Katolická církev nyní umožní transsexuálům být pokřtěni a sloužit jako kmotři, budou křtít i transgender děti

Katolická církev nyní umožní transsexuálům být pokřtěni a sloužit jako kmotři, budou křtít i transgender děti

Za Bergoglia se katolická církev plně přizpůsobila progresivistům a současné agendě. Není žádná náhoda, že byl na post papeže dosazen právě Jihoameričan.

Mnohé jihoamerické země prosazují LGBTQI agendu ještě urputněji než Západ, což se zde příliš neví. K velkým podporovatelům této agendy – včetně podpory trans – patří zejména Argentina a nově i Brazílie.

Není tedy náhoda, že právě odtud šel největší tlak na uznání nejen sňatků homosexuálů, ale také trans osob.

Nejsem věřící, ale předpokládám, že v Bibli se hovoří něco o tom, že „Bůh stvořil člověka k obrazu svému“ – tedy jakékoli změny pohlaví (ať už na základě prohlášení nebo operativní) by neměly být církví akceptovány.

Je tedy s podivem, že se náhle katolická církev odhodlala křtít a přijímat za kmotry i tyto jedince.

Ovšem nejvíc pobuřující na tomto rozhodnutí je, že církev podpořila i křtění „trans dětí.“

To je vskutku skandální, protože zatímco dospělí většinou k podobnému rozhodnutí mají možnost dojít na základě vlastních úvah, u dětí jde většinou o dlouhodobou manipulaci a indoktrinaci.

Aktuálně významně rostou počty mladých dospělých, většinou mezi 18-25 lety, kterým bylo v dětství změněno pohlaví, aby záhy zjistili, že jsou vlastně úplně normální a chtějí své původní pohlaví zpět, což je často zcela nemožný proces, minimálně tedy co se plodnosti týká.

Množství těchto lidí již podalo žaloby jak na „lékaře,“ kteří je „předělali,“ tak na ty, kdo jim tuto agendu vtloukli do hlavy, v některých případech žalují dokonce i vlastní rodiče.

Tedy co skutečně shledávám jako velmi alarmující, je fakt, že církev otevřeně podporuje toto prznění dětí!!

Co na to říkají řadoví katolíci?

Vatikánský doktrinální úřad oznámil, že transgender lidé mohou přijímat křty, sloužit jako kmotři a být svědky při náboženských obřadech v římskokatolické církvi.

Nový postoj Vatikánu vychází z toho, že brazilský biskup José Negri položil církevnímu Dikasteriu nauky víry šest otázek týkajících se LGBTQ lidí a jejich schopnosti účastnit se manželství a křtů.

V reakci na šest otázek biskupa Negriho zveřejnilo církevní Dikasterium nauky víry na svých webových stránkách tři stránky v italštině, které odpovídaly na Negriho otázky.

Mimo jiné se tam uvádí:

Transgender člověk – včetně těch, kteří podstoupili hormonální léčbu a chirurgickou změnu pohlaví – může přijmout křest za stejných podmínek jako ostatní věřící, pokud neexistují situace, ve kterých by hrozilo veřejné pohoršení nebo dezorientace mezi věřícími.

Transgender lidé také mohou být kmotry římskokatolických křtů a svědky na náboženských svatbách.

Dokument také uvádí, že děti, které se identifikují jako transgenderové, mohou být také pokřtěny.

Nový aktualizovaný postoj k transgenderům podepsal argentinský kardinál Víctor Manuel Fernández a schválil ho papež František.

Mimochodem, tímto se vlastně může stát knězem katolické církve i žena. Úplně postačí, když se prohlásí za muže…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Katolická církev nyní umožní transsexuálům být pokřtěni a sloužit jako kmotři, budou křtít i transgender děti

  1. jedina krestanska cirkev ktora dnes ako tak stoji za to je vychodna ortodoxna. vsetko ostatne je kompromitovane zapadnou degeneraciou a perverziou hodnot a normalnosti a s krestanstvom okrem mena uz nema nic spolocne.

  2. Rímskokatolícka cirkev najnovšie pripúšťa – okrem podpory transiek a transov – aj možnosť krstiť „deti“ teplošov a lezieb. Inými slovami, Vatikán má dnes s kresťanstvom spoločné asi to, čo saudskoarabská kráľovská rodina. Neprekvapilo by ma ani prípadné zrušenie či obmedzenie celibátu, ktorý väčšina farárov zo známych dôvodov aj tak nedodržiava. Som ateista, ale aj tak by ma zaujímal názor konzervatívnych katolíkov na tieto úchylnosti – napr. u nás na Orave, v Taliansku či v Poľsku, kde to jasne vyzerá na progresívnu vládu /jeden z vodcov vládnych strán je homosexuál/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout