Pákistánci vyhání ze země statisíce kriminálních Afghánců bez dokladů, hlásí se o ně Německo a USA

Pákistánci vyhání ze země statisíce kriminálních Afghánců bez dokladů, hlásí se o ně Německo a USA

Již asi před měsícem zahájil Pákistán hromadné deportace Afghánců, kteří jsou v zemi většinou poslední dva roky. Za tu dobu výrazně vzrostla kriminalita v zemi, stejně jako počet teroristických útoků. Za drtivou většinou stáli právě Afghánci.

To je i hlavní důvod proč je nyní Pákistán vyhání, přičemž vlastně ani není jisté, kdo tito Afghánci jsou, protože mnozí ani nemají žádné doklady.

Pro nás jako Evropu by to zřejmě nebylo příliš zajímavé, protože logicky se předpokládá, že tito Afghánci skončí doma – tedy v Afghánistánu.

Jenže jak Evropa, tak USA, se již o tyto zločince hlásí. Zájem projevuje zejména Německo, ale lze předpokládat, že nemalá část bude porůznu přerozdělena po celé Evropě.

Možná jste nedávno zaznamenali prohlášení německé vlády, která chce údajně utlumit muslimskou invazi. Věřit tomu samozřejmě mohl jen politicky zcela negramotný jedinec, neboť současná německá vláda byla zvolena i díky dovezeným jedincům.

Německo se nevzdalo již dva roky trvajícího pravidelného dovozu tisíců Afghánců a hlídky na německých hranicích fungují spíš jako uvítací výbor.

Znalého věci tak jistě neudiví, že má německá vláda i nadále potřebu si dovážet vlastní voliče…

Navzdory mezinárodnímu tlaku se zdá, že pákistánská vláda je odhodlána  urychlit odchod Afghánců, kteří se nacházejí na jejím území ilegálně.

Na základě dohody s Německem a Spojenými státy by afghánské úřady mohly povolit více než 500 000 svých státních příslušníků opustit zemi a usadit se v Německu a Spojených státech.

Washington začal prověřovat 175 000 případů, zatímco Berlín je údajně připraven přijmout v příštích dvou letech asi 10 000 lidí měsíčně.

Je pravděpodobné, že do  zbytku Evropy dorazí nová invazní vlna z Afghánistánu kvůli rozhodnutí pákistánské vlády deportovat cizince bez dokladů, většinou Afghánce.

Tito jedinci bez dokladů, mnohdy kriminální živly a teroristé, nemohou přicestovat v rámci legálního přesunu plánovaného USA a Německem, takže se do Evropy přemístí po vlastní ose.

Islámábád uvedl, že Afghánci se podíleli na teroristických útocích v zemi a přispěli k prudkému nárůstu kriminality, a zároveň odmítl výzvy OSN, lidskoprávních skupin a západních ambasád, aby svůj plán odsunu přehodnotil.

Ovšem přeplněné Německo, kam aktuálně přichází také ilegálové v rámci letošní rekordní invazní vlny, dlouho tento nápor nevydrží, lze tedy předpokládat, že se dřív či později začne s plánovaným přerozdělováním.

Aktuálně žije nejvíce Afghánců v přepočtu na počet obyvatel v Rakousku, kde také patří k hlavním pachatelům násilných trestných činů, podobně negativní zkušenosti má například i Francie nebo Švédsko.

Takže tyto i další země se budou snažit přerozdělování vyhnout. Jak to ovšem bude u nás v situaci, kdy jsme mezi prvními na seznamu zemí, kam se má v budoucnu na základě migračního paktu přerozdělovat?

Je třeba si uvědomit, že jisté základy u nás již afghánská komunita má.

Minulá vláda nám do země dovezla kolem 150 Afghánců (pod pláštíkem údajných tlumočníků, které jsme však nikdy neměli), z nichž drtivá většina u nás také zůstala – a lze předpokládat, že si mezitím také sloučili rodiny, takže dnes mohou jít jejich počty do tisíců.

Ochota zůstat v zemi je založena nejen na dávkách, ale i na tom, zda má daná skupina kam zapadnout. Žádný muslim nemá zájem se integrovat, většina vyhledává společnost svých soukmenovců a žije dál stejně jako ve své zemi.

Část Afghánců tak může skončit i u nás – a s tímtéž musíme počítat i v případě Palestinců, kteří se zřejmě rozmístí po celé Evropě.

Výměna obyvatel jde tedy zcela podle plánu, přičemž otázka je, jak dalece do ní budeme zapojeni i my. Jak dlouho potrvá, než začne přeplněné Německo své „obohacení“ přerozdělovat sousedům v rámci EU schválené „povinné solidarity?“

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 4.8]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout