Německé město Gera sužuje muslimský gang, 14letého chlapce brutálně zbil

Německé město Gera sužuje muslimský gang, 14letého chlapce brutálně zbil

Zatímco německá vláda se zabývá pouze tím, kde kdo zpívá „zakázanou“ písničku „Cizinci ven,“ která se stala velkým hitem již nejen v Německu, původní obyvatelstvo je sužováno těmi, které si vláda dováží jako své budoucí voliče.

To, že se již otevřeně snaží původní obyvatelstvo ponížit a postupně převzít dohled nad celými oblastmi, vládu „semaforu“ nijak nezajímá. Mimo boje proti písničce se také snaží o zákaz jediné opoziční strany.

Obrázky z Gery vás ohromí! Video ukazuje, jak skupina migrantů bez skrupulí bije chlapce na lavičce v parku. Oběť: 14letý Němec. NIUS ukazuje fotografie násilníků a pohledy do prostředí jejich gangu.

Co se stalo? 11. června několik Syřanů a Afghánců několik minut mučilo a bilo 14letého chlapce v Geře v Durynsku. Němec byl brutálně zbit více než 15krát. Celkem je vyšetřováno 20 podezřelých (12 až 15 let).

Obvinění: ublížení na zdraví, loupež, nátlak, vyhrožování a urážky i neposkytnutí pomoci a narušení nejosobnější sféry života focením. 

V Geře dochází k opakovaným útokům skupin muslimské mládeže na německé děti a mladé lidi. Jen v červnu tam byly další tři obětí takových útoků.

TOTO je podle policie gang násilných mladých muslimů z Gery:

Tyto děti a mladí lidé patří do skupiny hrdlořezů z Gery.

Oficiálně to policie ve městě Gera nechce novinářům ani popřít, ani potvrdit. „Známe internetový příspěvek, který jste poslali. K identitě skupiny pachatelů se zásadně nebudeme vyjadřovat,“ stojí v něm. Vyšetřování probíhá.

Jak se NIUS dozvěděl, fotografie byla pořízena ve stejný den, kdy došlo k útoku (11. června).

Někteří na fotografii gangu ukazují rukou pistoli.  Jeden z mladých gangsterů na fotce ukazuje znak, který se po celém světě proslavil jako islamistický pozdrav.

Islámský ukazováček byl opakovaně používán jako pozdrav mnoha teroristy, včetně teroristické organizace Islámský stát (ISIS).

Násilník, který stál na lavičce v parku a jako první udeřil 14letého Němce, se jmenuje Ahmad a pochází z Afghánistánu. Alespoň si tak říká na sociálních sítích. Udeřil ho do hlavy a krku – znovu a znovu. Oběť brutálně zasáhl celkem šestkrát.

Šestkrát zasáhl 14letého Němce. Je mu mezi 12 a 13 lety a pochází z Afghánistánu.

Další jedinci z muslimského gangu si na sociálních sítích říkají Isa, Ammer, Eugen, Hussain, Musti, Mo, Youssef, Yazan, Abbas, Hamzeh, Yaman, Elyas, Abdullah, Dustin, Lion.

Pocházejí především ze zemí jako Afghánistán, Sýrie a Irák. Na sociálních sítích se chlubí svými zeměmi původu prostřednictvím emotikonů vlajky. Některým také v domácnostech visí vlajky jejich původu.

Kluci ze skupiny výprask rádi ukazují své národnosti na sociálních sítích. Zde: vlajky Afghánistánu a Sýrie.

Říká si „lev“: Držel kameru mobilního telefonu a natáčel brutální útok.

Zatímco tři pachatelé německého chlapce tak surově bili, spadla mu čepice z hlavy. Když přišli kolemjdoucí, gang utekl. Gangster, který výprask natáčel, pak křičel do kamery: „Chtěl jsem tu čepici, kluci!“

Místní občan z Gery říká webu NIUS: „Skupina na fotografii je zde velmi dobře známá. Není to jejich první násilný čin. Je jim mezi 12 a 18 lety. Jsou to hlavně Syřani a Afghánci. Někteří také kradou, jiní berou drogy. Neustále přicházejí nové děti migrantů.“

Účty gangu na sociálních sítích také ukazují náklonnost k násilí a radikalismu mezi velmi mladými muslimy z Gery.

Příklad: Ali pochází z Ázerbájdžánu a ještě chodí do školy jako ostatní. Se svými přáteli hrdě pózuje s takzvanou „prstovou pistolí.“

Gang Gera opakovaně pózuje s „prstovou pistolí“.

Gesto prstové pistole napodobuje ruční zbraň. Často je to zamýšleno jako hrozba. Takové signály rukou se také často vyskytují mezi zločineckými gangy.

Islámský pozdrav ukazuje na fotografiích i mladík Ali. Na jednom obrázku píše: „Moje druhá verze.“

Členové skupiny rádi dělají islamistický pozdrav. Tady: Ali.

Zvednutý islámský ukazováček už není znakem vyznání víry, ale naučil celý svět bát se. Útočník z Berlína – Breitscheidplatzu Anis Amri toto gesto ukázal po svém teroristickém útoku, stejně jako útočníci ve Francii.

Kluci ve skupině také hrají úryvky z rapových písní jako XABAT „If you see me, run as you can“ a ukazují je spolu se svými fotkami na sociálních sítích.

Přátelé gangu opakovaně zvedají pravý ukazováček – znak ruky je celosvětově známý jako pozdrav ISIS.

Kumpáni z gangu opakovaně zvedají pravý ukazováček, který je celosvětově známý jako pozdrav ISIS.

Podle informací NIUS je dvacet podezřelých z různých čtvrtí města Gera.

Na video útoku na německého chlapce se můžete podívat zde.

Video bylo ještě včera dostupné na X, ale tam již bylo zakázáno…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Německé město Gera sužuje muslimský gang, 14letého chlapce brutálně zbil

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *