I tito mají vliv na děti: Bizarní obrázky z USA (videa)

I tito mají vliv na děti: Bizarní obrázky z USA (videa)

Nyní se podíváme na některé jedince, jejichž místo by ještě nedávno bylo v psychiatrické léčebně, případně někde, kde nemohou mít vliv na nejmladší generaci.

Nicméně v současných USA – a zejména v některých „pokrokových“ státech – jde přímo o uctívané celebrity.

Někteří mají na nejmladší generaci vliv coby pedagogové, jiní jsou rodiči, další ovlivňují děti přes sociální média. Předpokládám však, že asi málokomu z nich byste svěřili své dítě….

Hned na prvním obrázku je učitelka na základní škole. Má radost z toho, jak může každý den ovlivňovat děti, aby se staly homosexuály:

Obraz

Tentokrát se můžete podívat na chlapce, kterého jeho progresivní rodiče odmala oblékali jako dívku – a ve svých 6 letech se chlapec produkuje na pódiu jako tzv. „Drag queen.“

Jeho rodiče tvrdí, že už od svých 4 let věděl, že chce dělat zábavu pro dospělé. Jako batole se učil převlékat se za dívku a provokativně vystupovat před dospělými, kteří mu dávali spropitné.

Rodiče se samozřejmě nemusí bát, že by jim byl syn odebrán. Odebrání dítěte v pokrokových státech naopak hrozí těm, kdo svému nezletilému dítěti odmítají povolit změnu pohlaví…

A nyní něco pro americké předškoláky. Z této „pokrokové“ knihy se malé děti ve věku 3- 6  let v mateřských školkách učí, že existuje víc pohlaví, že tedy mohou být například nebinární nebo cokoli jiného…

A zpět do základní školy. Zelenovlasá nebinární učitelka základní školy slaví a prožívá euforii z toho, že mate studenty ohledně svého pohlaví. Toto také učí děti…

Níže je biologická žena, která se prohlásila za muže. Pohlaví si změnila hormonálně a operativně až po porodu (jinak by to ani nešlo). Napsala mezitím knihu pro děti „V břiše mého tatínka,“ kde píše o tom, že muži mohou otěhotnět a rodit.

ObrazObraz

 

Také toto jsou „rodiče“. Jejich dítě bude zřejmě trans nebinární pansexuál…

A nakonec troška protibělošského rasismu, který je dnes v USA velmi „cool“ (a beztrestný):

Tato tiktokerka si dělá průběžný seznam nadávek v abecedním pořadí, kterými lze nazývat bílé lidi:

A toto je docent Willie James Jennings z Yale. V roce 2018 přednesl protibělošskou rasistickou přednášku o „záchraně lidí před tím, aby se stali bílými“. I nadále je na škole. Protibělošský rasismus není důvodem pro jakýkoli trest, spíš naopak.

A nejen černoši vedou protibelošskou propagandu. Tento tiktoker pokračuje v šílené rasistické tirádě proti bílým lidem. Nazývá Ameriku „kultem“ kvůli jejímu „bělošství“ a bílé rasové hierarchii:

Na školách je protibělošská propaganda všudypřítomná. Ve studentech podněcují protibělošský rasismus přímo učitelé, včetně tvrzení, že by měli běloši spáchat hromadnou sebevraždu:

Podobná propaganda možná podnítila „k akci“ trans střelkyni, která před asi půl rokem mimo jiné zastřelila tyto tři 9leté děti. Před útokem napsala, že nenávidí bělochy a chce zabíjet bílé děti….

Obraz

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

4 thoughts on “I tito mají vliv na děti: Bizarní obrázky z USA (videa)

  1. Problém je, že se lidé nedokážou domluvit a vzepřít se. Pořád se někoho bojí. Chovají se jako ustrašené ovce. A tady je odměna.
    Je třeba se modlit za nevinné děti, které se staly oběťmi úchyláků, někdy těmi úchyláky jsou jejich rodiče. Ostatní rodiče také nestojí za nic, jsou zbabělí, bojí se o sebe, a tak raději obětují své děti. Oč jsou lepší mnohé zvířecí matky, které chrání svá mláďata i s nasazením vlastního života.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout