Výzkumník: Společnost Pfizer zatajila některá úmrtí na očkování ve schvalovací studii

Výzkumník: Společnost Pfizer zatajila některá úmrtí na očkování ve schvalovací studii

Společnost Pfizer zjevně „zapomněla“ nahlásit některá úmrtí pro nouzové schválení svého mRNA genového přípravku proti Covid-19, aby simulovala skutečný přínos v prevenci úmrtí na Covid, potvrzují vědci.

Tím však také skrývala nebezpečné vedlejší účinky týkající se kardiovaskulárního systému.

Nedávno zveřejněná recenzovaná studie týmu DailyClout Pfizer/BioNTech Documents Investigations Team vyvolává vážné otázky ohledně transparentnosti údajů o vakcíně Covid-19 společností Pfizer a BioNTech. 

Studie naznačuje, že společnost Pfizer vyloučila známá úmrtí mezi očkovanými pokusnými subjekty své klinické studie ze svých údajů předložených americkému úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) k povolení nouzového použití (EUA).

Toto „opomenutí,“ stejně jako opožděné hlášení těchto úmrtí, zakrylo důležitý signál nežádoucích příhod souvisejících s kardiovaskulárními problémy a mohlo ovlivnit proces hodnocení.

Než byla studie publikována v International Journal of Vaccine Theory, Practice, and Research, byla také provedena forenzní analýza raných dat vakcíny Pfizer/BioNTech Covid-19 . 

Je znepokojivé, že analýza ukázala 3,7násobný nárůst kardiovaskulárních úmrtí mezi účastníky studie očkovanými mRNA vakcínou Pfizer ve srovnání se skupinou s placebem. Tyto zásadní informace údajně nebyly sděleny FDA během procesu hodnocení EUA.

Kromě toho výzkumníci objevili nesrovnalosti mezi průběžnou zprávou Pfizer/BioNTech a publikacemi administrátorů studijních míst. 

Byly zjištěny případy, kdy byla potenciální úmrtí související s vakcínou připsána jiným příčinám, což zpochybňuje přesnost údajů o bezpečnosti vakcín předložených regulačním orgánům. 

Tato odhalení vyvolala všeobecné znepokojení a zkoumání a zpochybnila integritu dat prezentovaných společnostmi Pfizer a BioNTech.

Dne 10. prosince 2020, jeden den předtím, než FDA udělila povolení k nouzovému použití (EUA) pro genovou injekci společnosti Pfizer, údaje ukázaly pouze dvě úmrtí související s vakcínou během klinické studie a čtyři úmrtí ve skupině s placebem.

 Tato data byla použita k podpoře tvrzení, že vakcína Pfizer Covid-19, pokud bude schválena, zachrání životy.

Dokumenty společnosti Pfizer získané prostřednictvím soudního sporu o zákon o svobodě informací organizací Public Health and Medical Professionals for Transparency a analyzované výzkumnými pracovníky však odhalily během klinické studie čtyři další úmrtí ve skupině s vakcínou a jedno další úmrtí ve skupině s placebem. 

Je alarmující, že tato úmrtí nebyla zahrnuta do prezentace FDA o účinnosti a bezpečnosti vakcíny Pfizer/BioNTech.

Dokumentace společnosti Pfizer, včetně „narativních popisů úmrtí,“ ukázala, že společnost věděla o nejméně dvou úmrtích (# 11141050 a # 1201050), ke kterým došlo mezi subjekty s vakcínou v klinické studii před datem uzávěrky dat EUA.

Navzdory jasným důkazům a okamžitému oznámení o těchto úmrtích je společnost Pfizer nenahlásila ve svém předání údajů EUA, jak odhalila profesorka Emerita Michels. 

Je proto nejvyšší čas na komplexní vyšetřování.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Výzkumník: Společnost Pfizer zatajila některá úmrtí na očkování ve schvalovací studii

  1. Určitě z 10 000 očkovaných je asi tak 100 úmrtí obzvláště staršíc, ovšem i ti mladí vyhráno nemají! A to se vyplatí, postavte se do fronty dokud je čas!

  2. Nadumrtnost rastie, odchadzaju najma preockovanci, ale zrejme casom dojde na kazdeho, kedze jedy stale posobia… aj u tych s jednou ci len dvoma davkami…
    https://smis-lab.cz/2023/10/04/ctyri-vakciny-staci-drahousku-aneb-pharmaggedon-za-kanalem-la-manche/?amp=1
    A kopa ockovanych stale neveri a choroby ci umrtia zhadzuju na nasledky covidu! A pritom je uz tolko informacii! Zvlastne, ze neockovani po covide teraz nezomieraju, nemaju turborakoviny, choroby nervoveho systemu, kardiovaskularne ci imunologicke… ale to IM nevysvetlite.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout