Barcelona: Dva Afričané napadli na ulici muže, aby ho okradli, zůstanou bez trestu (video)

Barcelona: Dva Afričané napadli na ulici muže, aby ho okradli, zůstanou bez trestu (video)

Tento případ není v rámci multikulturně obohacované Evropy nijak výjimečný. Nicméně názorně nám ukazuje, že politika, která zajišťuje absolutní beztrestnost vybraným jedincům, není zdaleka jen záležitostí USA.

Ve Španělsku je nyní virální  video, na němž je vidět dva vetřelce, kteří násilně napadli muže v centru Barcelony, v hlavním městě Katalánska, na ulici Banys, technikou ve Španělsku známou jako „mataleón.“

Zahrnuje pevné držení krku oběti, aby se anulovaly její schopnosti, a to až do té míry, že oběť ztratí vědomí. Jedná se o velmi nebezpečnou techniku, která může mít fatální následky.

Soudce v Barceloně včera propustil na svobodu oba zločince, kteří v sobotu večer násilně napadli muže, který se procházel po ulici Banys. 

Záběry byly zaznamenány svědkem a dostaly se do Mossos d’Esquadra, policejní stanice Ciutat Vella, která za méně než 24 hodin identifikovala a zatkla oba podezřelé. Jednoho z nich zadržela občanská bezpečnostní hlídka a druhého okresní policie.

Tito dva zločinci prakticky otevřeli nové cely policejní stanice Nou de la Rambla. Zůstali tam 48 hodin, během nichž nová vyšetřovací skupina Ciutat Vella připravila dokument, který shromáždil všechny spisy obou osob.

Muži měli na svědomí celkem 18 trestných činů, z nichž drtivá většina se týkala loupeží s použitím násilí a zastrašování.

Od svého příjezdu – jeden přijel do země v červenci a druhý v únoru – nevkročili do vězení, ale stále se hromadí jejich trestné činy a zatýkání, po nichž jsou vždy záhy propuštěni.

Policisté se pokusili oběť identifikovat a lokalizovat. Druhý den muže uviděl policista, který ho sledoval, vyfotografoval a sdílel snímek se svými kolegy v Ciutat Vella, kteří se ho marně snažili hledat.

Stalo se to, že nevysvětlitelně, navzdory nebezpečnosti zdokumentovaných skutečností a recidivě obou podezřelých, státní zástupce nepožádal o uvěznění a soudce je propustil.

Od svého příjezdu nevkročili do vězení, ale nadále se hromadí zatýkání.

Tolik tedy případ, který ukazuje, jak „funguje“  justice nejen v USA, ale také v obohacovaných evropských zemích.

Podobných napadení je samozřejmě bezpočet a je celkem pravděpodobné, že většina pachatelů zůstává i po opakovaném páchání trestné činnosti na svobodě.

To samozřejmě motivuje vetřelce k tomu, aby ve své činnosti pokračovali. Pak se není co divit, že Španělé v poslední době v ulicích hromadně protestují…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 26 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Barcelona: Dva Afričané napadli na ulici muže, aby ho okradli, zůstanou bez trestu (video)

  1. proto je tak důležité trénovat bojová umění pak se takovým situacím ubráníte ten člověk který věří že bezpečnost udrží stát toho to bude v budoucnu stát jeho vlastní život

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout