Šéfka Evropské centrální banky připouští, že bez přijetí CBDC ztratí centrální bankéři kontrolu nad lidstvem (video)

Šéfka Evropské centrální banky připouští, že bez přijetí CBDC ztratí centrální bankéři kontrolu nad lidstvem (video)

Jak digitální identita (ID), tak digitální měna (CBDC) mají spolu se systémem sociálních kreditů, měřením uhlíkové stopy a povinnými očkovacími pasy nastolit celosvětovou diktaturu, cosi jako jednu světovou vládu řízenou jednou centrální bankou.

To je budoucnost, která je plánována již dlouhé roky. To ostatně přiznává i WEF zveřejněním jejich hesla pro rok 2030: „Nikdo nebude nic vlastnit, vše se bude sdílet a všichni budou šťastni.“

Zatímco ID zavádí většina států velmi ochotně a ve velkém, v případě CBDC panuje jistá váhavost. Některé země „zamrzly“ uprostřed testovacího režimu (to se stalo například u nás, což je hlavní důvod proč někteří jedinci tlačí na euro, kde bychom CBDC byli nuceni přijmout automaticky) a jiné v testování pokračují jen velmi pozvolna.

V rámci EU se navíc musí podřídit všechny země eurozóny, které se ostatně při přijímání eura k diktátu ECB zavázaly.

Šéfka ECB nyní na rovinu přiznala, že bez CBDC a zároveň i rušení hotovosti ztratí centrální banky svoji moc.

Centrální bankéři podle prezidentky Evropské centrální banky Christine Lagardeové ztratí svou moc v ovládání lidstva, pokud v blízké budoucnosti nebudou všechny země schopny zavést digitální měnu centrální banky (CBDC).

Lagardeová řekla zcela na rovinu, že centrální bankéři riskují ztrátu role kotvy, pokud globální elita nebude reagovat na poptávku po digitálních platbách zavedením CBDC.

Podle Lagardeové musí být hotovost v blízké budoucnosti vyřazena úplně, aby všechny transakce mohly být monitorovány a kontrolovány globální elitou. Tvrdí, že tak odvrátí krize:

Není to poprvé, co Lagardeová připustila, že elita plánuje zavést CBDC, aby ovládla lidstvo.

V dubnu loňského roku byla nachytána, když přiznala volajícím vtipálkům, že se připravují plány na digitální euro, které bude zahrnovat přísné sledování a kontrolu transakcí, které mohou lidé provádět.

 

Hlavní plán je následující:

1. Hotovost bude zakázána a nahrazena digitální měnou centrální banky, časem bude zakázána i jiná forma plateb – tedy kartou nebo kryptoměny.

2. CBDC bude uložena v digitální peněžence, ke které budete mít přístup pouze se svým digitálním ID.

3. Stát bude sledovat každou transakci a bude mít plnou kontrolu nad tím, za co utrácíte své peníze.

4. Sledování vaší uhlíkové stopy – zejména díky sledování nákupů a cestování – výrazně omezí vaši svobodu a umožní vám žít pouze  v rámci 15 minutového města.

5. Měna bude programovatelná s datem expirace, takže bude omezeno co, kde a v jakém množství si můžete koupit a šetření bude prakticky nemožné.

6. CBDC bude propojena s vaší ID napojenou na systém sociálních kreditů, včetně povinného mezinárodního očkovacího pasu, takže v případě špatného očkovacího statusu můžete mít CBDC zablokovánu pro jiné než nezbytné nákupy.

7. CBDC bude reagovat i na jakékoli další „závadné“ chování, za které budete trestáni omezením nákupů či blokací platebních tokenů (bodů).

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 31 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Šéfka Evropské centrální banky připouští, že bez přijetí CBDC ztratí centrální bankéři kontrolu nad lidstvem (video)

  1. i Donald Trump je proti měně centrální Banky a pokud bude znova prezidentem doufám že jeho prezidentství ovlivní i EU at už tím že se to zarazí i v EU nebo minimálně aspon zpomalí

    1. Veliký kulový, zvolením Trumpa se nic nezmění, max. nějaké kosmetické úpravy. Vy zřejmě nevíte, kdo v US je v pozadí a nebyl doposud jediný US president, ktery by vybočil z řady aniž by to přežil.

    1. to ano ale Banky jsou stále v rukou cizincu i tak by se museli naplnovat kraviny typu ESG jak říkal i Jindřich Rajchl potřebujeme vlastní státní Banku a Banky z Východu zatím tu máme jen západní Banky tedy dřív nebo později by bud došlo k přijeti EURA nebo Digitální koruny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout