Berlínská demonstrace proti AfD se zvrhla, převzali si ji muslimové se slovy: „Chtěli jste nás, tak jsme tady!“ (video)

Berlínská demonstrace proti AfD se zvrhla, převzali si ji muslimové se slovy: „Chtěli jste nás, tak jsme tady!“ (video)

Poté, co AfD oznámila masové deportace, pokud se dostane k moci, svolaly různé promigrační neziskovky „sluníčkářskou“ demonstraci proti AfD, navíc „v barvách duhy.“ Účastníci této demonstrace, která byla namířena proti deportacím, se nakonec střetli s propalestinskou demonstrací, uspořádanou muslimy.

Pokud by „duhoví“ demonstranti tušili, co na ně za pár let muslimové chystají, možná by si účast na podobné demonstraci rozmysleli.

Na náměstí Alexanderplatz v Berlíně chtěli mnozí demonstrovat „proti AfD, pravici a remigraci.“ Byli však vytlačováni protestujícími z arabských zemí. Mladí Arabové prohlašují: „Chtěli jste muslimy a uprchlíky. Teď jsme tady.“

Jak již bylo dříve oznámeno, propalestinské skupiny ve středu večer unesly a narušily demonstraci proti AfD na berlínském náměstí Alexanderplatz.

Mnoho lidí se shromáždilo před Rudou radnicí v hlavním městě, aby protestovali proti „deportačním plánům AfD.“ Dav s palestinskými vlajkami však začal agresivně zabírat prostor na demonstraci.

Rychle vznikaly konflikty mezi demonstranty „proti pravici“ a mladými lidmi s palestinskými vlajkami, kteří zjevně pocházeli z islámského světa.

Němečtí demonstranti „proti pravici“ byli pobouřeni. „Styďte se!“ křičel muž na skupinu. „Svobodná Palestina není předmětem této demonstrace.“

Setkal se však s rozzlobeným odporem z řad palestinských demonstrantů. „Samozřejmě, že o tom to celé je!“ křičel muž s charakteristickým šátkem. „Palestina je všude! Palestina je všude!“

Z řad německých účastníků demonstrace proti AfD a „pravici“ znovu a znovu přicházela rozzlobená opozice vůči těm, kteří se snažili protest kooptovat palestinskými vlajkami. Ale zdá se, že je marně.

Mladý Arab křičel: „Chtěli jste uprchlíky a muslimy! Teď jsou tady! Jsme tady! Ty nás nechceš, že ne?“ Zoufalé oznámení z mikrofonu, že antisemitismus není názor, bylo přehlušeno výkřiky muslimů: „Svobodná Palestina!“ Lidé, kteří natáčeli dav, byli obtěžováni.

Palestinští demonstranti vyzbrojeni megafony zahájili boj, aby mohli obsadit náměstí Alexanderplatz. Demonstraci nakonec plně ovládli muslimové.

Rozzuřená žena křičela do megafonu, že demonstranti jsou rasisté, protože jim nechtějí nechat celou demonstraci. „To je rasismus! Jste rasisté a nacisté!“ Najednou palestinský dav začal křičet „nacisté ven“ – čímž mysleli ty, kteří  přišli protestovat proti AfD.

Palestinská skupina pak postupně plně zabrala prostor. Muž s izraelskou vlajkou, který přišle protestovat proti AfD, byl z místa vyhoštěn a vyhnán byl i nositel duhové vlajky Pride.

Dav mladých muslimů jasně ukázal: Tohle je naše místo.

K tomu lze dodat jediné: Ti, kteří přišli na oznámenou demonstraci proti AfD a vyhlášeným deportacím, jen dostali vlastní medicínu. Hordy mohamedánů by nikdy v zemi nebyly, kdyby je právě tito jedinci již roky nevítali.

Dění na demonstraci bylo také předzvěstí budoucnosti nejen Německa, neboť přesně tak bude tupé evropské obyvatelstvo, které s nadšením vítalo vlastní vrahy, již za pár let vyhnáno ze svých zemí,…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 48 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Berlínská demonstrace proti AfD se zvrhla, převzali si ji muslimové se slovy: „Chtěli jste nás, tak jsme tady!“ (video)

 1. to budou mít Libratdi radost až jim budou sekat hlavy na naměsti ještě si u toho mužou říkat hlavně že jsme nebyli xenofobové rasisté islamofobove 👳‍♂️🔪 🐑🐑🐑🐑🐑🐑

  1. Kdesi jsem četl,že prý vzniká v Německu petice žádající soudně zakázat Zelené a ne Afd.💥

   Duvodem prý je,že sto válečná atomstrana zpusobuje svou ideologii Neomarxismu obrovské skody německemu národu a světovému míru a je třeba ji zakázat.!
   Kdoví ,zda by bylo možné v republice že solidarity zorganizovat podobnou petici proti Piratum,kteří mají zločin už ve svém názvu a táhnou za sebou spolu se satanisty z KDU i tu fialovou okurku,která prý ty svoje tituly vyhrála v tombole neboť její rozhodování ve vládě tomu uplne odpovida a dokonce drze odvolává veškeré svoje volební sliby což je volební podvod a chce, využít tak křivacky doslova usurpovane moci k
   rozvalu republiky na totální sračku prý policejního státu a inscenuje k tomu i veškerou pomoc banksterum,kteří chtějí otočit kolo dějin svým satanistickym režimem ŠWABA tzv CBDC do doby otroctví,které má nahnat všechny jimi ohlupene voliče do války a ,aby si znovu ty zmetky metodou CHUCPE,tj střelte si drazí voličido vlastní nohy , zvolili . . .
   To je,ale špina a jaká by měl rozhodovat soud a to nejenom soud boží,fuj,fuj,fuj.

   znova odsouhlasili stejne ničemy jako je pétidemolice😘👹🌈🤐🐸

 2. Každému čo jeho je!!! Majú iba to čo si želali. Asi nie nadarmo sa vraví, dávaj si pozor na to čo si želáš!!! To by šlo!!! SR by mala teraz urýchlene opustiť EU!!! Skôr ako sa začnú nelegálni imigranti sťahovať aj ku nám na Slovensko!!! Myslím, že ich tu už zopár máme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout