Islamizace Evropy pokračuje – nová nálož aktuálních videí

Jako obvykle, přináším i nyní různá zajímavá videa z posledních dní. Podíváme se do různých zemí, samozřejmě jako vždy nevynecháme dlouhodobě multikulturně obohacovanou Itálii či Španělsko, ale ani Německo nebo Náhorní Karabach.

Jako první zde uvádím otřesné video z Náhorního Karabachu, tedy z míst, odkud Ázerbájdžánci s Turky vyhnali Armény. Ázerbájdžánští mohamedáni pak s velkou radostí a vervou ničili arménské hroby:

mohamedáni ničí arménské hroby

Přecházíme do Španělska, které již v „obohacování“ předehnalo i Itálii nebo Řecko. To si tak odpočíváte na pláži a vtom….

muslimští invazisté dorazili do Španělska

Kanárské ostrovy jsou pro turisty odepsanou destinací, jak jsem podrobněji psala už zde. To si uvědomují i tamní obyvatelé, jinak závislí na cestovním ruchu. Invazi navíc doprovází všudypřítomná rostoucí kriminalita. I to je důvod opakovaných demonstrací tamních hoteliérů, majitelů restaurací, obchodů, půjčoven aut a různých turistických atrakcí, jimž turisté tak zoufale chybí. A ve stávající situaci jim budou chybět i v budoucnu.

obyvatelé Kanárských ostrovů protestují proti invazi, podporované vládou

O tomto incidentu, k němuž došlo před pár dny, jste jistě slyšeli. Některé zdroje uvádí, že Merkelová byla v době, kdy k činu došlo, ve své kanceláři, kde mělo probíhat jednání, v jiných zdrojích jsem se však dočetla, že přítomna nebyla. Ať je to jak chce, s nápisy na autě se jistě každý myslící Evropan ztotožní.

auto, kterým důchodce narazil do plotu přímo Merkelové „pod nosem“

A chvíli ještě zůstaneme u Německa, kde jsou ženy prakticky každodenně stále více „multikulturně obohacovány“, takže na mnoha místech už nemohou po setmění z domu, někde pro ně není bezpečno ani za dne. Namísto toho, aby se zarazilo další přijímání muslimských vetřelců a ti stávající byli deportováni, nabídli v Německu ženám, které občas musí ven po setmění, speciální „antiznásilňovací“ prádlo. Klip je sice trošku starší, ale přesto je zajímavé vidět, že namísto hromadných deportací vymýšlí podobné nesmysly:

spodní prádlo proti znásilnění

A nyní nahlédneme do Itálie. Na prvním videu můžete vidět zatýkání severoafrického kriminálního vetřelce.

policisté se při zatýkání s invazistou příliš nepárali

Řím a opět afričtí vetřelci, tentokrát útočící na klienty a personál restaurace:

Ještě by to chtělo ohniště, bubny a….džungli…

africké obohacení

Před časem jsem psala o luxusních lodích, v nichž jsou 14 dní po příjezdu do Itálie ubytováváni muslimští vetřelci z Afriky. Nicméně ani v luxusu se některým nechce déle pobývat, navíc je pro mnohé z nich přijatelnější „zmizet“ a přemístit se do vysněného cíle, třeba do Francie nebo Německa, kam tito invazisté nejčastěji směřují. Itálie je pro většinu z nich jen tranzitní zemí.

útěk z karantény na luxusní lodi

Neapol a afričtí drogoví dealeři:

vetřelci z černé Afriky se velmi často živí prodejem drog

Černoch vyhrožuje Salvinimu…překlad jistě netřeba:

většina vetřelců Salviniho nesnáší, několikrát už byl napaden a na výhružky už si zřejmě dávno zvykl

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout