USA: Žena, které byla jako nezletilé provedena změna pohlaví, žaluje „lékaře“

USA: Žena, které byla jako nezletilé provedena změna pohlaví, žaluje „lékaře“

V USA i západní Evropě se nyní množí případy, kdy si lidé po změně pohlaví uvědomí, že jsou ve skutečnosti normální, jen se v určitou dobu – většinou v dětství – stali obětí LGBTQI propagandy.

Případů bude samozřejmě velmi rychle přibývat, protože tato propaganda je v USA vedena teprve asi 10 let, ale v posledních několika letech velmi významně posiluje.

Jde samozřejmě o další součást depopulační politiky, která má v tomto případě za cíl vyřadit lehce ovlivnitelné jedince z budoucí reprodukce – a v mnoha případech je také dovést k sebevraždě.

Dalším takovým případem je dnes teprve 21letá žena, která byla v dětství pod tak silným vlivem trans propagandy, že poslechla takzvané „lékaře“ a v pouhých 16 letech si nechala změnit pohlaví….

Luka Hein, které je nyní 21 let, říká, že si jako teenagerka prošla těžkým obdobím poté, co se její rodiče rozvedli a byla sexuálně zneužita mužem, kterého poznala online.

Její problémy s duševním zdravím ji vedly k tomu, aby následovala vlivné osoby, které jí tvrdily, že operace a užívání hormonů jsou prvními kroky na cestě k uzdravení.

Mladá žena se setkala s personálem lékařského centra University of Nebraska, který jí namluvil, že její psychické problémy pochází z toho, že je ve skutečnosti transsexuál – tedy měla by se identifikovat jako muž.

Záhy ji donutili podstoupit hormonální léčbu a také oboustrannou mastektomii.

Luka Hein říká, že od té doby, co podstoupila operaci, trpí neustálými bolestmi a tento postup jí pravděpodobně zabrání být v budoucnu matkou.

„Procházela jsem nejtemnějším a nejchaotičtějším obdobím svého života. Místo toho, aby mi tito lékaři poskytli pomoc, kterou jsem potřebovala, obrátili chaos v realitu,“ řekla.

Mladá žena má za to, že neměla mít možnost dát souhlas k takové operaci, jelikož byla ještě nezletilá. Operace tedy byla provedena čistě na základě jejího souhlasu, rodičů se nikdo neptal.

„Děti by neměly mít možnost souhlasit s trvalým odstraněním určitých částí těla, aniž by pochopily, co to znamená,“ dodává.

„Podstoupila jsem lékařský zákrok, aniž bych skutečně chápala dlouhodobé účinky.“

Luka Hein proto žádá od nemocnice finanční kompenzaci a také to, aby lékaři uznali, že ji ke všemu donutili.

28stránková stížnost tvrdí, že lékaři byli nedbalí ve způsobu, jakým léčili Lučinu vlastní diagnózu, a že ji okamžitě nasměrovali k nezvratné chemické a chirurgické léčbě.

K uvedenému jen dodávám, že v USA již některé státy skutečně povolují změnu pohlaví jen na základě žádosti dítěte, tedy bez potřeby žádat o povolení rodiče (ale možné to je např. i v Německu u dětí od 14 let).

Nicméně v době, kdy bylo mladé ženě 16 let – tedy před 5 lety – skutečně nikde v USA podobný zákon neexistoval. K podobným zákrokům byl vždy nutný souhlas rodičů…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout