Proč si je šéf Pfizeru Bourla tak jistý, že v letech 2025 – 30 dojde k doslovné tsunami rakoviny? (video)

Proč si je šéf Pfizeru Bourla tak jistý, že v letech 2025 – 30 dojde k doslovné tsunami rakoviny? (video)

Big Pharma má jednu jistotu: klienty si vždy najde, protože si je mnohdy sama účinně vytváří. Tedy takzvané „léky“ třeba vyléčí příznaky choroby, na kterou byly předepsané, ale na druhé straně způsobí jiné problémy, které opět bude třeba léčit. A na koho se pacient obrátí? Samozřejmě, opět na lékaře, kteří rádi předepíší přesně to, zač dostanou tučné provize.

A jak je dnes již známo, velmi slušně se platilo i za aplikaci genových injekcí. Do kapsy šly tehdy nemalé peníze nejen čelním politikům a rádoby odborníkům či „lékařům,“ ale především výrobcům.

Ti zřejmě již předem mysleli na „zadní kolečka“ a pojistili se nejen jednostranně výhodnými smlouvami, kdy nabídli na jedné straně neúčinné a na té druhé i škodlivé genové injekce, jejichž vedlejší účinky jsou více než bohaté.

Nápad byl jasný: způsobíme nemoc, na kterou pak prodáme předražený lék…

„Společnost Pfizer nedávno koupila společnost Seagen za ohromujících 43 miliard dolarů. To je velmi velká akvizice,“ řekl kanadský lékař William Makis v podcastu Hearts of Oak. Dalo by se to dokonce nazvat game changer.

Makis se podíval na společnost Seagen a zjistil, že vyvíjí léčbu rakoviny, která společnosti přináší 2 miliardy dolarů ročně.

Pfizer tedy investuje 43 miliard do nákupu společnosti, která ročně vydělává 2 miliardy dolarů.

Lékař také sledoval rozhovory s Bourlou o akvizici a o rakovině obecně. Podle Makise jsou to mrazivé rozhovory. „Z toho se vám ježí vlasy na hlavě.“

Společnost Pfizer se plně zavázala k lékům proti rakovině, i když víme, že má v přípravě více než 100 různých druhů mRNA vakcín. MRNA vakcína proti chřipce, RSV, CMV, rakovině a tak dále.

Bourla řekl, že zvýší produkci Seagenu na úroveň, kterou svět nikdy neviděl.

„Proč byste něco takového dělali?“ zeptal se doktor. „Je to, jako by očekával třetí světovou válku, kdy všichni dostanou rakovinu po jaderném útoku, a pak toho využijí.“

„Co on ví a my ne?“ pokračoval Makis.

Šéf společnosti Pfizer také uvedl, že očekává, že léčba vydělá jeho společnosti v letech 2025 až 2030 spoustu peněz. „Očekává tsunami rakoviny mezi lety 2025 a 2030,“ řekl Makis.

Co myslíte, z čehopak asi ta tsunami rakoviny, kterou si je Bourla tak jistý, bude pocházet??

Zdá se, že Mengele byl proti některým jedincům pouhý žabař…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 34 Průměrně: 5]

8 thoughts on “Proč si je šéf Pfizeru Bourla tak jistý, že v letech 2025 – 30 dojde k doslovné tsunami rakoviny? (video)

 1. 😂😂😂
  ovšem že, průser ale bude s náhlými úmrtími
  na selhání srdce a mozkove mrtvice lék nemají
  další věc jsou GMO potraviny, ty šmejdi nás tráví jako krysy
  tresty smrti

 2. Nikdy by se ji nemohlo podařit zabít tolik lidi, pokud by neměli pomocníky v národních vládách. Lidi to ale nezajímá už hledají kam pojedou na týden k moři.

  1. nejen národní vlády, ale i hydientické stanice, zdravotnictví, firmy se svými vnitropodnikovými nařízeními,….
   Jestli vyhlásí další pandemii ještě letos bude zajímavé sledovat kolik COVIDovcí se dostaví na další včeličku….. (na období dovolených by nějakou pandemii/restrikci WHO ještě stihlo vyhlásit)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout