Australský transgender lituje operace změny pohlaví a žaluje psychiatra

Australský transgender lituje operace změny pohlaví a žaluje psychiatra

Jen málokdo si uvědomuje, že LGBTQ propaganda je součástí depopulačních snah. Povšimněte si, že je prosazována jen v západních zemích – ne někde v Africe a v islámských zemích, kde by dokonce mohly podobné snahy vést ke trestu nejvyššímu.

Indoktrinace mladých lidí od nejútlejšího věku má za cíl vytvořit dojem, že být LGBTQ je moderní, neboť každý chce být LGBTQ. V některých zemích dokonce tímto stylem indoktrinují děti i tzv. „odborníci“ a postupně je vedou k rozhodnutí změnit pohlaví. Tak se daný jedinec nenávratně vyřadí z reprodukce.

Ve Velké Británii nyní řeší žaloby tisíců takových lidí, kteří byli v dětství podobně zprzněni – či rodičů těchto mnohdy nenávratně poškozených údajných trans, kteří však ve skutečnosti trans nebyli, ale mají nějaké zcela jiné problémy s tímto nesouvisející. Další zemí, kde začínají padat žaloby na rádoby odborníky je Austrálie.

Jay Langadinos žaluje svého psychiatra: Jeho psychiatr ho spěšně nasměroval k operaci změny pohlaví. Poté se už jen zhoršoval. A kvůli operaci už nemůže mít děti.

31letá Australanka nyní žaluje svého psychiatra, který po jediné konzultaci navrhl, že ji nechá přeoperovat na muže, tedy nechá jí provést odstranění prsou a dělohy. Bohužel, diagnóza byla špatná, žena se totiž ve skutečnosti necítí jako muž – jak uvádějí různé noviny .

V roce 2010 se v Austrálii 19letá dívka rozhodla přeměnit na muže. Před zahájením hormonální léčby musela požádat o vyjádření psychiatra. Její psychiatr Patrick Toohey po jediné konzultaci potvrdil, že dívka trpí takzvanou genderovou dysforií.

Poté začala její hormonální léčba. Asistoval také při odstranění jejích prsou a dělohy.

Operovaná žena – nyní známá jako Jay Langadinos – se ale po deseti letech už necítí jako muž. Obrátila se tedy k soudu s odůvodněním, že zmíněný psychiatr podporuje hormonální léčbu, i když věděl, že žena trpěla „sociální fobií“. Kromě toho však považuje za nedbalost, že psychiatr nedoporučil vyhledat stanovisko jiného psychiatra.

„Většina mladých lidí, kteří v pubertě změní pohlaví, později svého rozhodnutí lituje. 70–98 procent chlapců, kteří se identifikují jako transgender, a 50–88 procent dívek se časem vrátí ke svému biologickému pohlaví. Zodpovědnost lékařů, kteří je ošetřují, je proto obrovská, protože některé změny, které se v jejich těle udály, jsou nevratné, řekl Vajk Farkas, mezinárodní ředitel Centra pro základní práva.

A přesně to se stalo s Langadinos: čtyři roky poté, co si nechala odstranit dělohu, začala psychologickou léčbu a uvědomila si, že nikdy neměla podstoupit operaci změny pohlaví. V důsledku změny pohlaví se totiž její psychické problémy jen zhoršily. A fakt, že už nemohla mít děti, ji úplně zničil.

Langadinos přiznává, že odmalička cítila, že s ní není něco v pořádku. Cítila se přitahována dívkami, cítila se obecně špatně. Cítila se ostrakizovaná ve škole, kterou nakonec opustila ve věku 11 let. V 17 letech se dozvěděla o genderové dysforii a představila si, že je to její problém, který může vyřešit pouze změna pohlaví. Jenže: Po změně pohlaví se stala ještě nešťastnější. Dnes si je jistá, že psychiatr, když viděl, že trpí depresemi a sociální fobií, ji měl léčit a nesměřovat léčbu na změnu pohlaví.

„Násilná genderová lobby, trans aktivisté, hrají velmi nebezpečnou hru, aby přiměli mladé lidi, aby věřili, že změna pohlaví je konečným bodem jejich cesty. V mnoha případech se děti a mladiství potýkají s jinými problémy, možná s duševními chorobami, na které je jim jako zjevná reakce nabídnuta hormonální léčba a operace na změnu pohlaví, místo aby se řešily skutečné příčiny,“ uvedl Farkaš  Vajk. Dodal, že v zemích, které umožňují mladým lidem operaci změny pohlaví, jsou lékaři také pod velkým tlakem trans lobby. Protože pokud odmítnou léčbu, mohlo by je to stát práci. Což ovšem není omluva pro ničení životů.

Pokud jde o transgenderismus, detransitoři, tj. ti, kteří litují, že došlo ke změně pohlaví, jsou rostoucím problémem, protože většina změn je nevratná. Již dříve jste si zde mohli přečíst o rodinách tisíců dětí, které žalují notoricky známou britskou genderovou kliniku Tavistock. Ta je nyní uzavřena, ačkoli se místo ní zřizují jiná regionální centra.

Kromě toho ve Velké Británii Keira Bell, mladá prominentní transvestitka, která nyní lituje své změny pohlaví, zažalovala Tavistock and Portman NHS Trust kvůli předčasné operaci změny pohlaví. Od té doby rozhodl Nejvyšší soud, že děti mladší 16 let s diagnózou genderové dysforie pravděpodobně nebudou schopny učinit informované rozhodnutí o své léčbě. Proto by jim neměly být podávány léky proti pubertě.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Australský transgender lituje operace změny pohlaví a žaluje psychiatra

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout