Rubriky
islamizace multikulturní obohacení

Italové, podřízneme vám hrdlo, zpívají vetřelci, kteří připluli na Sardinii (video)

Plně si stojím za tím, co píšu již delší dobu: vetřelci, kteří přichází do Evropy ji chtějí v prvé řadě islamizovat, většinou se jedná o členy různých islámských bojůvek, jako ISIS, Al Kajda, Al Nusra, Boko Haram nebo Al Šabáb. Jde o dobře cvičené bojovníky, kteří jistě umí zacházet nejen s nožem. A mnozí z nich již pěkných pár krků podřízli.

Stále častěji se objevují záběry, na nichž se muslimové se svým posláním islamizovat netají, ostatně i já jsem už několik podobných videí v minulosti zveřejnila. Mnozí pak zachází ještě dál, jejich výhružky smrtí tak mohou být velmi vážně míněny.

Na jedno takové video se můžete podívat zde.

Severoafričtí vetřelci z videa se nachází v přijímacím centru na Sardinii. V klipu říkají, že podřežou Italům hrdla, přičemž ani po zveřejnění tohoto klipu nebyli zatčeni či deportováni, ale nadále čekají na uznání azylu.

Džihádistů, jaké můžeme vidět na videu výše v odkazu, plují do Evropy plné lodě, jak můžete vidět třeba na videu, natočeném jen pár dnů nazpět:

Muslimů, jejichž cílem je zavedení práva šaría, je plná Evropa a tisíce dalších jsou na cestě či se vyrazit teprve chystají. Přesto se stále najde dost těch, kdo tento džihád podporují, v čele s podvratnou EU.

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]

1 komentář u „Italové, podřízneme vám hrdlo, zpívají vetřelci, kteří připluli na Sardinii (video)“

Chudáci Arabové.
Evropanům se jeden nezachová.
Když provozujou takíju tak se jim to nelíbí a když se vyjádřej upřímně, tak taky brblaj.
😝
Asi pořád nechápou, že Arabové jdou jenom naplnit Alláhovo poslání.
Proti Evropanům nic nemají, když odevzdají zbraně a budou platit džizju, tak si kliďánko pijánko mohou ponechat i svoji víru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.