Tvrzení o omezení migrace ze strany německé vlády byly samozřejmě jen lži pro hloupé voliče

Tvrzení o omezení migrace ze strany německé vlády byly samozřejmě jen lži pro hloupé voliče

Možná jste si všimli, že mainstream s velkou pompou oznamoval, že německá vítačská vláda se svého bezbřehého vítání rozhodla vzdát.

Nikdo myslící tomu samozřejmě nemohl věřit, zejména pak ten, kdo dlouhodobě velmi pozorně sleduje německou politiku. V podstatě šlo o to, že současná německá „koalice semaforu“ jde s preferencemi velmi razantně dolů, zatímco AfD razantně roste.

A 90% voličů slyší na tupé proklamace, téměř nikoho nezajímá jak vláda reálně koná (a to neplatí jen pro Německo). Mainstreamová média samozřejmě o všem, co by mohlo voliče naštvat, taktně pomlčí.

Takže nyní mainstream rozšířil pohádky o tom, jak se vláda, která sestává především ze Zelených a socanů, rozhodla změnit politiku o 180 stupňů a namísto vítání bude deportovat a přestane s dalším přijímáním.

Ve skutečnosti však bude měnit politiku o 360 stupňů, jak by řekla ministryně zahraničí Baerbocková. Vše totiž nakonec zůstává při starém.

Zatímco nedávno projevila německá vláda zájem jak o Palestince, tak o Afghánce vyháněné z Pákistánu, nyní se ukazuje, že nemyslela vážně ani omezení slučování rodin.

A počet muslimů, kteří si přivedou další manželky a děti, mezitím roste.

Zastavení slučování rodin ze dne na den zrušeno: Toto rozhodnutí znamená, že druhé a třetí manželky mohou nadále přicházet do Německa

Statisíce migrantů přicházejí do Německa v rámci slučování rodin. Rozhodnutí na Konferenci předsedů vlád států nyní jasně říká: vše bude pokračovat jako doposud. Konec slučování rodin je v nedohlednu.

Statisíce migrantů přišly v posledních letech do Německa díky možnosti vzít si s sebou rodinné příslušníky. Německé ministerstvo zahraničí jen v loňském roce rozdalo 117 000 víz pro rodinné příslušníky. Od ledna do června 2023 přibylo dalších 77 000 víz, a proto se letos očekává nový rekordní počet.

AfD a CDU už nějakou dobu volají po zastavení nebo alespoň omezení slučování rodin. Návrh pro pondělní konferenci premiérů, na kterém se podílela CDU, původně počítal alespoň se zastavením slučování rodin pro ty, kteří mají nárok na doplňkovou ochranu:

„Jako okamžité opatření bude sloučení rodiny s těmi, kteří mají nárok na doplňkovou ochranu, dočasně omezeno, s výjimkou případů zvláštních obtíží.“

To však již není ve finální verzi zmíněno. Místo toho se v konečném rozhodnutí uvádí:

„Sloučení rodiny s osobami, které mají nárok na doplňkovou ochranu, nebude rozšířeno.“

Nebude rozšířené znamená, že pokud jde o slučování rodiny, vše pokračuje jako dříve. Tedy bude se nadále přijímat blízká rodina a ne i rodina širší jako bratranci, sestřenice, neteře, synovci apod., jak již pro příští rok určuje migrační pakt EU.

„Unijní státy chtěly výrazně více, ale kancléř a Zelení jim to zmařili,“ komentoval výsledky politik CDU Jens Spahn s odkazem na „nezbytné omezení slučování rodin,“ ke kterému nedošlo. (Jaký pokrytec: byl jedním z těch, kteří pomohli Merkelové otevřít stavidla, a pak zničili mechanismy, jak je zavřít. Je to jen další snůška žvástů od CDU, aby si udržela své hloupé voliče.)

Nedávno vyšly najevo dva případy, kdy federální vláda přivezla do země druhé manželky a jejich děti od afghánských migrantů. První případ se týkal Afghánce se dvěma manželkami, který předtím žil v Německu se svou první ženou a třemi dětmi. Druhá manželka nyní žije v samostatném bytě s dalšími sedmi dětmi.

Druhý případ se týkal Afghánce, který nyní žije se dvěma manželkami a devíti dětmi.

Bigamie je v Německu zakázána. Úřady nemohou říci, kolik takových polygamních manželství je nyní v Německu. Imigrace druhých manželek ve skutečnosti také není povolena, ale je možná jinými prostředky.

Kvůli zákonu o pobytu je možné, aby se druhé manželky jako rodiče přestěhovaly ke svým dětem, vysvětlil v září parlamentní státní tajemník ministerstva vnitra Mahmut Özdemir (SPD) v reakci na písemnou žádost (zřejmě on sám má se svým platem nejméně 7 manželek).

Olaf Scholz a jeho amatérský herecký soubor opět sehráli pro občany velkou hru a s radostí se za to oslavují. Vláda a zemské parlamenty jsou odhodlány pokračovat ve výměně obyvatel!

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Tvrzení o omezení migrace ze strany německé vlády byly samozřejmě jen lži pro hloupé voliče

  1. Uvedomte si, že je obrovitánsky strach, aby sa Nemci nespojili s Rusmi. Podľa vyjadrení nosatého pána Friedmana by tak vznikla sila, proti ktorej vo svete nieto alternatívy.
    Nuž, Nemcov zlikvidujú geneticky a bude po probléme, no ni?
    Zvyšok bielej rasy následne ako sa podarí. A potom i ostatných ľudkov, možno okrem vybraného experimentálneho materiálu.

  2. Posledná demokratická , bezpečnosť zaručujúca a vlastenecká vláda v Nemecku bola tá Honeckerova do pádu múru… možno trochu preháňam, ale rovnaký názor má určite aj veľa starších ľudí v bývalej NDR.

  3. Nemci vždycky byli a jsou banda namistrovanych debilů, válečných štváčů, extremistů a bohužel jak se teď ukazuje i podporovatelé fašismu. Jak říká klasik: Němec je dobrý sluha, ale zlý pán.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout