Malé lodě už nestačí, na Kanárské ostrovy připlouvají plné trajekty vetřelců, ostrovy vyhlašují výjimečný stav (video)

Malé lodě už nestačí, na Kanárské ostrovy připlouvají plné trajekty vetřelců, ostrovy vyhlašují výjimečný stav (video)

Jak již víte, tak na Kanárských ostrovech zaznamenávají nevídanou invazi, kdy denně připlouvá víc džihádistů, než jindy za celý měsíc.

Není to samozřejmě pouze záležitost Kanárských ostrovů, pod bezprecedentní invazí jsou prakticky celé vnější hranice EU.

Připomínám, že situace na Kanárských ostrovech byla již natolik tristní, že neměli kam nově příchozí  ilegály umístit, takže pro ně uvolnili policejní garáže.

Ovšem namísto zklidnění situace se nadále vše zhoršuje, proto Kanárské ostrovy vyhlásily výjimečný stav.

A není se co divit, že vetřelci začali přibývat mnohem rychleji. Jak je totiž vidět, tak někdo zřejmě přímo tuto invazi organizuje – a to dokonce trajektem. U Kanárských ostrovů nepůsobí žádné lodě neziskovek, jako pašeráci tam fungují výhradně lodě pobřežní stráže.

 

Výše uvedené video bylo natočeno 11. října na Kanárském ostrově Tenerife. Ukazuje trajekt, ze kterého se na otevřené prostranství vynořuje zdánlivě nekonečná fronta mladých černochů.

Nikdo z nich s sebou nemá zavazadla. Fronta se klidně a spořádaně pohybuje mimo loď, což jen napovídá, že celá tato cesta byla předem zorganizována.

Otázkou zůstává: Jak a kde se mladí muži dostali na trajekt? Kdo na nich vydělal peníze? Na Tenerife pravděpodobně nezůstanou, ale budou – tak jako tisíce dalších – přesunuti na evropskou pevninu.

Nejprve do Španělska a pak budou  přerozděleni do různých zemí, jak to už dávno plánuje EU.

Připlouvají takové trajekty na Kanárské ostrovy častěji? Kdo za organizováním těchto cest stojí?

Každopádně zde opět vidíme, že je výměna obyvatel v plném proudu.

Trasa na Kanárské ostrovy bude pro migranty zablokována
Běžně připlouvají na Kanárské ostrovy takovéto lodě. Tato konkrétní připlula včera…

Strana Vox nyní vyzývá k zablokování migrační trasy, okamžité deportaci a zastavení pomoci neziskovkám. Předseda strany Santiago Abascal navštívil v pátek (tedy dnes) kromě přetíženého ostrova El Hierro také Tenerife.

„S naším námořnictvem máme prostředky k ochraně našich hranic. Námořní trasy mohou být také zablokovány, aby se zabránilo jejich zneužití pašeráckými sítěmi,“ řekl Abascal.

Podle Abascala jsou oběťmi nelegálního přistěhovalectví samotní migranti. Pravděpodobně se vydávají na životu nebezpečnou námořní odyseu na základě falešných slibů neziskovek a evropských úřadů.

Ale lidé ve Španělsku, na Kanárských ostrovech, jsou také oběťmi. Vidí, jak se zhoršují jejich sociální služby, jejich zdravotní služby a vidí, jak se zhoršuje bezpečnost na ulicích, zejména pro ženy.

Těžko říct, zda vítačská vláda výzvě Voxu vyhoví. Spíš se dá očekávat, že rozhodne o navýšení ubytovacích kapacit pro připlouvající „doktory a inženýry.“

další z lodí, které připluly tento týden
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Malé lodě už nestačí, na Kanárské ostrovy připlouvají plné trajekty vetřelců, ostrovy vyhlašují výjimečný stav (video)

  1. Ať je nepouští do přístavů, tak jednoduché to je. A ozbrojené složky pěkně na mola.
    Je jasné, že někdo to organizuje a takto ve velkém, aby Evropa padla.

    1. To je normální invaze. Invazní jednotky se vyloďují v Evropě. Jen zbraně dostanou do rukou později. Vsadím se, že už je po Evropě připraveno plno tajných skladů zbraní pro tuto invazní armádu….

  2. Všechno se dnešním pohledem zdá jako nemožné, dohromady nikdo neví proč se invaze takovéhoto rozsahu děje, kdo za tím skutečně stojí. Ale ….. Historie nás už mnohokrát poučila, že pozadí celé této islamizace Evropy se stejně jednou odhalí a mnoho aktérů se bude zpovídat před mezinárodními soudy a doufejme i před vlastním svědomím, pokud ovšem nějaké mají. Startovací figurku byla zrůdná Angela Hitler – Merkelová.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout