USA: Mladá žena svědčí před Kongresem o tom, jak „lékaři“ donutili její rodiče, aby jí ve 13 letech změnili pohlaví

USA: Mladá žena svědčí před Kongresem o tom, jak „lékaři“ donutili její rodiče, aby jí ve 13 letech změnili pohlaví

Zákony, podle kterých může být změněno pohlaví dokonce i nezletilým dětem, se nyní prosazují také v evropských zemích a EU dokonce požaduje, aby je časem přijaly všechny členské země.

V USA již takový zákon platí (vyjma některých republikánských států, které jej zakázaly) a nyní je tedy patrné, co vše s sebou nese.

Zrůdy v bílých pláštích přemlouvají nejen vybrané děti, ale i jejich rodiče k tomu, aby svému potomkovi změnili pohlaví ještě v dětství. Začíná to podáváním blokátorů puberty, pokračuje hormonální terapií a končí kolem 15. roku věku operacemi.

Tento scénář je podle všeho předem velmi dobře promyšlený a doprovází jej samozřejmě i propagace transgenderismu (to je i důvod proč se dělají produkce tzv. Drags queen už u velmi malých dětí a stále více transek je v reklamách).

Děti, které jsou takto zprzněny ve věku, kdy se ještě mohou patřičně ovlivnit, jsou pak samozřejmě vyřazeny z další reprodukce a mnohdy v dospělosti páchají sebevraždu.

Většinou kolem 18. roku věku jim dojde, že jsou vlastně normální, ale to je už příliš pozdě.

Dětí, které jsou nyní podobným způsobem przněny, valem přibývá, takže lze počítat s tím, že během 5-10 let bude podobných nešťastných mladých lidí jako je tato žena, která vypovídala před americkým Kongresem, bezpočet.

Také v Evropě tyto případy přibývají (zejména ve Španělsku a Německu). Je tedy nejvyšší čas o tom informovat širší masy a upozornit na to dřív, než  bude zákon, který umožňuje podobné prznění dětí, všem členským zemím povinně nařízen z EU.

Statečná mladá žena strávila ve čtvrtek své 19. narozeniny před americkou Sněmovnou reprezentantů a znovu prožívala svou děsivou, život měnící zkušenost s „gender-potvrzující“ péčí.

Jak informoval Daily Caller, Chloe Cole prosila zákonodárce během slyšení o péči o nezletilé, aby ukončili změny pohlaví dětí. Také sdílela srdcervoucí detaily o tom, jak byli její rodiče manipulováni zlověstným „genderovým specialistou“, aby ji nechali zmrzačit.

Coleová změnila pohlaví v roce 2021 po asi pěti letech „péče potvrzující pohlaví“. Nyní je jednou z nejotevřenějších amerických aktivistek proti těmto ďábelským praktikám.

Scénář byl v jejím případě podobný jako u dalších obětí:

„Genderová specialistka, kterou jsem navštívila, řekla mým rodičům, že mi musí okamžitě nasadit léky blokující pubertu, Položili mým rodičům jednoduchou otázku: raději byste měli mrtvou dceru nebo živého transgender syna?“

Tato otázka je pokládána všem rodičům dětí, kterým se rozhodnou zrůdy v bílých pláštích, nazývající se „genderoví specialisté“ zničit život. Cloe Cole k tomu dodává:

„Volba, před kterou byli rodiče postaveni, stačila k tomu, aby moji rodiče polevili v ostražitosti, a zpětně jim to nemůžu mít za zlé. To je okamžik, kdy jsme se všichni stali oběťmi takzvané péče potvrzující pohlaví.“

Její  noční můra však tímto rozhodnutím teprve začínala. Její první injekce testosteronu způsobila strašné, život měnící změny, díky nimž se „cítí jako monstrum“.

Když mi bylo třináct, dostala jsem první testosteronovou injekci. Způsobilo to trvalé změny v mém těle.

Můj hlas bude navždy hlubší, čelist ostřejší, nos delší, struktura kostí trvale maskulinizovaná, Adamovo jablko výraznější, moje plodnost neznámá. Občas se podívám do zrcadla a připadám si jako monstrum.

Její utrpení vzrostlo, jakmile jí šílení lékařští „profesionálové“ odstranili prsa:

Poté, co mi byla odebrána prsa, což se stalo dřív, než jsem mohla legálně řídit (pozn.: v USA je legální řízení od 16 let), byla mi odebrána obrovská část mého budoucího ženství.

Nikdy nebudu moci kojit. Občas se snažím podívat se na sebe do zrcadla. Dodnes bojuji se sexuální dysfunkcí. A mám masivní jizvy na hrudi a z míst, kde mi vzali kožní štěpy, mi dnes vytéká tekutina.

Dnes bych měla být doma s rodinou a slavit své devatenácté narozeniny. A místo toho zoufale žádám své volené zástupce: poučte se z jiných lékařských skandálů, jako je opiátová krize, a uznejte, že lékaři jsou také lidé a někdy se mýlí.

Moje dětství bylo zničeno stejně jako dětství tisíců dalších lidí s podobným osudem, které znám prostřednictvím našich sítí. To musí přestat. Vy sami to můžete zastavit. Dost dětí se již stalo obětí této barbarské pseudovědy. Dovolte mi, abych byla vaším posledním varováním.

The Daily Caller poznamenává, že Coleová žaluje Kaiser Foundation Hospitals, Permanente Medical Group a většinu svých vlastních lékařů za to, že jí poskytli blokátory puberty, hormony opačného pohlaví a dvojitou mastektomii ve věku od 13 do 17 let.

Zákony zakazující mrzačení dětí nebudou v USA přijaty, dokud budou mít demokraté částečnou vládní kontrolu. Tyto zákony proto musí být nejvyšší prioritou v rámci příští sjednocené vlády republikánů. V sázce jsou životy tisíců dětí, jak je známe.

Tolik zprávy z USA. Připomínám, že také u nás se již objevují náznaky této politiky. Podobně jako v USA to začíná indoktrinací tzv. Drags queen ve školkách a ve školách a je jen otázkou času, než se objeví první „genderoví specialisté.“

V sousedním Německu už ostatně v tomto směru USA velmi rychle dohání…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

6 thoughts on “USA: Mladá žena svědčí před Kongresem o tom, jak „lékaři“ donutili její rodiče, aby jí ve 13 letech změnili pohlaví

  1. Je to strašné. Chtít na dětech, aby se bránili, je téměř nemožné, některé děti to dokážou, ale většina ne. Hlavní je, aby se nestali obětí, aby nemlčeli, jejich hlas musí bát slyšet, jako hlas této mladé ženy. Nesmí přestat křičet do světa.
    Je zde jedna možnost, jak vše vrátit zpět – obrátit se k Bohu a pevně věřit v jeho nekonečnou moc a dobrotu. Bůh nás stvořil, je proto pro něho snadné vrátit zpět nevinným dětem, které se nedokázaly ubránit zrůdám, jejich lidskou podobu. Jen je třeba navázat úzký osobní vztah s Bohem, poslouchat Ho a zcela mu věřit. A dokud je nebohá oběť nucena žít v těle monstra, tak by neměla mlčet, měla by křičet do světa. Opravdu nemá co ztratit. Život v takovém těle je peklem na Zemi. Je těžké si něco tak strašného představit.

  2. Neviem, čo na to povedať. Z dlhoročnej praxe na vidieku som zažila 1. prípad: zmena phlavia ženy na muža, dokončená transformácia pohlavia v jej veku 50 rokov. Deti. Chlapec s v puberte s rastúcim poprsím. Rodičia museli absolvovať hormonálnu terapiu dieťaťa. Dnes má chlapec väčšie poprsie, ale je šťastným otcom 2 detí. Dievčina s opozdeným rastom, odporúčaná terapia hormonálnou liečbou (neabsolvovanou z finačných dôvodov, tak ako v predchádzajucom prípade), dnes, šťastnou mamou. Nie som odborník, ale ten kto sa za „odborníka“ vydáva, by sa mal zamyslieť, či jeho „odbornosť“, nie je len prelud a ďalší človiečik, ktorý dopláca na jeho experiment v prospech tzv. vedy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout