Další šokující zjištění k zatčení Reinera Fuellmicha

Další šokující zjištění k zatčení Reinera Fuellmicha

Jak již víte, tak nedávno byl zatčen Reiner Fuellmich, který je obžalován z údajné zpronevěry.

Nicméně postupně se ukazuje, že vše není zřejmě takové, jak se to navenek jeví.

Než půjdeme ke konkrétním informacím, které mnohé objasňují, pak si připomeňme Fuellmichovy iniciativy, které měly přispět zejména k usvědčení co největšího počtu všech, kteří byli do covidových zločinů jakkoli zapleteni.

Takzvaný „covidový výbor“ dal dohromady důkazy, které jasně potvrzují, že vše bylo předem naplánováno a loutky ve vládách i takzvaní „odborníci“ byli zkorumpováni (či vydíráni).

Prokázali například i to, že cílem je takzvaný Velký reset (chcete-li NWO) a zavedení celosvětové diktatury. Tomu nakonec odpovídají i stávající snahy WHO o převzetí moci nad většinou světa.

V jednu dobu, poměrně záhy poté, co proběhla veřejná jednání tzv. „velké poroty,“ došlo k tomu, že se od dr. Fuellmicha odtrhla jeho kolegyně Viviane Fischerová, která na něho náhle podala žalobu za údajnou zpronevěru.

Záhy se objevily spekulace o tom, že ve skutečnosti šlo o likvidaci Fuellmicha, který se již stal příliš nebezpečným, neboť jím zajištěné důkazy by mohly vést k odsouzení tisíců viníků covidových zločinů.

V některých německých médiích se k případu vyjadřovali jeho známí s tím, že byl, bohužel, příliš důvěřivý a málo dbal na to, co se děje v jeho bezprostředním okolí.

Lze tedy předpokládat, že část jeho spolupracovníků byla „koupena“ druhou stranou, případně záměrně na Fuellmicha a jeho skupinu nasazena.

K zatčení Reinera Fuellmicha došlo v Mexiku, ale záhy byl dopraven do Německa, kde je nyní ve vazbě. Zajímavé jsou však již okolnosti jeho zatčení.

Když minulý týden v pátek vstoupil na ambasádu, kam mněl být vylákán pod falešnou záminkou, čekalo tam na něj šest mužů, kteří ho chtěli zadržet.

Obvinění, jak zjistila jeho právnička Dagmar Shoenová, když obdržela oficiální dokumenty, měla 30 stran, takže to bylo něco pečlivě naplánovaného a provedeného.

Obvinění souvisí s obviněním Viviane Fischerové, bývalé členky Fuellmichova týmu v covidovém výboru, která ho obvinila z finančních deliktů.

Obvinění proti Reinerovi údajně podepsali tři lidé. Snad nejšílenějším aspektem obvinění je, že peníze, které Reiner údajně vzal, jsou na bankovním účtu (nebo alespoň byly na bankovním účtu) jednoho ze tří lidí, kteří ho žalují.

Šéfredaktor Technocracy.News Patrick Wood, který v minulosti spolupracoval s Fuellmichem na odhalení pravdy o Covidu, uvedl:

„Vylákali ho na německou ambasádu v Mexiku, kde ho unesli. V Mexiku nebyl zatčen, protože neexistuje žádná dohoda o vydávání (mezi Mexikem a Německem).“

Podle článku v časopise Global Research plánují protesty proti krokům německé vlády ti, kteří podporují Fuellmicha a jeho práci.

Fuellmich stojí v čele Mezinárodního výboru pro vyšetřování trestných činů, který pracuje na odhalení kriminality spojené s Covidovými zločiny.

Drtivá většina vlád porušila zákony vlastní země i ústavy – a to od zcela nezákonných a prokazatelně škodlivých restrikcí až po nucené používání toxických injekcí prodávaných jako „vakcíny.“

Bývalý prezident Asijského institutu, Emanuel Pastreich, uvedl v článku pro Global Research:

„Chci zdůraznit, že se musíme sjednotit, abychom podpořili nejen jeho, ale tisíce lidí jako on, kteří se staví proti snahám proměnit vlády v loutky korporací, mezinárodních bank a třídy miliardářů, třídy parazitů, která se za nimi skrývá.

Víme, že pokud nezastavíme tuto snahu zničit právní stát na všech úrovních, vytvořit oddělenou říši, která bude patřit pouze těm nejbohatším a mocným, budeme mít zaručen globální fašistický systém, který, pokud to bude možné, nás vyhladí přesně tak, jak se o to pokoušeli v Evropě ve 40. letech minulého století.

Chci také zdůraznit, že tato snaha potlačit někoho, kdo tak tvrdě pracuje na prosazení právního státu a na tom, aby se pravda dostala ke všem, a to přesně ve chvíli, kdy probíhá snaha o rozpoutání světové války mezi Izraelem a Íránem, včetně Spojených států, a možná i mnoha dalšími zeměmi, není náhodná.

Ale ve skutečnosti jde o jevy paralelní.

Jedním z nich je snaha vnutit nám válku jako základ práva, vládnutí a ekonomiky. A druhý je pokus zničit všechny základy právního státu a práv občanů.“

Dále uvedl:

„Pokud nedokážeme pojmenovat zločiny, pokud nedokážeme identifikovat nepřítele, neexistuje způsob, jak by krásná slova nebo rychlá akce mohly mít nějaký pozitivní výsledek.

A my víme až příliš dobře, že tyto neviditelné síly pro nás již připravily gambit s návnadou, ve které nám dávají falešnou volbu, ať už mezi Trumpem a Bidenem, nebo Hamásem a Izraelem… Volby, které nás mají zmást a rozdělit proti sobě navzájem, abychom se nemohli spojit v opozici proti této nadvládě třídy miliardářů nad celým světem.“

K výše uvedenému již jen dodávám, že také v samotném Německu je většina těch, kdo s dr. Fuellmichem spolupracovali, na jeho straně.

V současné době se rozjíždí několik procesů, které se mohou stát jistým precedentem. Již v listopadu se chystají ostře sledované procesy s covidovými zločinci v Holandsku a Kostarice.

V obou případech by mělo jít svým rozsahem o procesy, jaké neměly dosud obdoby. Oba soudy by měly řešit nejen místní zločince, ale i ty globální.

Nyní tak lze očekávat další snahy o umlčení svědků či zmaření obou procesů (jedním z korunních svědků v obou procesech měl být mimo jiné i Fuellmich).

Zatčení Reinera Fuellmicha může být jen prvním krokem. Kdo bude na řadě dál, to teprve uvidíme…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 92 Průměrně: 4.6]

5 thoughts on “Další šokující zjištění k zatčení Reinera Fuellmicha

  1. Edward Snowden ve vyhnanství, v politickém vězení Julian Assange, ve vazbě Reiner Fuellmich, Nobelova cena u Obamy a zaměstnanců tfujfajzru, svět není naruby, vše dle 1984 jede na plné obrátky, svět je pouze plný lhostejnosti, Karel Kryl by blil jak morče na útěku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout