Další bezuzdné rabování v Kalifornii: Tentokrát vykradla partička zlodějek obchod Nike, aniž by jim v tom někdo bránil (video)

Další bezuzdné rabování v Kalifornii: Tentokrát vykradla partička zlodějek obchod Nike, aniž by jim v tom někdo bránil (video)

Jak již víte, tak velmi benevolentní zákony, které nyní platí zejména v Kalifornii, ale i v některých dalších demokratických baštách, umožňuje zlodějům krást takřka neomezeně – a především beztrestně.

Většina obchodů má již i patřičnou firemní politiku – personál nesmí proti zlodějům nijak zasahovat a v případech některých obchodů dokonce ani volat polici.

Skutečně jsou odměny za získané body ESG natolik zajímavé, že to těmto firmám stojí za to, že mají často i opakovaně vyrabované obchody?

Nicméně ani v případě, že jsou zloději dopadeni, nezůstávají příliš dlouho ve vězení. Většinou odchází s napomenutím a za pár dnů už někde opět rabují. Zatím není známo, že by byl někdo za to, že bez násilí vykradl obchod, odsouzen a uvězněn.

Zřejmě i tyto 4 zlodějky si ve vyšetřovací vazbě příliš dlouho nepobydou…

Vítejte v Kalifornii Gavina Newsoma, zločineckém řádění pro všechny. V jednom z posledních zločinů vyrabovaly minulý čtvrtek 4 ženy obchod Nike v Irvine v Kalifornii. Zlodějky popadly zboží za 3 000 dolarů a klidně odešly z obchodu.

Říká se, že jsou součástí syndikátu organizovaného zločinu, který se zaměřuje na maloobchodní prodejny v Orange County a San Diego County, který zahrnoval Nike v San Clemente a Carlsbadu. Ve  třech  obchodech ukradly zboží v celkové výši 11 000 dolarů.

Všechny 4 podezřelé byly později dopadeny a vzaty do vazby.

Podezřelé byly identifikovány policií v Irvine jako:
– Kristen Jamie Himbarger, 19, z Los Angeles, Celeste Morris, 24, z Highland. Anaiya Syrai Cole, 19, ze San Pedra neidentifikovaná mladistvá žena, 14 let (pozn.: u mladistvých nelze uvádět jméno).

Video z krádeže ukazuje, jak podezřelé vstupují do obchodu a popadnou náruč oblečení z regálů a věšáků – včetně mikin, kalhot, košil, sportovních podprsenek a dalších.

Zlodějky rychle posbíraly zboží po celém obchodě, než klidně vyšly ze dveří. Množství ukradeného zboží bylo odhadnuto na přibližně 3 000 dolarů.

To je jen další loupež z mnoha v bezprávném státě Kalifornie…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Další bezuzdné rabování v Kalifornii: Tentokrát vykradla partička zlodějek obchod Nike, aniž by jim v tom někdo bránil (video)

    1. Medzi zlodejmi sú nielen čierne a hispánske opice, ale aj závisláci na všetkých možných a v USA už prakticky legálnych drogách.

  1. Nebude prekvapením, ak Madonna či Schwarzenegger zavolajú na zlodejov /potom, čo vyvraždia ochranku ich víl/ políciu – a tá odmietne zasiahnuť…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout