Kanárské ostrovy posílají SOS do Bruselu: Invaze z Afriky je rekordní (videa)

Kanárské ostrovy posílají SOS do Bruselu: Invaze z Afriky je rekordní (videa)

Jak již víte, tak v poslední době hlásí zvýšenou invazi nejen Itálie, ale také Kanárské ostrovy, kde je nyní situace dokonce horší než v Itálii. To je zřejmě dáno lepším počasím i podmínkami na moři.

I když jsou počty připluvších jen o málo vyšší než v případě Itálie, pak pro samotné ostrovy je to nezvyklá zátěž, protože nyní během 2 dnů připluje tolik ilegálů jako dříve asi za 6 – 8 týdnů.

Na to nejsou od pevninské Evropy poměrně odlehlé ostrovy přizpůsobeny. Na ubytování tak budou zřejmě opět využívat všechny hotely, které aktuálně nemají ubytovány žádné turisty.

Informace z tohoto ranku jsou pro nás důležité už jen proto, že byl před pár dny již definitivně schválen migrační pakt EU, což znamená, že ilegálové z přetížených zemí budou přerozdělováni zejména do poněkud málo multikulturně obohacovaných zemí.

Tématu migračního paktu a jeho pravděpodobném dopadu na zatím neobohacované země, se však budu věnovat později v jiné článku. Nyní si povíme něco o situaci v Kanárských ostrovech a také se budete mít možnost podívat na „doktory a inženýry,“ kteří aktuálně toto španělské území obohacují.

Zřejmě i oni by se mohli stát součástí plánovaného přerozdělování.

Ostrovní dovolenková destinace nyní volá o pomoc EU, což by právě mohlo znamenat, že již brzy projeví Brusel snahu africké ilegály přerozdělit. Nepochybuji, že naše vláda udělá cokoli, oč páníčci požádají…

Kanárské ostrovy jsou už měsíce bombardovány migranty. Cabildo z El Hierra již poslal „SOS“ předsedkyni Evropské komise Ursule von der Leyenové. Během dvou dnů tam dorazilo více než 1 200 Afričanů na devíti lodích.

Včera útok na ostrovy pokračoval s více než 500 migranty. Podle úřadů byli vyzvednuti na šesti lodích u ostrovů El Hierro, Tenerife a Gran Canaria. Všichni migranti pocházejí ze subsaharských zemí. Jednalo se o 484 mužů, osm žen a 26 nezletilých.

Tři z těchto lodí dorazily na ostrov El Hierro. Na první bylo 93 mužů, 7 žen a tři nezletilí, na druhé 112 mužů a na třetí 62 mužů. Všechny tři lodě byly eskortovány do přístavu La Restinga.

Další dvě lodě dorazily do přístavu Los Cristianos, jižně od Tenerife. První těsně před půlnocí s 82 muži, včetně údajně 17 nezletilých. Na druhé lodi, která byla lokalizována radarem SIVE 15 kilometrů jižně od Punta de Rasca, bylo 78 mužů, jedna žena a šest nezletilých.

Poslední loď se 74 muži byla spatřena u ostrova Gran Canaria. Kyvadlová doprava odvezla obyvatele do přístavu Arguineguín.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Kanárské ostrovy posílají SOS do Bruselu: Invaze z Afriky je rekordní (videa)

  1. sami Afričti muži aneb jak se Kalergiho doktrina a Das Neue Europa naplnuje bile ženy budou donuceny s němi plodit děti černoušky a mišence proto na západě není dovoleno aby se ženy branili vic zákaz pepřovych spreju a nožu v Německu a podobně

  2. Brusel posiela do Afriky …viac chceme viac ,takých expertov nieje nikdy dosť
    itečkári lekári inžinieri jadroví fyzici…ste u nás vítaní, doklady mať nemusíte
    my určíme kto je kto

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout