Informátor z  Pentagonu připouští, že většina pozorování UFO jsou tajná vojenská plavidla

Informátor z Pentagonu připouští, že většina pozorování UFO jsou tajná vojenská plavidla

Možná jste také zaznamenali, že se v poslední době objevuje příliš mnoho zpráv o UFO. I když zatím nikdo nepřinesl nějaký skutečně uvěřitelný důkaz, podobné informace o neidentifikovatelných objektech se objevují stále častěji.

Stejně tak se ovšem objevují spekulace o tom, co mohou údajně záhadná UFO být. Jde skutečně o mimozemšťany nebo jsou to hologramy vysílané na oblohu (testy pro „projekt Blue Beam“) či snad objekty, které testuje Pentagon či jiné armády, případně komerční společnosti?

Nebo od všeho něco?

Vysoký představitel Pentagonu připustil, že většina pozorování UFO v Americe jsou přísně tajná vojenská plavidla, která jsou držena před veřejností v utajení.

„Existuje mnoho pozorování skutečných, vyspělých amerických programů,“  řekl   v rozhovoru Peter Bergen Sean Kirkpatrick, bývalý ředitel Pentagonského úřadu pro řešení anomálií ve všech doménách (AARO). 

„Ale nic z toho nemá mimozemskou povahu.“

Jak uvedl Kirkpatrick během svého vystoupení v Bergenově podcastu „In The Room,“ mnoho původně neidentifikovaných objektů, které historicky spatřili, od Roswellu až po ty podivné čínské špionážní balóny, bylo výsledkem různých tajných testů armád, ale šlo také o zpravodajské nebo dokonce komerční projekty.

„Existuje řada pokročilých technologií, které jsou komercializovány, a které lidé neznají,“ řekl Bergenovi veterán ministerstva obrany, který v prosinci odešel z vládních služeb.

Dlouho se spekulovalo – a  některá oficiální místa to potvrzují  – že existují vojenská vysvětlení pro pozorování UFO – a nedávné Kirkpatrickovy rozhovory po odchodu z AARO a Pentagonu tato podezření téměř potvrdily. 

Ve své diskusi s Bergenem dokonce vysvětlil dynamiku některých pozorování neznámých objektů, kterých si je vědom.

„Velký počet lidí, pilotů a dalších, které znáte, řekli: ‚Hej, viděl jsem tuhle obří kouli. Byla v tom kostka, nerozumím tomu, musí to být mimozemšťan.“ 

„No, vlastně ne,“ řekl Kirkpatrick. „Příští generace dronů, které se staví, jsou sférické drony.“

S odvoláním na  výzkum na univerzitě v Singapuru Kirkpatrick řekl, že podivné objekty ve tvaru koule jsou vyrobeny umístěním kostek do zhruba dvoumetrových nafukovacích člunů, a všude, kde se roh krychle dotýká koule, ji spojili, vyřízli a vložili malé trysky.

„S osmi tryskami v konfiguraci krychle mohu s tímto dronem manévrovat velmi přesně,“ řekl Kirkpatrick, „a vyzkoušeli je všude.“

Stejně jako většina ostatních veřejných odhalení z AARO i tato přiznání z výstupních rozhovorů ukazují, že projekt je skutečně zaměřen mnohem více na hrozby národní bezpečnosti ze Země než na hrozby, které mohou pocházet z vesmíru…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Informátor z Pentagonu připouští, že většina pozorování UFO jsou tajná vojenská plavidla

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout