V Davosu se hovořilo o nutnosti zavedení globálních uhlíkových daní (video)

V Davosu se hovořilo o nutnosti zavedení globálních uhlíkových daní (video)

Tento týden se ještě občas ohlédneme za davoským srazem, kterým se nesla dvě hlavní témata: klimatická agenda a cenzura. K debatám o cenzuře jsem přinesla již několik článků, nyní se ohlédneme i na zajímavé debaty ke klimatu.

Jak známo, tak celá tato agenda je založena na jedné velké lži, podle níž míříme k apokalypse způsobené CO2 produkovaným člověkem. I přes ohromný počet důkazů o tom, že celá tato agenda je jeden velký podvod, stále dochází k tlaku na zavádění ničivých politik, jimiž se má údajně dojít k „uhlíkové nule.“

K té by se ovšem došlo jen totální depopulací, neboť jen tak přestane člověk produkovat CO2.

A na tomto podvodu je založeno i vyplácení takzvaných „uhlíkových povolenek,“ což je jakási moderní forma odpustků. Tyto uhlíkové odpustky budou již brzy muset platit všichni lidé, bez výjimky.

V podstatě k tomu již ovšem dávno dochází, neboť formy si uhlíkové daně zahrnují do finální ceny výrobků či služeb.

Jisté je, že v rámci ID by mělo časem fungovat v napojeném systému sociálních kreditů i měření uhlíkové stopy. Příliš dlouhá stopa pak zablokuje CBDC (digitální měnu) pro některé nákupy.

Samozřejmě ani v Davosu se téma uhlíkových daní nemohlo opomenout.

„Zelená agenda nemůže být realizována bez globální uhlíkové daně,“ prohlásil v Davosu saúdský ministr financí Mohammed Al-Jadaan.

Během panelové diskuse na WEF Al-Jadaan uvedl, že daň z CO2 je jediným způsobem, jak dosáhnout cílů udržitelnosti OSN, nyní dobře známých cílů udržitelného rozvoje Agendy 2030.

Jediným realistickým řešením klimatické transformace je podle něj to, které půjde ruku v ruce s globálním systémem daní z CO2.

Kritici tvrdí, že uhlíkové daně jsou nespravedlivé a vedou k inflaci. Ministr oponoval, že „zranitelné komunity budou změnou klimatu trpět nejvíce, pokud je nezavedeme.“

„Je to spravedlivé řešení a je to jediné realistické řešení,“ prohlásil dále Al-Jadaan.

Celý debatní panel na toto téma najdete ve videu níže:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “V Davosu se hovořilo o nutnosti zavedení globálních uhlíkových daní (video)

 1. Farebna spina nam ide nieco nariadovat. Hajzel ako kazdy skurveny fareny co chce okradnut cely vyspely svet a retardi bieli tomu este tlieskaju. Liek na vsetky neduhy co sa prave deju je viac rasizmu.

 2. POKUD NEBUDOU SAMI VOLIČI CHTIT VLASTNI PROGRAM NARODNI ZACHRANY zkratka PNZ

  kdy už první bod ZMÉNA režimu dřevního kapitalismu bez přivlastkú rozumej,skrupulí budou nejprve banksteskymi ŠWABY okradení o všechny peníze a pak pobiti ve válce podle vzorce
  INFLACE
  HYPERINFLACE
  VALKA
  a ani nejhlubší rasiste jim nepomohou,budou stejně bezmocní jako ostatní voliči.No ni pacani🐿️💥🔔?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout