USA: Dvě ženy poškozené „změnami pohlaví“ žalují prominentní pro-transgenderové lékaře

USA: Dvě ženy poškozené „změnami pohlaví“ žalují prominentní pro-transgenderové lékaře

V USA se již roky razí stále vlezlejší trans propaganda, která ovšem míří zejména na děti. Jde samozřejmě o depopulační agendu, neboť jedinec, který se nechá přeoperovat na jiné pohlaví, se tím vyřazuje z reprodukce.

Lehce manipulovatelným dětem – většinou ve věku krátce před pubertou – se vsugerovává, že jejich případné psychické problémy pramení z toho, že jsou trans.

Stávající móda, kdy je „in“ být trans, spolu s tlakem médií a rádoby „lékařů“ na různých genderových klinikách, pak takové jedince dotlačí k tomu, že si nejprve nechají nasadit blokátory puberty, později hormony opačného pohlaví a nakonec podstoupí i operace.

Ve školách se zcela převrací biologie tvrzením, že pohlaví je jen konstrukt, takže každý může být tím, čím se sám prohlásí. To jen přispívá k přesvědčení těchto zmanipulovaných dětí, že jsou zřejmě skutečně trans.

Když záhy tyto děti dospějí, začnou si uvědomovat, že se staly obětí agendy, která je nyní protlačována nejen v USA, ale stále urputněji také v Evropě.

Důsledky se nyní dostavují ve stále větší míře: přibývá žalob na rádoby „lékaře,“ psychology a genderové odborníky (viz např. zde, zde, zde, zde nebo zde).

V některých případech dokonce tito jedinci, kterým byl zničen zbytek jejich života, žalují také rodiče, kteří většinou prznění svého dítěte přihlíží nebo s ním dokonce souhlasí.

„Utrpení Laytona Uleryho odráží, jak dalece se někteří lékaři a terapeuti odchylují od standardu péče, když se soustředí pouze na prosazování svých osobních transgenderových ideologií a programů,“ uvedla právnická firma Campbell Miller Payne.

Lékaři, kteří podporují chemické a chirurgické mrzačení genderově zmatených jedinců, včetně dětí, jsou žalováni ve dvou samostatných soudních sporech.

Advokátní kancelář Campbell Miller Payne zastupuje dva klienty v samostatných žalobách, z nichž v jednom je uvedena jako spoluobžalovaný Americká akademie pediatrie.

Jedna žena trpěla zmatením pohlaví, zatímco jiná měla „disociativní poruchu identity,“ ale ve skutečnosti netrpěla genderovou dysforií.

V žalobě je jmenován AAP.

Právníci napsali, že jejich klientka Isabelle:

…je pouze jedním z neznámého, ale zjevně rostoucího počtu dětí a dospívajících, kteří se nevědomky stali oběťmi spiknutí uzavřeného a udržovaného až do současnosti jistými ideologicky zachycenými jedinci v mocenských pozicích Americké pediatrické akademie…

Systém přinejmenším selhal v uplatňování jakéhokoli stupně institucionální kontroly nad těmi ideologickými aktéry, kteří byli k podobnému jednání zmocněni.

Tito jedinci viděli příležitost prosadit se v novém vedení v nově vznikající oblasti pediatrické medicíny – v léčbě rychle rostoucího počtu dětí a dospívajících, kteří se prezentují jako transgender a genderově různorodí.

„Navzdory nedostatku důkazů na podporu jejich experimentálního přístupu nicméně připravili „politické prohlášení,“ které schválila AAP – a navrhli zcela nový model léčby,“ uvádí žaloba.

Tento poziční dokument nejen zkreslil nebo zavádějícím způsobem prezentoval jejich údajnou důkazní podporu, ale byl také plný vyloženě podvodných prohlášení.

Další obžalovaní jsou členy „výboru LGBT Health & Wellness Committee“ v rámci AAP, který prohlášení vypracoval. V žalobě jsou také uvedeni neidentifikovaní členové výboru, kteří se na jejím sestavení pravděpodobně podíleli.

Akce lékařských profesionálů po údajně vědeckých pokynech AAP způsobila poškození Ayala, napsali právníci.

„Isabelle je nyní dvacet let a touží po tom, aby měla zpět své zdravé ženské tělo,“ stálo v žalobě.

Změny způsobené testosteronem jsou neustálou připomínkou toho, že potřebovala nezaujatého lékařského odborníka ochotného zhodnotit její duševní zdraví a poskytnout jí péči, kterou potřebovala.

Namísto toho podstoupila procedury skupiny ideologů zaměřených na prosazování své vlastní agendy a prosazování širšího spiknutí na její náklady.

 

Trpí přetrvávajícími problémy v důsledku podstoupení transgender terapie.

Patří mezi ně nadměrné tělesné ochlupení, narušená struktura kostí a od té doby se nakazila autoimunitním onemocněním, které mají v její rodině v anamnéze pouze muži.

Žaloba požaduje kompenzační a represivní náhradu škody.

 

„Advokátní kancelář také podala žalobu na Forciera a Raffertyho za to, jak nakládali s ženou ze Severní Karolíny, která trpěla mnohočetnou poruchou osobnosti“, uvádí Daily Mail.

Právní firma tvrdí, že podrobnosti „jsou příliš trýznivé“ na to, aby je zveřejnila na svých webových stránkách, ale poskytla kopii žaloby deníku The Daily Mail. Žena, které změnili pohlaví, ve skutečnosti nikdy neměla genderovou dysforii.

„Utrpení Laytona Uleryho je jedním z nejhorších případů svévolné ignorace psychologických varovných signálů ze strany praktiků, se kterými jsme se setkali,“ uvedla advokátní kancelář na svých webových stránkách.

„Její případ odráží, jak dalece se někteří lékaři a terapeuti odchýlí od standardu péče, když se zaměří pouze na prosazování svých osobních transgenderových ideologií a programů.“

„Když Ulery hledala pomoc, došlo u ní po téměř dvou desetiletích zneužívání ze strany kultu k vytvoření osmi samostatných identit,“ uvedl Daily Mail .

Uleryová se ani nepovažovala za „transgender,“ když poprvé hledala pomoc se svou disociativní poruchou.

Portál uvedl, že její lékařský tým odhalil osm různých identit. „Podle zákona Rhode Island byla považována za prakticky a právně zdravotně postiženou,“ uvedl soud.

Její terapeutka a jmenovaná obžalovaná Julie Lyonsová rychle dotlačila Ulery k transgenderismu, protože měla mužské alternativní identity.

Lyonsová také údajně vzala Uleryovou do kostelů „New Age“ a povzbudila ji, aby k ní místo placení přivedla nové pacienty.

Následně šla Uleryová na léčbu k Raffertymu, i když údajně ignoroval červené vlajky a nadále předepisoval testosteron.

Daily Mail uvedl :

Během léčby údajně často ukazovala „červené vlajky“, které měly okamžitě ukončit její transgender medikaci.

Kvůli její ztrátě paměti způsobené DID, Uleryová tvrdí, že to v té době nevěděla co s ní dělají.

Poté, co Raffertymu řekla, že má obavy z vedlejších účinků testosteronu, jeho klinika ji přestala podporovat. Poté šla na návrh Lyonsové k Forcierovi. Forcier také ignoroval červené vlajky a pokračoval v hormonálních injekcích.

Nakonec Uleryová získala léčbu tělesné dysmorfie, nicméně škoda z let testosteronu již byla způsobena.

Detailní zkušenosti s minimálním prověřováním a malým nebo žádným varováním o vedlejších účincích jsou v souladu s jinými zdokumentovanými příběhy od lidí, kterým byla vnucena změna pohlaví.

Žaloba státu Rhode Island jménem Isabelle Ayalaové tvrdí, že Dr. Michelle Forcierová a Dr. Jason Rafferty umístili Ayalu a další údajně genderově zmatené jedince na běžící pás blokátorů puberty, zkřížených pohlavních hormonů a/nebo experimentálních operací.

Isabelle věřila, že je chlapec, jak jí tvrdili, ale měla také neléčené deprese a úzkosti. Pokusila se o sebevraždu šest měsíců poté, co začala hledat péči u lékařů, která zahrnovala injekce testosteronu.

Jak Forcierová, profesorka na lékařské fakultě Brownovy univerzity, tak Rafferty, jsou významnými zastánci chemického a chirurgického mrzačení dětí. Oba také pracují v Lifespan Physician Group, obžalovaném dominantním poskytovateli lékařské péče na Rhode Islandu.í.

Společnost úzce spolupracuje s Brown University a nedávno podepsala smlouvu o spolupráci s vysokou školou Ivy League. Rafferty také učí na Brown University.

Forcierová se objevila ve filmu Matta Walshe „Co je žena.“ Pracovala také jako potratářka pro plánované rodičovství a tvrdila, že „děti a kojenci chápou rozdíly v pohlaví.“

Rafferty navrhl prohlášení Americké akademie pediatrie (AAP) o komplexní péči, které podporovalo genitální a chirurgické mrzačení dětí, které mají zmatek v tom, jakého jsou pohlaví.

Ani jeden z obžalovaných na dotazy novinářů neodpovídá.

Detailní zkušenosti s minimálním prověřováním a malým nebo žádným varováním o vedlejších účincích jsou v souladu s jinými zdokumentovanými příběhy od lidí, kterým bylo v mládí vsugerováno, že jsou trans…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout