Allahu akbar! Další obohacení nožem ve Francii

Allahu akbar! Další obohacení nožem ve Francii

Vlastně jde o několik dní starý případ, nicméně nikde se o něm nepsalo. Podobných případů je totiž spousta a v případě, že je oběť jedna a dokonce jen zraněná, už se o tom ani nepíše mimo nějaká regionální média. Je jisté, že stačilo jen málo a napadený muž, kterého útočník bodal za již obligátního doprovodného pokřiku „Allahu akbar,“ by byl po smrti.

Minulou neděli 22.11. byl napaden uprostřed ulice v Saint-Ouen kolem 9. hodiny večerní muž, který byl těžce zraněn. Nyní by měl již být mimo ohrožení života.

Po Michelet Avenue šel v neděli večer muž, který byl náhle napaden dvěma jedinci. Poté byl několikrát pobodán, přičemž mu útočníci ukradli jeho mobilní telefon. Oběť se odmítla vzdát a bránila se, než byla pobodána.

Jeden z útočníků napadeného muže několikrát bodnul do hrudi a rukou. Policie na tento útok rychle zareagovala a brzy našla a zatkla jednoho z útočníků, který měl u sebe nůž. Má se za to, že je to útočník, který přepadeného muže pobodal. Byl vzat do vazby, přičemž jeho komplic je stále v pátrání, záhy po útoku uprchl i s mobilem oběti.

Oběť byla vážně zraněna a byla odvezena do nemocnice a ve stavu na pokraji smrti operována. V pondělí se již jeho stav o něco zlepšil.

V době zatčení se útočník vzpíral a byl agresivní i během jeho transportu na policejní stanici, kde údajně opakovaně křičel „Allahu akbar“. Bylo zahájeno vyšetřování pokusu o vraždu s přitěžujícími okolnostmi a vyšetřování za terorismus a krádež.

K podobným incidentům dochází ve Francii prakticky denně, přičemž právě výkřiky Allahu akbar zcela jasně ukazují, kdo je jejich původcem. Možná i proto se o těchto událostech v mainstreamových médiích taktně mlčí, nakonec by vyšel najevo skutečný počet podobných incidentů. A to nejen ve Francii…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.