Ruští vtipálci napálili dánského ministra zahraničí (video)

Ruští vtipálci napálili dánského ministra zahraničí (video)

Ruští vtipálci Vovan a Lexus se soustřeďují zejména na západní politiky, kterým vždy volají pod smyšlenou identitou a nejednou z nich dostanou skutečné „perly.“

Nejinak tomu bylo i při posledním hovoru, kdy napálili dánského ministra zahraničí.

Připomínám, že dánští politici patří ve vztahu k ukrajinskému konfliktu ke zdaleka největším „jestřábům,“ v čemž mohou směle konkurovat i těm našim.

Dánský ministr zahraničí Lars Loekke Rasmussen podle vlastního televizního rozhovoru věří, že ukrajinský prezident Vladimir Zelenskyj je připraven na mírová jednání s Ruskem – jak řekl v telefonátu s ruskými vtipálky Vovanem (Vladimir Kuzněcov) a Lexusem (Alexej Stoljarov). 

Vystupovali jako vysoce postavení afričtí představitelé a celý telefonát zveřejnili na svém telegramovém kanálu.

„Věřím, že v určitém okamžiku ukrajinský prezident napraví situaci a prohlásí, že nastal čas zahájit jednání,“ řekl Rasmussen.

A dál pokračoval:

„Až začnou mírová jednání, budeme samozřejmě podporovat Ukrajinu při vytváření nové bezpečnostní architektury, která zabrání dalšímu ruskému útoku.

A také uděláme vše, co je v našich silách, abychom přivedli Ukrajinu do evropské rodiny, i když, upřímně řečeno, by to bylo velmi, velmi, velmi obtížné.“

Nejvyšší dánský diplomat však kriticky poukázal na to, že členství Ukrajiny v EU jako největší země v Evropě by mělo obrovské důsledky:

„Z geopolitických důvodů to však bude přesně náš přístup,“ dodal Rasmussen.

 

 

Skutečnost, že vrcholní politici v různých zemích EU nepatří zrovna mezi ty nejbystřejší a nejprogresivnější mysli, je pravděpodobně největší předností ruských vtipálků.

V posledních letech podvedli mnohé politiky a zesměšňovali je a zároveň je usvědčovali z politické nekompetence:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Ruští vtipálci napálili dánského ministra zahraničí (video)

  1. Ti přemoudřelí politikové klidně uvěří že volá náčelník štábu Ukrajiny kačer Donald a jsou schopní uzákonit pečení kachny jako trestný čin!

  2. Napálit kteréhokoliv dnešního politika v rámci EU není skutečně žádný problém, neboť jsou ve velké většině slaboduší což denně předvádí svým voličům. Je prokázané, že když se demontuje a boří, není nutné aby v čele stál inteligentní odborník. Horší to bude, až se zanedlouho započne s budováním.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout