Německo: 87letá žena dostala 8 měsíců nepodmíněně za dva příspěvky na Facebooku

Německo: 87letá žena dostala 8 měsíců nepodmíněně za dva příspěvky na Facebooku

Jak jistě víte, tak v Německu je celkem běžné, že muslimští vrazi a teroristé skončí na pár let na psychiatrii a pachatelé zločinů jako loupeže, krádeže, vandalismus, násilné napadení, pokus o vraždu, prodej drog a mnoha jiných trestných činů dokonce zůstávají maximálně s podmínkou na svobodě.

Nedávno jste si zde mohli například přečíst o Syřanovi, který rozbil okna u asi 250 aut, měl za sebou několik přestupků řízení bez řidičáku a navrch u bankomatu přepadl, zbil a okradl důchodkyni.

Tento obohacovač zůstává i přes neustálou recidivu a násilnou loupež na svobodě.

A podobných případů je bezpočet.

Na druhou stranu jsou případy, kdy se můžete do vězení dostat velmi lehce. Jde zejména o původní obyvatelstvo, které se jakkoli vzpírá vládou prosazované politice a nebojí se to dát najevo.

Do vězení se tak můžete dostat i za „závadný“ názor – a to bez ohledu na věk.

Policie v okrese Rotenburg zaznamenala velmi zvláštní „pocit úspěchu:“ 87letá seniorka byla „konečně“ zatčena a odvezena do vězení. Byla odsouzena k osmi měsícům vězení bez možnosti podmínečného propuštění za podněcování k nenávisti a zpočátku se skrývala.

Její zločin: dva kritické příspěvky proti migrantům na Facebooku.

V loňském roce byla seniorka ze Sottrumu (okres Rotenburg) odsouzena k osmi měsícům vězení nepodmíněně za „podněcování k prohlášením“ – konkrétně se jednalo o dva příspěvky na Facebooku, ve kterých údajně hovořila o cizincích a žadatelích o azyl.

Žena se proti rozsudku okresního soudu v Rotenburgu odvolala, ale poté se bez udání důvodů nedostavila k jednání před okresním soudem ve Verdenu. V důsledku toho se rozsudek okresního soudu stal pravomocným.

Vzhledem k tomu, že se původně skrývala, byla hledána na základě zatykače. Minulé pondělí se policii podařilo zatknout ji v jejím bytě a převézt do nápravného zařízení. V policejním prohlášení byla 87letá žena popsána jako „občanka Říše,“ „pravicová extremistka“ a „recidivistka.“

Policii se pravděpodobně podařilo udělat obzvláště velký zásah. Na konci loňského roku byla při rozsáhlé razii zatčena skupina takzvaných říšských občanů, kteří byli také seniory (žena, která byla zatčena za příspěvky na Facebooku ke skupině nepatřila).

AfD pochybovala o přiměřenosti celostátní razie, při které bylo nasazeno asi 3000 policistů. 

Takže teď bude uvězněna další starší žena. Trest odnětí svobody bez možnosti podmínečného propuštění kvůli dvěma příspěvkům na internetu lze pravděpodobně označit pouze za skandální verdikt – zejména s ohledem na skutečnost, že násilníkům procházejí podmíněné tresty.

Kdo je podle vás větší hrozbou pro obyvatelstvo?

Roste podezření, že „nebezpečí zprava,“ o kterém německá spolková ministryně vnitra Nancy Faeserová vždy fantazíruje, zahrnuje především starší občany, kteří na sociálních sítích kritizují progresivisticko-zelenou politiku.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 44 Průměrně: 4.2]

4 thoughts on “Německo: 87letá žena dostala 8 měsíců nepodmíněně za dva příspěvky na Facebooku

  1. Takému Janovi Zieglerovi nehrozí, že za takmer každodenné výzvy k zabíjaniu Rusov /zradcov ako Vlasov samozrejme ospevuje/ a nostalgikov za minulým režimom skončí v base… už aby jeho bydlisko České Budějovice čím skôr zaplavila masa migrantov a zvyšok si domyslite. Stojí za zmienku, že Hitlerov rodný dom sa vôbec nie zhodou okolností má stať miestom vymývania mozgov rakúskych policajtov. Výzvy k zabíjaniu belochov a kresťanov či celosvetovému zavedeniu islamského práva samozrejme v Nemecku, a nielen tam, takisto nie sú trestné a už vôbec nie oslavy nacistických „osobností“, pokiaľ nepáchali zločiny na Židoch…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout