Wales: Hráčka odmítla hrát na šampionátu v kulečníku proti muži, který se prohlásil za ženu (video)

Wales: Hráčka odmítla hrát na šampionátu v kulečníku proti muži, který se prohlásil za ženu (video)

Většina ženských sportů je v západních zemích plná mužů, kteří se prohlásili za ženy. Mnozí z těchto mužů ani nepodstoupili žádnou operaci či hormonální terapii, dnes totiž v „pokrokových“ zemích stačí pouhé prohlášení, aby byl daný jedinec považován za pohlaví, kterým se údajně cítí být.

Mnoho neúspěšných sportovců nyní využívá této možnosti a ve snaze získat medaile (a často i finanční ohodnocení) se prohlašují za ženu zejména ve sportech, ve kterých jsou ženy tradičně slabší.

Nejvíce jsou postiženy sporty jako cyklistika, plavání, atletika, různé silové sporty jako vzpírání či zápas, ale stále více mužů se objevuje i v kolektivních sportech.

Soupeřky mužů se jen málokdy odváží něco namítat, protože ty ženy, které se v minulosti proti mužům v ženských sportech vymezily, byly často diskvalifikovány a donuceny k přestávce či ukončení sportovní kariéry.

Nicméně i přesto se občas najdou ženy, které se neobávají dát najevo svoji nelibost s tím, že musí soutěžit s muži. Žena, která před pár dny odmítla hrát kulečník proti muži, který se převlékl za ženu, si vysloužila od publika potlesk.

To jen dokazuje, že většina lidí s účastí mužů v ženských sportech nesouhlasí…

Hráčka kulečníku se odvážně postavila za integritu a fair play poté, co se rozhodla vzdát se finále proti soupeři, kterým byl biologický muž. Pravděpodobně ještě překvapivějším zvratem bylo, že velšský dav vyjádřil svůj souhlas na místě, které není zrovna známé konzervatismem a politickou nekorektností.

Lynne Pinches se měla v neděli utkat s Chrisem „Harriet“ Haynesem ve finále ženského šampionátu v Denbighshire ve Walesu. Rozhodla se však odejít dříve, než hra začala.

Video zachycené z Reduxx Magazine ukazuje, jak jde Pinchesová ke stolu, kde se mělo určit, kdo se dostane do prvního framu těsně předtím, než si Haynes šel sednout.

Pak se ovšem vše poněkud zvrtlo. Pinchesová šla za rozhodčím, aby ho informovala o svém rozhodnutí ukončit zápas, než aby se postavila svému mužskému soupeři.

Pinchesová se pak vrátila na své místo a sbalila si své věci a opustila místo za potlesku davu a skandování „Yeah, Lynne!“.

Haynes se zdál být šokován postojem Pinchové a reakcí davu.

Její bratr Barry na sociálních sítích pochválil odvážný postoj své sestry a vyjádřil svůj oprávněný názor, že je nespravedlivé, aby musela čelit muži.

Její syn Tommy prozradil, že jeho matka byla po prohře v slzách, ale byl hrdý na její rozhodnutí upřednostnit profesionální integritu před potenciální slávou.

Navzdory tomu, že finále díky svému odchodu prohrála, Pinchesová zůstala na místě, aby zapózovala se svou trofejí pro vicemistryni.

Zde je fotka nezaslouženého „vítěze“ ženského šampionátu, který pózuje s trofejí:

 

Pokud budou sportovkyně po celém světě ochotny zaujmout stejně odvážný postoj jako Pinchesová, woke sportovní ligy budou muset přestat umisťovat muže do ženských soutěží, pokud místo toho nebudou chtít zkrachovat. Ale možná je to přesně to, co si zaslouží.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Wales: Hráčka odmítla hrát na šampionátu v kulečníku proti muži, který se prohlásil za ženu (video)

  1. Jediným riešením väčšiny problémov západného sveta je a bude tvrdá saudskoarabská šaría. Zavedenie islamského práva postaví mimo zákon a bude trestať /hoci aj smrťou/ aj športovanie mužov spolu so ženami…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout