WEF vyzývá k tomu, aby bylo ignorování klimatické agendy považováno za zločin

WEF vyzývá k tomu, aby bylo ignorování klimatické agendy považováno za zločin

Země, které se skutečně plně podřídí klimatické agendě, dovedou vlastní obyvatelstvo do nebývalých problémů. Důsledné dodržování této agendy a snaha o zavedení „plně udržitelné“ společnosti, dovedou každou zemi tam, kam došla první plně udržitelná země na světě – Srí Lanka.

Pokud by tedy mělo být něco zločinem, tak právě zavedení této politiky, kterou podporuje zločinecká organizace jako WEF. Světové ekonomické fórum nyní nabádá své loutky ve vládách po celém, aby zavedly  tvrdou klimatickou politiku, včetně přísných trestů za její  nedodržování.

Co by to znamenalo? Pro průmyslové firmy natolik přísná pravidla, že by mnohé zkrachovaly, což by se ovšem týkalo i zemědělců, u nichž by požadované omezení produkce uhlíku a dusíku vedlo k bankrotu.

A ani řadový občan by nebyl z obliga. Kontrola by se soustředila na každého – stačí plošně zavést v současné době již na mnoha místech testované měření uhlíkové stopy, což by v podstatě znamenalo zavedení systému sociálních kreditů.

Ti, kdo by dlouhodobě zanechávali příliš dlouhou uhlíkovou stopu by byli považováni za zločince – jak tedy alespoň navrhuje WEF.

A podle Schwabovy zločinecké organizace se nestáváte zločincem jen tehdy, kdy produkujete příliš mnoho CO2, ale dokonce i za nečinnost v oblasti podpory zelené agendy.

Zločinci se tedy lehce stanete, pokud se proviníte „klimatickou nečinností“ tím, že jste nesplnili požadavky těch, kteří se podřídili ideologii, která hlásá, že člověkem způsobená změna klimatu zničí život na planetě.

Slay News vysvětlil, že Světové ekonomické fórum vyzývá vlády po celém světě, aby proměnily ve zločince každého, kdo selže kvůli „klimatické nečinnosti.“

Musí následovat přísné tresty, uvedlo WEF, protože tyto přestupky by byly klasifikovány jako „porušení lidských práv.“

„Ve většině civilizovaných zemí po celém světě je porušování lidských práv závažným zločinem, za který jsou udělovány velmi tvrdé tresty,“ uvádí zpráva.

Rétorika, která zahrnuje varování, že globální oteplování již zabíjí lidi, je v těchto dnech běžná, v korporátních médiích se stále častěji objevují alarmistické články, které mají za cíl agendu podpořit.

WEF se konkrétně ptá online: „Je klimatická nečinnost porušením lidských práv?“

A obviňuje „popírače klimatu,“ že jsou zodpovědní za „rekordní počet úmrtí souvisejících s horkem.“ Nebere přitom do úvahy, že úmrtí souvisejících se zimou je mnohem víc.

Zpráva vysvětluje, že databáze Global Climate Change Litigation již potvrzuje, že došlo k více než 130 případům obvinění vlád na základě lidských práv.

WEF tedy zcela na rovinu prozrazuje, co vše se chystá v příštích letech a v jakém stylu budou instruovány loutky na pravidelných srazech.

Jak dlouho potrvá, než zákony v podobném duchu schválí přímo v Bruselu?

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 4.9]

One thought on “WEF vyzývá k tomu, aby bylo ignorování klimatické agendy považováno za zločin

  1. Není už týdne, kdyby se nám neukázal s roztaženými pařáty satanista Šváb a nenavrhoval nějakou další blbinu, kterou by rád aby se uskutečnila. Čekáme kdy už konečně se příkladně vzdá veškerého majetku on i jeho povedená famílie, začne chodit pěšky a přikusovat po cestě nějakou tu vypasenou kobylku. Ale pořád nic, stále tryskáče a luxusní auta. Asi to děda nemyslí vážně ani sám k sobě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout