Pravda o organizaci, která se chce postavit Světovému ekonomickému fóru (WEF)

Pravda o organizaci, která se chce postavit Světovému ekonomickému fóru (WEF)

Možná jste se také doslechli o organizaci vedené Jordanem Petersonem, která má mít údajně za cíl vytvořit opozici proti Světovému ekonomickému fóru.

Tato organizace měla přilákat všechny ty, kdo již dosáhli jakéhosi „probuzení“ a pochopení toho, jak celá politika funguje v neprospěch občanů a ku prospěchu globálních korporací – a zejména těch, kdo za nimi stojí.

K tomuto účelu a k plnění cílů stanovených Agendou 2030 jsou určeny organizace jako již zmíněné Světové ekonomické fórum, ale i Bilderberg, Aspen institute, Trilaterální komise a další.

Tyto organizace předávají instrukce loutkám ve vládách a „vychovávají“ i budoucí globální lídry. Zajišťují však také, aby v každé zemi existovala řízená opozice, která odsaje všechny hlasy těch, kdo jsou nespokojeni se systémem.

Taková řízená opozice funguje v každé zemi, kde by mohl hrozit odklon od tzv. „tradičních stran.“ Jakmile je kdekoli takový odklon zaznamenán, okamžitě vznikne zpravidla zcela nová strana (či se objeví nový politik), která má za cíl tyto hlasy nespokojenců odsát.

Jde o velmi účinnou metodu, která bezchybně funguje, jak ostatně vidíme i na české politice.

Řízená opozice se ovšem velmi lehce pozná podle toho, kdo je v jejím rámci nasazen. Opět jde zpravidla o loutky výše uvedených organizací, což ovšem drtivá většina voličů neví, protože se o tyto aspekty politiky nezajímají.

A jak je nyní vidět, tak i vedle Světového ekonomického fóra nyní vznikla řízená opozice. Jenže zdá se, že nejspíš narazí. Odpůrci globalistické politiky, jejichž důvěru si začala tato řízená opozice získávat, nejsou ve stejné pozici jako „spáči,“ takže řízenou opozici dřív či později odhalí.

S velkou pompou bylo oznámeno, že nově vytvořená Aliance pro zodpovědné občanství (ARC) se chce ujmout opozice proti Světovému ekonomickému fóru. Síť založil mimo jiné Jordan Peterson.

Od 30. října do 1. listopadu pořádal ARC konferenci, která vyvolala značný rozruch. Jedním z řečníků byl totiž Michael Grove, britský ministr, který se loni zúčastnil konference Bilderberg a má svou vlastní stránku na webových stránkách Světového ekonomického fóra.

 

Gove na setkání řekl, že mnoho velkých institucí si je dobře vědomo toho, že se obohatily tím, že učinily určitá rozhodnutí.

Spisovatel a řečník David Icke prohlásil, že může jen stěží uvěřit, že Gove a další elitářské osobnosti byli pozváni na konferenci.  Hovoří o „kontrolované opozici.“

„Je to směšné a tragické zároveň,“ řekl Icke. „Hrajete to na obě strany a máte hru pod kontrolou.“

„Smějí se vám,“ dodává jeho syn Gareth Icke.

Novinář a spisovatel James Delingpole odpovídá: „ARC je nový WEF. Pokud to nevíte, nedávali jste pozor.“

Je patrné, že snaha o založení řízené opozice selhala na tom, že globalisté podcenili protivníka. Zatímco 90% „spících mas“ se skutečně nechá na řízenou opozici velmi lehce nalákat, v řadách těch, na koho tato údajná opozice WEF cílila, se nechá nachytat málokdo.

Lze tedy očekávat, že tato nová odnož WEF, vydávající se za opozici, se nakonec rozpadne, případně asimiluje mezi ty, jejichž měla být opozicí…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout