USA: Studenti protestovali proti společným školním toaletám, ve kterých již došlo ke dvěma znásilněním (video)

USA: Studenti protestovali proti společným školním toaletám, ve kterých již došlo ke dvěma znásilněním (video)

I když jde o USA, je důležité se tímto tématem zabývat, neboť vláda již před časem hovořila o tom, že by se začaly společné záchody na školách  zavádět i u nás.

Jak jistě víte, tak zavedení společných toalet, případně možnost používat dívčí toalety pro studenty, kteří se prohlásí za ženu, je opět vstřícným krokem k požadavkům LGBTQ lobby a podpoře trans agendy.

I přes stále více případů znásilnění či obtěžování dívek na takovýchto školách se tato praxe zavádí ve dalších a dalších zemích. V USA již začínají proti této praxi protestovat nejen rodiče, ale i sami studenti.

Desítky studentů střední školy Woodgrove High School ve středu uspořádaly velký odchod ze školy na protest proti šílené a nebezpečné politice školní rady okresu Loudoun (LCPS), která umožňuje „transgenderovým“ a „nebinárním“ studentům používat školní toalety a šatny podle jejich výběru.

The Gateway Pundit již dříve uvedl, že LCPS byla zapletena do masivního skandálu, kdy trans student 28. května 2021 znásilnil studentku na střední škole ve Stonebridge, ale místo přijetí příslušných opatření se škola rozhodla tuto informaci pohřbít.

Tentýž transgender student spáchal DRUHÝ sexuální útok na dívku v jiné škole v okrese Loudoun poté, co byl přeložen.

Nejen, že vedení školy incidenty ututlalo, aby zabránilo kontroverzi ohledně jejich transgenderové politiky, ale policisté také zatkli a stíhali dívčina otce poté, co se pokusil bít na poplach na schůzi školní rady.

Školní rada pak v únoru ODMÍTLA zveřejnit interní zprávu, která podrobně popisovala, jak okres špatně zacházel se sexuálními útoky ze strany trans studenta.

Dá se s jistotou říci, že děti jsou naprosto znechucené tím, jak LCPS přijímá požadavky krajně levicové duhové mafie na genderovou politiku na úkor jejich bezpečnosti.

Jedna studentka vysvětlila WJLA, že politika okresu je invazí do soukromí a jde proti jejich morálním hodnotám:

V šatnách ráno je to zásah do soukromí, jak jsem řekla, protože když jsou biologičtí muži v našich šatnách a ráno se dívky sprchují, mohou tam přirozeně  vejít, jak se jim zlíbí.

A to není v pořádku. A to je v rozporu s tím, v co věříme.

Fotbalista střední školy Woodgrove High School řekl, že prostě nechce, aby se po tréninku cítil nepříjemně.

Chtěl bych mít možnost, když skončím s fotbalovým tréninkem a půjdu odložit chrániče a převléknout se, necítit se nepříjemně, když se na mě dívají dívky, mám pocit, že dívky to vnímají stejně. Jak byste se cítili, kdybyste byli ženou, která se musí převlékat před mužem?

Studentky také hovořily s WJLA a vysvětlily, proč se k protestu připojily. Jedna z nich poukázala na „obrovské bezpečnostní riziko“ a řekla, že je znechucena opovrženíhodnými členy správní rady, kteří odepisují znepokojené studenty jako „pravicové blázny“ a ignorují je.

Řekla také, že musela přestat používat toaletu ve škole z obav o svou osobní bezpečnost.

Je to obrovské bezpečnostní riziko a oni s tím nic nedělají. A my tyto obavy vyjadřujeme a oni nás ignorují a odepisují nás jako pravicové blázny. Nejsme blázni. Prostě nechceme být v této budově denně v nebezpečí.

Myslím, že je to o tom, že lidé konečně vystupují a jsou z toho znechucení. Už nás nebaví být tady a být úplně ignorováni. Přestala jsem používat záchody, protože nevím, co se mi tam stane.

A lidé si mohou říkat: „No, ta je paranoidní.“ Říkám vám, že polovina žen v této budově to cítí stejně. Toalety nepoužíváme.

LCPS vydala  nesmyslné prohlášení, když byla dotázána, zda budou naslouchat těmto statečným žákům a zvrátí svou nemocnou politiku.

Školní rada okresu Loudoun pokračuje v dodržování svého zavedeného procesu při přezkumu nejnovějších modelových zásad vydaných ministerstvem školství ve Virginii. Politika 8040 je přezkoumávána spolu s novými modelovými zásadami Výborem pro služby studentům.

I když existuje jen malá naděje, že LCPS v dohledné době přijme realitu, lze se alespoň utěšovat tím, že alespoň někteří mladí mají zdravý rozum a před sebou světlou budoucnost.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

2 thoughts on “USA: Studenti protestovali proti společným školním toaletám, ve kterých již došlo ke dvěma znásilněním (video)

  1. Neviem, či je to pravda, ale „národno-konzervatívna“ hrôzovláda krutého diktátora Petra Fialu /nie toho zo skupiny Mňága a Žďorp!/ vraj plánuje zrušiť automatické nepodmienečné tresty za znásilnenie /aj za mnoho iných trestných činov, vrátane drogových/ a za tento zločin má „stačiť“ aj podmienka či dokonca pokuta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout