Šílené: V USA propustili po 10 letech na svobodu kanibala, který měl být do konce života uzavřen na psychiatrii

Šílené: V USA propustili po 10 letech na svobodu kanibala, který měl být do konce života uzavřen na psychiatrii

Nepřipomíná vám to jednání evropské justice? Tedy konkrétně zejména německé, která „vybrané“ vrahy a teroristy posílá na psychiatrii, aby je za poměrně krátkou dobu vypustila zpět mezi lidi.

Tento případ je jedním z mnoha, které ukazují, že cílem globálních elit je nyní maximální destrukce celé západní společnosti – a to nejen USA, ale také evropských zemí.

Tato destrukce samozřejmě jede na mnoha frontách, přičemž zhoršení bezpečnosti je jen jednou z nich. To, jak konají v USA, velmi úzce souvisí s jednáním nejen německých politiků (ve skutečnosti pouhých loutek páníčků za mořem) a justice.

Liberalismus je duševní porucha.

Tyree Smith, kanibal požírající mozek, byl propuštěn z psychiatrického oddělení v Bridgeportu v Connecticutu o 50 let dříve, než bylo plánované datum jeho propuštění za „dobré chování“, i když předtím řekl své psychiatričce, že chce jíst její maso.

„Tyree Smith je osoba s psychiatrickým onemocněním, které vyžaduje péči, opatrovnictví a léčbu,“ uvedla rada ve své zprávě tento týden. „Od svého posledního slyšení Tyree Smith nadále prokazuje klinickou stabilitu. Pan Smith dodržuje medikaci, aktivně se zabývá všemi doporučenými formami léčby a po mnoho let je bez příznaků.“

Smith, kterému bylo v době, kdy se dopustil kanibalismu, 36 let, byl v září 2013 odsouzen k 60 letům na psychiatrickém oddělení (v podstatě doživotní trest) poté, co ho porota shledala nevinným z vraždy v důsledku šílenství.

V prosinci 2011 Smith zavraždil bezdomovce Angela Gonzaleze, zohavil jeho tělo a snědl jeho mozek a oční bulvy.

Psychiatrička dříve vypověděla, že Smith řekl, že slyšel hlasy, které mu říkaly, aby jedl Gonzalezův mozek a oči, „aby lépe porozuměl lidskému chování a získal vizi do duchovního reálna.“ Vyjádřil také svou touhu konzumovat její maso.

Tyree Smith byl tento týden propuštěn z psychiatrického oddělení poté, co státní rada rozhodla, že je „bez příznaků“ po mnoho let.

„Popřel, že by pociťoval chutě, ale uvedl, že pokud by se objevily, oslovil by svou nemocnici a komunitní podporu a poskytovatele,“ uvedla zpráva podle CT Post.

Tak kdopak bude další na jídelníčku??

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Šílené: V USA propustili po 10 letech na svobodu kanibala, který měl být do konce života uzavřen na psychiatrii

  1. děkuji Slovanko za obrázek toho Negra stahl jsem si ho možná ten obrázek do budoucna použiji na tričko u webu Belabel jako potisk a pak k tomu ještě přidam název na Životě Negru záleží nebo nějaký podobný název děkuji takové obrázky si rad stahuji 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout