Proč politické loutky po celém světě tak bezvýhradně poslouchají Big Pharmu?

Proč politické loutky po celém světě tak bezvýhradně poslouchají Big Pharmu?

Ten kdo se hodně do hloubky zajímal o vše, co se covidového podvodu týká, již ví, že už asi 5-10 let předem – záhy po první „testovací“ pandemii prasečí chřipky – se začaly hledat vhodné loutky, které jsou zkorumpovatelné či dobře vydíratelné, aby pak včas usedly do vlád různých zemí světa.

Jinde nebylo třeba dělat nic, neboť měli jistotu, že je ovládnou do zemí dávno dosazené loutky. Tím bylo zajištěno, že drtivá většina zemí půjde ruku v ruce s těmi, kdo celý podvod organizovali.

I to byl důvod, proč všechny loutky používaly totožné fráze a ve své politice se nijak zásadně nelišily. A kdyby se i nakonec objevil někdo vzpurný, zřejmě by byl velmi rychle umravněn.

Big Pharma si tedy zajistila  neutuchající politickou podporu. Ovšem s tím, jak se vše kolem celého podvodu rozkrývá, se objevují odvážní jedinci, kteří odmítají zapomenout na to, co bylo.

Nechtějí se smířit s tím, že svět ovládli zločinci se svými loutkami, aby zavedli diktaturu, která měla přimět co nejvíc lidí k tomu, aby si nechali aplikovat experimentální injekce, za které výrobci nijak neručili.

Pokud se pak nyní kdokoli snaží tyto zločince obžalovat, se zlou se potáže. Asi tak jako  texaský generální prokurátor, který si dovolil zažalovat Big Pharmu.

O tom, co se stalo, když si neúplatný prokurátor dovolil jít proti této hydře, píše Jeffrey A. Tucker, prezident Brownstonského institutu:


Moje rodina pochází z Texasu (od roku 1830), takže mám soustředěný zájem o blaho tohoto státu. Ale rychle jsem se ztratil v podivné houštině zmatku, když byl generální prokurátor Ken Paxton obžalován texaskou sněmovnou.

V řadě divokých obvinění ho obvinili z pochybení, včetně úplatkářství, maření spravedlnosti a zpronevěry veřejných zdrojů.

V jediném okamžiku a bez varování o tom, co přijde, si Paxton musel sbalit své věci, bylo mu znemožněno vykonávat své povinnosti a byl nucen odstoupit z úřadu, do kterého ho lidé třikrát zvolili.

Minulý týden byl zproštěn všech obvinění a jeho jméno bylo zcela očištěno. Málokdo dokáže vysvětlit, o jaká obvinění šlo. Z dálky to jistě vypadalo jako velký pokus o politické odstranění, ale proč?

Paxton právě seděl na delším rozhovoru s Tuckerem Carlsonem, který nyní provozuje nejsledovanější show planety, která se objevuje na X, dříve Twitteru, a nemá vůbec žádné inzerenty.

V jedné části rozhovoru pan Paxton vysvětlil, že tři týdny před impeachmentem zahájil vyšetřování proti výrobcům vakcín proti COVID-19 za to, že se zapojili do klamavých obchodních praktik podle zákonů Texasu.

Vzpomínám si, že jsem z toho byl tehdy velmi nadšený jako nesmírně důležitý krok. Na národní úrovni jsou výrobci vakcín zcela zproštěni odpovědnosti za škody, kterých je spousta a také dobře zdokumentovaná.

Miliony lidí byly nuceny nechat si tento produkt vstříknout do těla, a když se něco pokazí, není koho žalovat. Není to způsob, jakým bychom měli podnikat v Americe.

Paxton celý případ projednal a byl připraven zahájit seriózní vyšetřování.

„Jakmile jsem to udělal,“ řekl panu Carlsonovi, „vyhodilo to můj svět do povětří. Stal jsem se terčem Big Pharmy, Big Tech a samozřejmě Bidenovy administrativy.“

Pan Carlson se ho pak zeptal, proč tomu tak je.

„Big Pharma dává spoustu peněz. … Dělal jsem to, protože federální vláda má pro ně imunitu. To je špatně,“ řekl Paxton. „Tuhle věc netestovali. Neřekli nám o vedlejších účincích. Měli povinnost to otestovat, i když nebyli zodpovědní.

Měli povinnost říct mým lidem, že jsou zde určitá rizika. Měli byste se rozhodnout, ale jsou zde rizika. Místo toho říkali, že všechno je dobré, že to brání infekci, že to nebudete šířit. Nic z toho nebyla pravda. To je klamavá obchodní praktika. Kdyby to nedělali…“

Pan Carlson ho přerušil a řekl: „Zdá se, že to udělali.“

Potom pan Paxton řekl, že v nadcházejících týdnech a měsících bude vědět více, protože případ znovu přebírá. Měl by si hlídat záda.

Musíme mít jasno v tom, co se zde může dít. Generální prokurátor se pouze rozhodl aplikovat stávající zákon na výrobce vakcín, kteří poskytují většinu příjmů na straně schvalování léků Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv.

Financují 75 procent televizní reklamy a mají zabudovaná své lidi všude.

Jsou tak mocní, že se jim podaří přimět Kongres a prezidenta, aby jim udělili plnou svobodu od odpovědnosti za jakýkoli účinek vakcíny. To jen motivovalo firmy, aby nazývaly genovou terapii vakcínou, i když nefungovala jako žádná jiná vakcína v historii.

Jak je možné, že tito daňově financovaní korporátní agenti, kteří vlastní patenty na své léky a mohou dokonce vnutit svůj produkt neochotným zákazníkům, mohou sesadit řádně zvoleného úředníka ve státě? Je to šílené … a děsivé.

Ale to může být jen začátek. Pořad pana Carlsona na Foxu byl zrušen hned poté, co začal klást tvrdé otázky o vakcíně, zatímco Russell Brand byl pošpiněn po celém světě, když začal vznášet tyto otázky. Stalo se to mnoha veřejným osobnostem.

Podívejte se na sesazení zakladatele Projektu Veritas Jamese O’Keefa, ke kterému došlo poté, co odhalil zaměstnance Pfizeru, který se chlubil tím, kolik peněz by společnost vydělala vytvořením nových kmenů virů, proti nimž by mohla očkovat.

Bylo to jednoduše nejvelkolepější odhalení v historii instituce – a pak, bum, byl vyhozen.

Nyní pan O’Keefe provozuje svůj vlastní tým, který pokračuje v pronásledování farmaceutických manažerů.

Pokud jde o projekt Veritas, ten prostě vytáhl zástrčku a propustil všechny zaměstnance kromě několika dalších. Ukončil činnost, což není překvapující. Když se zbavíte nejvýkonnější osoby, nevydržíte dlouho.

Přemýšlejte o tom: Tato úžasná operace byla zničena, protože někteří mocní lidé se začali bát odhalit výrobce vakcín.

Kennedy Jr., největší a nejučenější kritik farmaceutického průmyslu na planetě, čelil minulý týden tomu, co mohlo být pokusem o atentát.

Nedostalo se to ani do mainstreamových novin (více jste si o tom mohli přečíst zde). Mezitím je mu stále odpírána ochrana tajné služby, přestože je vážným kandidátem a čelí neustálým hrozbám na životě.

Jako prezident Brownstonského institutu vidím několikrát denně příklady toho, co se děje lékařům, profesorům, statistikům nebo komukoliv, kdo se ptá na toto odvětví, které se nějakým způsobem ukázalo jako jedno z nejmocnějších v americké politice.

Špinavých obchodů průmyslu při rušení kritiků je bezpočet. Jakákoli studie, která zpochybňuje účinnost, bezpečnost nebo nezbytnost jejich produktů, je téměř vždy odmítnuta mainstreamovými časopisy. Dokonce i dopisy redaktorovi, které odhalují statistické chyby, končí v popelnici.

Pokud jde o Big Tech, i ty jsou plně zavázány. Máme neotřesitelný důkaz, že Facebook a Twitter zablokovaly všechny příspěvky kritické k očkování. Zašli tak daleko, že zablokovali pravdivé informace o vedlejších účincích vakcín, které by mohly přispět k prostředí „váhavosti vůči očkování.“

Musíme se znovu ptát: Jak si farmaceutický průmysl koupil kontrolu nad tolika vládami?

V tomto okamžiku se tento problém stal skutečnou hrozbou pro demokracii a svobodu.

Žádné odvětví nemá větší moc získat daňové financování svých operací, udržet si kontrolu nad výsledky duševního vlastnictví, těšit se z odškodnění za škody a pak dokonce vnucovat své produkty spotřebitelům. To je neobhajitelné.

Každý válečník, který se odváží se tomu postavit, si zaslouží podporu každého, kdo věří v to, co bylo americkým systémem.

Tolik Jeffrey A. Tucker, který zde sice hovoří zejména o USA, kde žije, ale totéž platí i o téměř celé Evropě.

Vliv Big Pharmy se dozajista ještě razantněji projeví poté, co bude schválena pandemická smlouva a změny Mezinárodních zdravotních předpisů.

Přes WHO ovládne celý svět, který bude povinen užívat jimi nařízené léky, včetně dalších experimentálních „vakcín.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 4.7]

4 thoughts on “Proč politické loutky po celém světě tak bezvýhradně poslouchají Big Pharmu?

  1. 💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰

  2. „Proč politické loutky po celém světě tak bezvýhradně poslouchají Big Pharmu“

    Ten, kdo vydělá peníze peníze si může dovolit zastrašovat a uplácet a pak vydělávat ještě více a ještě více uplácet a zastrašovat a tak pořád dál. Politické loutky poslouchají ty, co mají kapitál a peníze. To je hlavní příčina. Rostoucí akumulace kapitálu musí nutně zničit demokracii, fungování státu a nakonec i ekonomiku, která se pod vládou korporací stává řízenou a plánovanou. Tak nakonec kapitalismus dospěl tam, kde byli komunisté už v minulosti. Ale kapitalismus se jinak ani vyvíjet nemůže, protože pokud někdo nepoužije peníze na úplatky či zastrašování, nakonec v konkurenci prohraje. Takže na vrcholu zbydou zákonitě ti nejhorší a podle toho to vypadá. Dokonce ani s korupcí není volný obchod – funguje jen tam, kde to korporacím vyhovuje.

  3. Politicke loutky maji vetsinou nizky IQ a nizke nebo zadne vzdelani. Krasnym prikladem je Bearbock, s IQ udajne nejakych 93, Pepa ma mit 107, ale spise ma tak 97, tech 10 si pripocital, umi-li to vubec, ale urcite ma odborniky. A politiku tesne kolem kritickeho IQ je vetsina, to, co vyplodi napr. nemecti Solc nebo Habeck je opravdu vrchol neznalosti.
    Ale za vsim jsou jen penize, s rozumove mdlym politikem je mozne zametat vsude.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout