Dr. David Martin: Schůzka v Davosu byla přípravou na příští pandemii (video)

Dr. David Martin: Schůzka v Davosu byla přípravou na příští pandemii (video)

Debata o nemoci X za účasti šéfa WHO Tedrose a ministryně zdravotnictví Brazílie nám již před začátkem setkání v Davosu přinejmenším naznačila, kterým směrem se bude příští vyhlášená pandemie ubírat.

Vzhledem k tomu, že Brazílie zavedla nejpřísnější nařízení na povinné Covid očkování už u dětí od 6 měsíců (a mnoha dalších skupin obyvatel), lze předpokládat, že právě tamní pravidla budou příště převedena na celý svět.

A „režírovat“ to samozřejmě bude WHO, která k tomu již brzy získá plné kompetence díky schváleným diktátorským dokumentům WHO.

Podnikatel Dr. David Martin varoval na X, že další kampaň teroru proti lidskosti je již v přípravě. Reagoval tím právě na debatu v Davosu.

„Plánují řadu akcí, po kterých zahájí novou teroristickou kampaň,“ řekl Martin. Pak bude opět zapotřebí lékařské protiopatření, ale tentokrát zajdou ještě o krok dál.

Během covidové kampaně se jim nepodařilo zakázat platby v hotovosti (i když se je snažili omezovat) a nyní to chtějí podle Martina uskutečnit. Chtějí centralizovanou kontrolu nad peněžními toky.

Na X dále řekl, že jeho organizace sleduje všech 64 patogenů, které mohou kdykoli použít proti lidstvu.

„Schůzka v Davosu je přípravou na další simulaci pandemie, aby se prosadily úpravy mezinárodních zdravotních předpisů. Mohou pak vyhlásit výjimečný stav, kdykoli se jim zachce, a v podstatě tak mít volnou ruku,“ řekl Martin.

„Během covidu udělali chybu tím, že se nedostali k veškeré moci. To je přesně to, co bylo na pořadu jednání v Davosu,“ zdůraznil.

K uvedenému jen dodávám, že si myslím, že za covidu ničeho podobného zatím docílit nechtěli. Plandemie měla pouze otestovat populaci, aby bylo jasné kolik lidí je lehce ovladatelných a kolik ne.

Tomu mohou přizpůsobit i novou pandemii „nemoci X.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 30 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Dr. David Martin: Schůzka v Davosu byla přípravou na příští pandemii (video)

 1. No, právě si myslím že jim to nevyšlo.
  Plán byl jasný, vyvraždit co nejvíce lidí biologickou zbraní jménem vakcína
  Trump urychlil vakcíny, protože chtěli mít všechny totálně smrtící, což se jim v té rychlosti zřejmě nepovedlo, ikdyž Dr.Bhakdi mluvil o 26 šaržích a všechny kontaminované lipidovými nanočásticemi.
  Druhý pokus už jim nemůže vyjít.
  A vzhledem k tomu, že Trump se vrací do úřadu a armadu má stále pod kontrolou, nemyslím tím deep state armádu, nebudou mít šanci uspět
  Bude to jejich hřebíček do rakve, respektive na Gitmo, Guam a game Is over.
  Vyhlásí pandemii c.2 a hned začne final countdown, zatýkací války
  Převzetí vysílání 24/7
  Pravda a spravedlnost zvítězí
  odpočítávání začalo a bude to letos, nikdy jindy
  2024

 2. snad to bude tak že Rusko poté s WHO vystoupí u Trumpa to je jasné a EU bude jako vždycky v hajzlu nejhorší místo na světě v době plandemie je Evropa stejně tak jako byla i vždy místem konfliktu kde bylo nejvíce válek a také to je místo s nejmenší suverenitou na světě Genocida Evropanu bude skutečná a až bude hotovo otevřou hranice pro muslimy a Negry = Genocida bíle rasy

 3. Nemoc X postcovidovy syndrom. To je ta jejich bla bla nova nemoc. A lide si postupem casu zacinaji uvedomovat, coz je dobre, ze ty ocko vakciny maji fatalni nasledky. Nekteri, ktere znam, jsou uplne v soku, kdyz jsem se byt jen na okraj zminila, ze dotycny po treti davce za nekolik dni zemrel. A tech zemrelych znam velkou spoustu. Z uplneho zdravi trosky a zoombici.A proto rikam ze kazda vakcina je s fatalnimi nasledky, tecka hotovo dvacet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout