Novozélandská data zveřejněná informátorem potvrzují, že genové injekce zvyšují riziko úmrtí

Novozélandská data zveřejněná informátorem potvrzují, že genové injekce zvyšují riziko úmrtí

Možná si ještě pamatujete na nedávný skandál, kdy informátor, který měl na starosti utajovanou databázi očkovaných, prozradil, jaké alarmující informace objevil.

Nový Zéland má jednu z nejvyšších proočkovaností, bez genové injekce nemohli lidé do práce či školy a lze předpokládat, že jen málo oficiálně očkovaných má falešné potvrzení. Většina zřejmě injekci skutečně dostala.

Barry Young, který na alarmující data úmrtnosti v souvislosti s aplikací injekcí upozornil, byl za svoji snahu informovat širokou veřejnost zatčen a jeho dům byl prohledán.

Na základě dat, která zveřejnil, se podařilo vytvořit grafy, které jasně ukazují, že genové injekce zvyšují riziko úmrtí.

Detailní analýzu dat z Nového Zélandu provedl Steve Kirsch, který se problematikou genových injekcí zabývá od doby, kdy začaly být lidem hromadně vnucovány.

Dále již Steve Kirsch a jeho závěry:

Nikdy v historii žádná země nezveřejnila údaje o pacientech a vakcíně.

Důvodem není ochrana soukromí. Dokázal jsem to po zveřejnění dat z Nového Zélandu, kde ani jeden člověk nemohl najít svá data.

Důvodem, proč vlády nezveřejňují údaje o veřejném zdraví, je ten, že by odhalily, že tyto „vakcíny“ systematicky zabíjejí jejich občany.

Nakonec mi data poskytl statečný muž, Barry Young, Oracle DBA z Health New Zealand. Zredigoval jsem je, abych chránil soukromí, a poté je zveřejnil, aby je mohli vidět všichni.

Šéfka Health New Zealand, Margie Apa, se postarala o to, že moje stránky byly odstraněny (takže je mohu okamžitě znovu spustit na neprůstřelné hostingové společnosti) a přiměla svého manažera lidských zdrojů Andrewa Slatera, aby mi napsal dopis, ve kterém mě informoval o opatřeních, která přijali na Novém Zélandu.

Slater se již ovšem nezmínil, že nespadám pod jejich jurisdikci. Tohle je zastrašovací taktika, jak mě umlčet. Když se zeptám Slatera, jestli můžu mluvit s epidemiology, odbije mě. Skutečně milý chlapík.

Nikoho z vedení Health New Zealand nezajímá, že jejich databáze ukazuje, že těmito vakcínami zabíjejí Novozélanďany. Nenechají mě mluvit s jedním z jejich epidemiologů nebo mi ukázat analýzu časových řad, kterou jejich epidemiologové z nějakého důvodu vytvořili.

A proč ne? Protože to je nejlepší způsob, jak mě umlčet: jen mi ukažte, jak se mýlím.

Dvě novozélandské vědkyně z University of Auckland, Janine Paynter a Helen Petousis-Harris, viděly uniklá data, ale odmítají svou zprávu zveřejnit. Nechtějí také vysvětlovat, proč je moje analýza špatná.

Nechtějí se vůbec zapojovat do vědecké diskuse. Nemohu jim ani zaplatit, aby mi řekly, proč se mýlím. Dokonce jsem jim nabídl 250 000 dolarů, aby si se mnou promluvily. Žádná odpověď.

Informátor Barry Young je obviněn ze zločinu. Ale ve skutečnosti nám HNZ jeho obviněním daly dar.

Pokud půjde Barry Young před soud, může udělat něco, co nikdo z nás nedokázal: Může přinutit tyto lidi, aby odpověděli na otázky, na které jsme vždy chtěli odpověď, ale oni nám ji vždy odmítli říct.

Jsou otázky jako:

  • Jaké zprávy vytvořili epidemiologové na základě novozélandských údajů, které ukazují, že vakcína snižuje celkovou úmrtnost na Novém Zélandu?
  • Jaká šetření provedla organizace Health New Zealand poté, co Barry Young informoval vedení o bezpečnostním problému s vakcínou COVID?
  • Jak vysvětlují novozélandští epidemiologové Health New Zealand analýzu časových řad uniklých dat? Analýza časových řad ukazuje, že vakcína zvyšuje riziko úmrtí. Pokud očkování nebylo příčinou, proč tedy ti, kteří byli nedávno očkovaní, umírali postupně rychleji než zbytek Nového Zélandu (jejich vrstevníci)? Co měli všichni tito lidé společného, ​​co urychlilo jejich smrt, pokud to nebyla vakcína?

Níže si můžete přečíst stručný souhrn údajů z Nového Zélandu.

Kohortová analýza časových řad, kterou jsem provedl na novozélandských datech, je kompletní. Všechna data si můžete stáhnout přes tento odkaz.

Zde je jen příklad toho, co ukazuje.

Dávky 2 a 4 se podávají, když úmrtnost klesá. Dávka 3 se podává, když se sezónní úmrtnost zvyšuje. V kohortě 2,4 je 1,7krát více osobodnů ve srovnání s kohortou s dávkou 3. Takže svah by měl jít dolů. To se neděje. Jde nahoru. Nikdo to nedokáže vysvětlit. To se děje i v jiných zemích (viz tento příspěvek , který odkazuje na S3.B tohoto dokumentu a tento článek).

Úmrtnost v úmrtí na 100 000 osoboroků v závislosti na počtu týdnů od očkování (osa x). To platí pro dávky 2 až 4. Křivka by se měla svažovat vzhledem k sezónnosti. Pokud je vakcína bezpečná, svah jde špatným směrem. Nikdo to nedokáže vysvětlit. Není to způsobeno „efektem zdravé vakcíny“ (HVE), který trvá pouze 4 týdny.

Můžete také zvážit samotnou dávku 4. Vybral jsem všechny lidi očkované v červenci 2022, abych to porovnal s celkovou úmrtností na Novém Zélandu. Úmrtnost se po očkování zvyšuje, zatímco u zbytku populace Nového Zélandu klesá.

Jak vidíte, starší lidé, jejichž úmrtnost by měla po očkování dramaticky klesnout, vykazují po očkování opačný účinek:

Analýza kontingenční tabulky lidí, kteří dostali 4. dávku v červenci 2022. Jejich úmrtnost za měsíc přibývá, když by měla klesat.

To je jednoduše nevysvětlitelné, pokud jsou vakcíny bezpečné.

Procento lidí, kteří zemřou na místě záhy po očkování, by navíc mělo záviset pouze na věku. Není tomu tak. Někteří z „vakcinátorů“ měli v přepočtu na počet pacientů víc mrtvých než jiní (viz tabulka 1).

Stejné to je v případě míst, kde se necháte očkovat (tabulka 2, v níž jsou uvedena místa, kde se očkovalo a kde bylo vykázáno více než 25 úmrtí).

Pokud jste starší, opravdu záleží na tom, kdo vás očkuje, pokud chcete minimalizovat riziko smrti.
Pokud jste starší, minimalizace rizika úmrtí závisí na tom, kde se necháte očkovat. Pokud by byla vakcína bezpečná, nevadilo by to.

Souhrn

Barry Young je hrdina.

Nejen, že zveřejnil data, která jasně ukazují, že vakcíny COVID zabíjejí lidi, ale může také přinutit tyto epidemiology, aby konečně vysvětlili, jak jsem se mýlil.

Sotva se toho dočkám. Roky jsem bez úspěchu žádal kvalifikované vědce, aby mě nasměrovali správným směrem. Všichni odmítají vysvětlit výše uvedená pozorování (nebo mi dávají falešné odpovědi).

Je škoda, že Barry musel být zatčen, aby získal odpovědi, ale je jasné, že soud je v dnešní době prostě jediný způsob, jak přimět kvalifikované vědce, aby odpovídali na otázky.

A velké díky Health New Zealand za zatčení Barryho, což mu umožnilo odhalit skutečné zločince v jeho procesu. Tohle bude epické. Už se toho nemůžu dočkat.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Novozélandská data zveřejněná informátorem potvrzují, že genové injekce zvyšují riziko úmrtí

  1. Správná cesta k veřejnému projednání. Toxína nejenže nefunguje jako vakcína, ale vedlejší účinky jsou životu nebezpečné. Otázka zní je to ryzí byznys plán nebo i něco více ke snížení populace? To druhé mi pořád nějak nesedí, protože riziko vypuštění Krakena může ohrozit i vypouštěče nebo musí existovat 99% detox. A pak je to spiknutí, které se nepodaří ututlat. Jen houšť.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout