Bruseli mají lepší máslo než v české kotlince, ách jó.
  ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout