Z utajovaných smluv na takzvané „vakcíny“ Pfizer bylo patrné, že vlády záměrně lhaly o jejich bezpečnosti

Z utajovaných smluv na takzvané „vakcíny“ Pfizer bylo patrné, že vlády záměrně lhaly o jejich bezpečnosti

Stále ještě někdo z vás věří, že si vrcholní politici v jakékoli zemi nechali dát skutečnou experimentální genovou injekci?

Pokud jejich divadlu před kamerami stále věříte, pak se zeptám  jinak:

„Nechali byste si do těla dobrovolně vstříknout přípravek, o kterém byste věděli, že sám výrobce deklaruje, že netuší, jaké má vedlejší účinky?“

Předpokládám, že ne. A zřejmě byste varovali i své blízké. Nicméně politici – v souladu s mediální žumpou – nám tvrdili, že takzvané „Covid vakcíny“ jsou bezpečné a účinné.

Ovšem o jejich účinnosti se mnozí přesvědčili záhy, když zjistili, že jim žádnou bezinfekčnost nezajistí a neochrání tak babičku, jak nám propagandisté tvrdili.

A nejinak je to s bezpečností. O té nám mnohé naznačuje znatelně vyšší úmrtnost v silně proočkovaných zemích a rekordní počty kolabujících sportovců, které již také zřejmě nebude možné příliš dlouho svádět na klima.

Ovšem nyní se ukazuje, že také samotný Pfizer ve smlouvách, které byly v necenzurované podobě k dispozici jen hrstce politiků ve vládách, potvrdil,  že vůbec netuší, jaké zdravotní problémy mohou jejich experimentální produkty způsobit.

V Jihoafrické republice byly nyní zveřejněny smlouvy o vakcínách se společností Pfizer, které ukazují, že v té době nebylo o dlouhodobých účincích nic známo.

Obdobné pasáže najdeme i ve smlouvách se zeměmi EU. Dlouhodobé účinky, účinnost a škody způsobené injekcí byly v dohodě zaznamenány jako neznámé. Strana 48 – 49 odstavec 4. Smlouvy mezi Pfizerem a EU najdete zde.

To, co je ve smlouvách, je naprosto šokující. Společnost Pfizer poznamenává, že vakcína byla vyvíjena narychlo kvůli „nouzové situaci,“ a že v té době nebylo nic známo o dlouhodobých účincích a účinnosti vakcíny.

Společnost Pfizer také uznává, že se mohou vyskytnout „možné vedlejší účinky, které zatím nejsou známy.“

Pfizer

Internetový podnikatel Kim Schmitz, známější jako Kim Dotcom, analyzoval smlouvy a dospěl k závěru, že světoví lídři jejich podpisem zcela dobrovolně proměnili občany v „laboratorní krysy.“ Šílené.

„Pfizer, zdravotničtí úředníci a světoví lídři nám lhali, když tvrdili, že vakcíny proti covidu jsou bezpečné a účinné. Ve smlouvách o vakcínách se uvádí, že o účinnosti a bezpečnosti vakcín není nic známo,“ říká Schmitz, který hovoří o podvodech.

Skutečnost, že smlouvy byly zveřejněny, je zásluhou Iniciativy pro spravedlnost ve zdravotnictví (HJI), která již dříve vydala brožuru o ohromujícím způsobu, jakým bylo dohod dosaženo.

Jihoafrická vláda byla „rukojmími“ společností Pfizer, Janssen a Aliance pro vakcíny Gavi, uvedla HJI. Vládě byla nejen uložena dalekosáhlá povinnost mlčenlivosti, ale také zaplatila přemrštěnou cenu za vakcíny.

„Jihoafrická republika byla nucena vysolit nepředstavitelné sumy peněz za předražené vakcíny,“ uvedla ředitelka HJI Fatima Hassanová na tiskové konferenci v Johannesburgu. Smlouvy označila za „jednostranné, nespravedlivé a nedemokratické.“

Matthew Herder z Dalhousie University v Kanadě, který analyzoval smlouvy pro HJI, uvedl, že ve smlouvách je uvedeno, že JAR by neměla sdílet vakcíny se sousedními zeměmi, pokud k tomu Pfizer nedá svolení.

V minulosti jste si zde mohli přečíst také již přeložené  výňatky ze smlouvy mezi Pfizerem a zeměmi EU. Při srovnání se zdá, že po celém světě bylo znění smluv velmi podobné, lišily se zejména částky za jednotlivou dávku.

Smlouvy s JAR naleznete zde.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Z utajovaných smluv na takzvané „vakcíny“ Pfizer bylo patrné, že vlády záměrně lhaly o jejich bezpečnosti

    1. Profesor Turánek byl mým kandidátem na prezidenta a podívejte se, jak to dopadlo. Vopíchat jsem se nenechal, protože mi rozum nebral, jak je možné, že skoro všechny vlády nakoupily za peníze daňových poplatníků produkty soukromých firem, na které výrobce neposkytuje žádné záruky.a pak je pod tlakem cpaly do vlastních obyvatel. Proto také nemohu volit Babiše o Fijalovi nemluvě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout