„Jsi hloupý Němec“, křičeli tři mohamedáni, když zbili a okradli muže

„Jsi hloupý Němec“, křičeli tři mohamedáni, když zbili a okradli muže

K multikulturnímu obohacení, kdy byl muž přepaden, zbit a byly mu odcizeny dva mobilní telefony, došlo v Drážďanech, přičemž pachatelé si oběť předem vytipovali v tramvaji. Nejspíš už vás ani neudiví, že za útok, v jehož důsledku skončil Němec v nemocnici, dostali hosté Merkelové podmínku.

Munthar A. (32 let), Bassem B. (25 let) a Ali Z. (36 let) zmlátili muže z Drážďan (43 let). U místního soudu v Drážďanech jim byly uděleny podmíněné tresty. Od srpna jsou dva Tunisané a Iráčan ve vazbě. Podle obžaloby si krátce předtím vyhlédli oběť v tramvajové lince 2. Kolem 19.30 hodin všichni cestovali směrem na drážďanskou čtvrť Gorbitz.

Pachatelé oběť obklíčili, snažili se provokovat větami jako „Ty jsi hloupý Němec“. Na zastávce Karcherallee muž vystoupil a to přesto, že chtěl jet dál. Myslel si, že se útočníků zbaví, jenže ti ho nadále pronásledovali.

Tři muži Němce sledovali a zbili ho. Svědci zavolali policii, která po pachatelích pátrala, zatímco oběť byla odvezena do nemocnice. Podle obžaloby Munthar, Bassem a Ali muži dokonce ukradli dva mobilní telefony.

Bylo však obtížné to dokázat, protože mobily nebyly později nalezeny u zatčených osob. Jeden telefon byl později nalezen ve Velkém zahradním parku.

Co však bylo prokázáno, bylo ublížení na zdraví, k němuž se obžalovaní přiznali. Soudce všechny tři odsoudil k dvanácti měsícům vězení. Trest je podmíněný.

Jak jinak, obětí je Němec a v důsledku se vlastně jednalo o multikulturní obohacení, projev jiné kultury a svébytnosti. Pak přece není možné tyto chudáky zavírat do vězení.

A opět stejná otázka: „Jak myslíte, že by dopadl soud, kdyby byli pachatelé Němci a oběť Arab nebo černoch? Myslíte, že i oni by dostali pouhou podmínku?“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

3 thoughts on “„Jsi hloupý Němec“, křičeli tři mohamedáni, když zbili a okradli muže

  1. Ten Němec může být rád, že nedostal flastr.
    Určitě ty dobré muže dráždil.
    Škoda že opálení pánové neměli lepšího advokáta, Amnesty International už to taky ňák fláká.
    ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout