Debata Elona Muska s Joe Roganem: Lidé byli zabiti ventilátory, nikoli Covidem-19 (video)

Debata Elona Muska s Joe Roganem: Lidé byli zabiti ventilátory, nikoli Covidem-19 (video)

Nedávno jste si zde mohli přečíst o nově natáčené sérii filmů, které mají poukázat na to, že takzvané „Covidové nemocniční protokoly“ vedly k úmrtí milionů lidí po celém světě.

Tento fakt by potvrzen opakovaně, přičemž v samotných USA, odkud se tyto protokoly šířily do celého světa, se nyní rozbíhají žaloby proti těm, kdo tyto protokoly nařídili, ale také proti všem, kdo je bez nejmenších skrupulí zaváděli do praxe.

Toto téma je nyní v USA natolik žhavé (zatímco v Evropě se o něm zarytě mlčí), že se dostalo i do debaty Elona Muska s Joe Roganem, jedním z amerických „bojovníků“ proti covidové mafii…

Elon Musk v úterý uvedl, že smrtelnou formou zápalu plic nezabíjel ani tak virus COVID-19, který zabíjel lidi připojené k ventilátorům, jako spíše sekundární bakteriální infekce.

Musk to uvedl v rozsáhlé diskusi v podcastu Joea Rogana 31. října, ve které zmínil klíčový bod, který byl poprvé vznesen v šokující studii, která zjistila, že sekundární bakteriální infekce plic jsou klíčovou příčinou úmrtí u lidí s diagnózou COVID-19, kteří byli napojeni na dýchací přístroje.

80 procent lidí, které napojili na ventilátory, zemřelo,“ řekl  Rogan, možná s odkazem na údaje citované Dr. Josephem Mercolou, které ukazují, že 76,4 procenta pacientů s COVID-19 ve věku 18 až 65 let v New Yorku, kteří byli připojeni na ventilátory, zemřelo.

Mezi těmi, kteří byli starší 65 let, byla úmrtnost 97,2 procenta.

„Jo. Takže jsem o tom vlastně psal,“ odpověděl Musk, „protože jsem zavolal lékařům ve Wu-chanu a zeptal se: ‚Jaké jsou největší chyby, které jste udělali v první vlně?‘

A oni říkali: ‚Dali jsme příliš mnoho lidí na intubované ventilátory.‘ Takže jsem v té době zveřejnil příspěvek na Twitteru a řekl: „Hele, slyšel jsem z Wu-chanu, že udělali velkou chybu, když dali lidi na delší dobu na intubované ventilátory.

A že to je vlastně to, co poškozuje plíce, ne COVID. Je to léčba. Léčba je horší než nemoc. A oni, lidé, na mě křičeli a říkali, že já nejsem doktor. Říkám si, že ano, ale vyrábím vesmírné lodě se systémy podpory života.“

Obraz
New York: graf ukazuje, že úmrtí po napojení na ventilátory vzrostla – modře pacienti nad 65 let a červeně pod 65 let

Vysokou úmrtnost na ventilátorech potvrdila i studie vědců z  z Northwestern University. Jejich zjištění ukázala, že při dlouhodobém připojení na ventilátory podpořeném sedací došlo k vytvoření sekundárních bakteriálních infekcí.

Tyto údajné oběti Covidu tak ve skutečnosti nezabil primárně Covid, ale nesprávná „léčba.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Debata Elona Muska s Joe Roganem: Lidé byli zabiti ventilátory, nikoli Covidem-19 (video)

  1. Aby mohli tyto postizene lidi na ten ventilator dat, museli udelat jeste tri ukony. Prvni ukon jsou nosostoury. To se provede nekolikrat tak, az vyjdou pozitivni testy ze mate covidek. Ktery ale vubec nemate. Tak je vam aplikovana kapacka a v tom roztoku je davka MIDAZOLAMU. Zacne se vam hure dychat, protoze midazolam omezuje funkci plic. Pote je vam podan REMDESIVIR, ktery obsahje cyankali. Odpoji vam ledviny jatra atd. A zacnete se topit ve vlastnich tekutinach. Pote nasleduje JIP a ventilator na 60 gigahertzu. Ten vam rozerve a uvari plice pri plnem vedomi. Takto se vyrabi pacienti kteri zemreli s nebo na covidek. A upozornuji, ze za kazdeho takto zavrazdeneho, dostavaji nemocnice ohromnou raketu penez!!! Shrnuto potvrzeno jsou to ukladne vrazdy za velky peniz. Neboli chcete li novodoba duchodova reforma. Secteno, prvni je smrtici midazolam a pote remdesivir s cyankali a do finale smrtici ventilator. Praktikovane do dnesniho dne.

    1. ten kdo s nimi tuhle hru nehraje má vyhráno žádné testy k čemu když ti nic není žádné nevyzkoušené vakcíny je to pomalí zabiják a experimentální genová terapie a žádné tlamokryty ve kterých se člověk dusí pro nic za nic tlamokryt je jen další stupen který ukazuje Globalistum jak moc je stádo ovládané člověk s tlamokrytem na hubě je jen otrok nic víc

  2. To bylo známé už před desítkami let, že pacienti na kyslíku nebo na ventilátorech z toho mají poničené plíce.
    Které prvky lidem nejvívce chybí. Nejčastější je anémie z nedostatku železa. Nevím o tom, že by podávali železo někomu, kdo nemohl dýchat.
    Také se mezi lidma pomocí demagogie vytvořila averze k vitamínu A. Vyrojily se články o tom, že vitamín A vyvolává degenerativní onemocnění. Než přišel covid, vitamín A se používal jako hlavní, nezastupitelný lék u respiračních onemocněním.

    Jsem pro, aby byli potrestaní vysokými pokutami doktoři, kteří dávali pacienty na ventilátory.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout