Drážďany: Německé rodiny byly vystěhovány, do jejich bytů se nastěhují žadatelé o azyl

Drážďany: Německé rodiny byly vystěhovány, do jejich bytů se nastěhují žadatelé o azyl

Po celém Německu již postupně dochází k tomu, co se již dávno očekávalo: zejména v posledním roce, kdy se opět invaze nekontrolovatelně  zvýšila, je nuceno původní obyvatelstvo uvolnit své příbytky žadatelům o azyl.

Nejprve došlo na nejstarší – aby bylo kde ubytovat mladé muslimské džihádisty, byli vystěhováni důchodci z pečovatelského domu. Poté již došlo na první nájemní byty – pro majitele i obce je mnohem lukrativnější ubytovat žadatele o azyl, než původní obyvatelstvo.

A tato praxe se rozjíždí dál: prakticky nikdo, kdo bydlí v obecním nebo nájemním bytě, si nemůže být jist, kdy dostane výpověď. A mnohdy i pod vylhanou záminkou…

Městská správa v Drážďanech potvrdila, že bytový dům v Drážďanech, který byl dříve obýván německými rodinami, bude v budoucnu k dispozici pouze žadatelům o azyl.

„Byty, které se nacházejí v nemovitosti na adrese Johannes-Brahms-Straße 34, byly nabídnuty k pronájmu migrantům,“ řekl mluvčí města Junge Freiheit.

Pikantní: Obyvatelé byli v únoru vyhozeni z domu pronajímatelem ImmPrima.

„Plánuje se demolice pronajímané nemovitosti kvůli jejímu stáří a špatnému stavebnímu stavu ve srovnání s běžnými životními podmínkami.“

Místo toho byl dům nabídnut městu Drážďany.

Dopis pronajímatele o ukončení pracovního poměru Foto: Screenshot/X

Vedení města potvrdilo, že byla uzavřena odpovídající smlouva na základní nájemné ve výši přibližně 9,00 eur za metr čtvereční.

„Byty jsou v současné době v rekonstrukci. Teprve po dokončení těchto prací bude stanoven přesný počet obyvatel.“ Doba pronájmu byla proto stanovena do 31. prosince 2024.

„Prodloužení po roce 2024 je smluvně možné. Za tímto účelem bude zemské hlavní město Drážďany v pravý čas znovu koordinovat s vlastníkem,“ sdělilo město JF.

Město nechtělo sdělit, kolik budou renovační práce stát a kolik peněz daňových poplatníků do ImmPrima celkem poteče. „Ve společném zájmu nelze poskytovat žádné informace o dalším obsahu smlouvy.“

Drážďany opakovaně vyvolávají rozruch nákladnými azylovými projekty. Nejnověji si město pronajalo all-inclusive dům pro svobodné muže, většinou ve vojenském věku, v prestižní lokalitě v centru města.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 28 Průměrně: 4.9]

6 thoughts on “Drážďany: Německé rodiny byly vystěhovány, do jejich bytů se nastěhují žadatelé o azyl

  1. Honecker zďaleka nebol taká sviňa ako Scholz, mimochodom tiež bývalý komunista… kto mohol vedieť,že deň pádu Berlínskeho múru bude v skutočnosti čiernym dňom nielen pre dederónov?

    1. My jsme tušili, že to bude černý den pro Evropu protože skopčáci se spojovali a Češi a Slováci rozdělili. Byla to vůle Slováků, Bratislavy, nikoliv obyčejných lidí. Kdyby se uskutečnilo referendum tak nevěřím, že by se toto stalo. To se nemělo stát..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout