Vernon Coleman komentuje povinné čipování koček, které nyní nařizují v Anglii

Vernon Coleman komentuje povinné čipování koček, které nyní nařizují v Anglii

Možná si ještě vzpomínáte, že před pár lety bylo na celém území EU zavedeno povinné čipování psů. Jistě bylo každému jasné, že tím posledním, oč ve skutečnosti šlo, je zajištění, že v případě ztráty psa najdete.

Ve skutečnosti se však zřejmě jen testovalo to, co se bude časem týkat i lidí. Ostatně, v některých zemích jsou již desetitisíce očipovaných jedinců, kteří mají v čipu v ruce veškeré svoje doklady. A v budoucnu by v něm mělo být i vaše ID.

V Anglii nyní nařídili povinné čipování i pro kočky. Lze očekávat, že tentýž požadavek se brzy objeví také na území EU. Vždyť už v době, kdy se schvalovalo povinné čipování psů, se uvažovalo o tom, že totéž se nařídí také u koček.

Než se podíváme na názor Vernona Colemana, který se vyjádřil k zákonu, který se přijímá v jeho domovské Anglii,  jen připomínám, že aktuálně často prezentovaná ptačí chřipka měla být podle informací z USA přenesena i na kočky, které údajně často zabíjela.

Nemá tedy registrace posloužit k tomu, aby měli soupis koček pro pozdější utrácení, až začnou kvůli ptačí chřipce – podobně jako nyní v USA – vybíjet nejen drůbež, ale také krávy a kočky?

Ale nyní už Vernon Coleman:

Nikdo si toho nevšiml, ale svět sociálního kreditu se mnohem víc přiblížil oznámením, že v Anglii budou majitelé koček, kteří nebudou mít své zvíře čipované, vystaveni pokutě 500 liber.

Čipování koček se prodává jako způsob, jak pomoci najít ztracené kočky, protože vládě na ztracených kočkách tak strašně, strašně moc záleží.

Pokud tomu věříte, musíte si nechat vyjmout mozek a vyprat ho.

Ve skutečnosti bude pro vládu snadné shromažďovat údaje o majitelích a vědět, kde se nacházejí. A pro vládu bude snadné donutit majitele koček, aby nechali svá zvířata očkovat.

Ale je v tom mnohem, mnohem víc. Kočičí mikročipování se provádí, aby nás všechny připravili na čipování.

(Ach, a nepochybuji, že veterinářům, kteří návrh podpořili, nebude vadit vydělat na něm tuny peněz.)

Brzy nás všechny donutí, abychom si nechali implantovat mikročip. Říkají, že implantát jim umožní vysledovat děti, které byly uneseny nebo dementní lidi, kteří se zatoulali a ztratili se.

Brzy se objeví zprávy o mizení dětí. „Mohli jsme je najít, kdyby byly čipované.“

A nebudou chybět příběhy o starých lidech putujících mimo domov. „Mohli jsme ho najít za chvíli, kdyby byl čipovaný.“

A řeknou, že se mohli najít rekreanti nebo výletníci, kteří se ztratili.

Můžeme tedy například slyšet: „Našli bychom Michaela Mosleyho během několika minut, kdyby byl čipován.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 32 Průměrně: 4.8]

4 thoughts on “Vernon Coleman komentuje povinné čipování koček, které nyní nařizují v Anglii

  1. Dobře napsaný článek, který mi pěkně zvedl adrenalin. Co se týče čipování psů, už rok pomáháme hledat známému psa, samozřejmě čipovaného, kterého někdo ukradl. Veterináři ani útulky o něm neví. Jestli si někdo myslí, že veterináři ověřují čip u neznámého psa, kterého někdo přivede třeba na očkování, tak vězte že neověřují! Navíc v Česku neexistuje jednotný centrální registr ze zákona načipovaných psů (pod hrozbou trestu smrti jejich majitelů), takže můžete svého načipovaného psa hledat až doalelujá. Samozřejmě že čipování koček je další záminka jak vytáhnout z lidí prachy a může to být příprava na obrovskou manipulaci hlupáků. To se nesmí připustit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *