Kdo stojí za téměř každým vynálezem na této planetě? (video)

Kdo stojí za téměř každým vynálezem na této planetě? (video)

Nyní po nějaké době přináším opět něco pro pobavení. 🤣

Jde zřejmě o produkt současné „woke“ politiky, která se vyznačuje na jedné straně protibělošským rasismem a na té druhé adorací barevných a jejich nadřazováním nad bílými.

To se děje zejména v zemích, které si aktuálně sypou popel na hlavu za otroctví či za svoji koloniální minulost.

„Jsme nejinteligentnější rasa na této planetě, vynalezli jsme téměř vše,“ říká žena ve videu.

Tvrdí, že Afričané, kteří jsou nejbystřejšími mozky, vynalezli například židli, záchod, auto, počítač – a mnohé další. Jednoduše: téměř vše….

Jen by bylo dobré se této – jistě „vysoce inteligentní“ – černošky zeptat, na jakém vývojovém stupni byla Afrika v době počátků kolonizace a na jakém byla v téže době Evropa.

V Africe údajně v té době ještě ani neznali kolo. A zatímco v Evropě se již stavěly katedrály, které přežívají staletí, v Africe se dostali někam k chatrčím splácaným z hlíny nebo zvířecích exkrementů (a bez oné kolonizace by zřejmě nedošli dál dodnes)…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 38 Průměrně: 4.8]

8 thoughts on “Kdo stojí za téměř každým vynálezem na této planetě? (video)

  1. Presne. Europania tam doniesli civilizaciu a teraz nam Europu tieto spinave opice nicia. Kolonizacia bola v prospech ciernej spiny. Cierna spina nikdy nemala byt vpustena do Europy, celu nam ju rozvratia a uvrhnu nas do stredoveku. Ciernej africkej a moslimskej spiny by sa Europa mala co najrychlejsie zbavit, inak nas povrazdia a ukradnu celu Europu. Vsak je ocividne ako sa na vsetky vladne posty tlacia moslimovia-teroristi a africka spina. Anglicko uz padlo tam je premier ind a primator Londyna je moslimsky hajzel. Za chvilu to budeme mat aj tu, ked tato psychopatia bude pokracovat v zapadnej Europe.

    1. Keď civilizávia stratí vieru v Boha a morálka brutálne upadá, tak to skončí tak ako v starom Ríme, skrátka ju zničia barbari a to sa presne deje v európe a zvyšku západného sveta.

  2. Teda, tá osoba je nejako mimo ale nech. Ale aj vy ste úplne mimo s tou civilizáciou z Europy. Pre vašu informáciu v Afrike existovali vcelku vyspelé štáty. Len tak mimochodom Egypt je tiež v Afrike. To je rovnako ako s Indiou. Vraj Anglicko tam dotiahlo civilizáciu. Pritom civilizácia tam bola v dobách, kedy v Anglicku ešte pobehovali zabalení do koží a tlkli sa kyjakmi.

  3. no jestli někoho předstihli tak Adolfa Hitlera Tedros Adhanom je daleko Brutálnější psychopat než kdy byl Hitler když chce naočkovat svět těmi jedy ale Afrika určitě nebude platit reparace Evropanum za zničené zdraví nebo Smrti po očkovaní na nějaký kolonialismus a otroctví by se všichni měli vyprdnout když černoši jsou Brutálnější psychopati než běloši

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout