Francie: Bitka mezi muslimskými gangy v halal restauraci (video)

Francie: Bitka mezi muslimskými gangy v halal restauraci (video)

V obohacovaných zemích můžeme názorně vidět, jak to bude jednou vypadat, až si mohamedáni jednotlivé země převezmou. Mezi jednotlivými gangy bude docházet k bitkám, přičemž vlády se záhy ujme vítěz. Každý bude chtít dané území ovládnout – a jinak než silou to tito jedinci neumí.

Již nyní mezi jednotlivými nepřátelskými gangy odchází k potyčkám, většinou jde o boj o území, zpravidla co se týká prodeje drog, zbraní či řízení prostituce.

Ve Francii, ale například i Švédsku, dochází ke stále častějším přestřelkám, ale také k bitkám na nože, jako například v neděli na předměstí  Štrasburku.

Nedávno otevřená halal restaurace byla po nájezdu nepřátelského gangu zdevastována a několik členů konkurenčního gangu bylo pobodáno…

V případě útoků v restauraci značky Quick halal v Schiltigheimu mělo jít o bitku dvou nepřátelských gangů. O dva dny dříve vypukl střet mezi tlupou Kronenburgů a tlupou Highstonů a byla oznámena budoucí pomsta.

Podle našich informací se vetřelci zaměřili zejména na pět lidí, kteří seděli v restauraci. Když rvačka vypukla, několik vyděšených zákazníků uteklo, zatímco zaměstnanci se ukryli v kuchyních.

Dva lidé byli pobodáni: jeden byl bodnut do zad do žeber, druhý do stehna, uvedl zdroj. Oběti byly záchrankou převezeny do nemocnice Hautepierre ve Štrasburku.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 27 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Francie: Bitka mezi muslimskými gangy v halal restauraci (video)

  1. Ať se to tu třeba posserre, už mě nebaví číst jen a jen samé negativní zprávy. A celá Evropa čumí jak nás islamisti po kouskách zaživa žerou. My jsme to ale paka.

  2. To ze se opicaci navzajem porezou a znici si majetky je naprosto v poradku. Dekuji za pozitivni zpravy.

    „Oběti byly záchrankou převezeny do nemocnice Hautepierre ve Štrasburku.“
    – to je velmi spatna zprava. Rucnikari nepatri do nasi, evropske nemocnice. A uz vubec za jejich leceni nebudeme platit. Dalsi spatna zprava ze evropska policie utraci nase penize na vysetrovani neceho kde rucnikari utrpeli ujmu.

    Reconquista 2.0 je nemilosrny proces na jejimz konci je evropa arabuprosta a ziduprosta. Negri jsou v oplocenych ohradach pestovani na praci v zemedelstvi. Misto pro falesny humanismus neni. Vlastne uz neni misto pro zadny humanismus. Bud belosi zacnou bojovat, nebo nas zidaci udolaji rukama barevne invazni armady migrantu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout