Budou brzy na mase varovné štítky jako je tomu u cigaret?

Budou brzy na mase varovné štítky jako je tomu u cigaret?

Boj proti masu je jedním ze zásadních cílů klimatické agendy. Zvířata údajně příliš prdí, produkují metan  a jejich odchov zanechává příliš dlouhou uhlíkovou stopu.

Totéž však platí i pro mléko a mléčné výrobky či vejce. Do budoucna by měly tyto produkty nahrazovat umělé náhražky nebo hmyz.

Různá nařízení, která již přijala EU a pokračující likvidace zemědělství jen potvrzují, že je tato agenda na postupu. Doba, kdy by měl být každý vegan, případně konzument náhražek a hmyzu, se již blíží.

Nicméně jedlíků masa je příliš, takže se nyní vymýšlí způsoby, jak to zařídit, aby se dobrovolně masa vzdali.

Hlavním hybatelem těchto razantních stravovacích změn by mělo být nejprve výrazné zdražení masa a omezení jeho prodeje. Ale to nestačí, maso je třeba spotřebitelům také znechutit.

Klimatičtí propagandisté na to jdou takovou cestou, která může zapůsobit jen na jedince, kteří na celou nesmyslnou klimatickou agendu naletěli a bezmezně jí věří.

Základem je totiž varování, které by mělo u spotřebitelů vyvolat dojem, že se konzumací masa spolupodílí na údajné klimatické katastrofě.

Britští vědci se inspirovali varovnými obrázky na cigaretách a chtějí nyní vydávat varování také na mase.

V dokumentu se uvádí: „Podle řady studií produkce masa přispívá ke změně klimatu a vzniku pandemií. Konzumace masa může být také zdraví škodlivá, zvyšuje riziko obezity, kardiovaskulárních onemocnění, rakoviny a cukrovky.“

Britští vědci z Durhamské univerzity nyní otestovali sérii varovných štítků. Upozorňují na údajné poškozování klimatu, tedy průměrného počasí, způsobené konzumací masa. A také se na nich píše o údajných nebezpečích pro zdraví a údajném riziku pandemií.

Výsledek studie: Ať už jde o děsivé fotografie nebo varování, tak všechny motivy se ukázaly jako účinné při odrazování lidí od konzumace jídla s masem. Studie s 1001 jedlíky masa byla publikována v časopise „Appetite.“

Mezi účastníky studie, kterým byly předloženy šokující fotografie a varování, byl podíl vybraných masitých pokrmů o sedm až deset procent nižší než v kontrolní skupině.

Logicky nyní autoři doporučují používat taková varování ke snížení chuti na masové pokrmy. Podle stejného principu, jaký je již implementován s nechutnými obrázky na krabičkách cigaret.

Děsivé obrázky na mase jsou stále jen nápadem vědců. Zkušenosti z posledních let však ukazují, že žádná iniciativa nemůže být natolik absurdní, aby nebyla dřív či později realizována.

Takové hororové obrázky v případě masa mohly být realizovány pouze státním nátlakem. Koneckonců, výrobci masa mají jen malý zájem na tom, aby prostřednictvím takových fotografií dobrovolně snižovali touhu po vlastním produktu.

Je nakonec možné, že něco podobného nařídí Brusel a v EU se maso bez podobných varovných obrázků do prodeje nedostane.

Jen by mne zajímalo, jak by to chtěli dělat v případě nebaleného masa, jaké se prodává třeba v běžných masnách. Budou prodejci nuceni tato varování u každého výrobku umístit třeba vedle cenovky?

Ať je to jak chce, klimatická agenda postupně postihne všechny aspekty našich životů – od bydlení přes dopravu, stravu až po ceny energií.

I proto je nutná každodenní osvěta u všech, kdo této agendě o klimatické změně způsobené člověkem stále věří.

Čím více lidí pochopí, že jde o agendu, která má být zneužita k velmi zákeřným cílům, tím větší je šance, že se podaří tyto šílenosti zastavit.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Budou brzy na mase varovné štítky jako je tomu u cigaret?

  1. Já to reálně vidím s onou agendou takto. Dojde k vytvoření takového socialismu naruby, všechno bude pro lidi strašně drahé, jelikož to bude zatíženo různými ekodaněmi, zkrátka chudí budou ještě více dotovat Tesly miliardářů.

  2. O to víc bude chutnat, vždyť se podívejtena kuřáky, cigarety jsou už dražší než to maso a hulejí o to víc. Prostě Bidetův čili dementní mozek ZÁPADU už neví kudy kam, jElity už s hrůzou očekávají kinec té jejich Yankees DEMOkracie a tak se snaží strašit lůzu jak se dá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout