Tucker Carlson: „Celý příběh George Floyda byla lež“ (video)

Tucker Carlson: „Celý příběh George Floyda byla lež“ (video)

Je to už více než tři roky, co na základě smrti jednoho recidivisty povstal celý západní svět. Zejména v USA, ale i v multikulturních evropských zemích, probíhaly mohutné protesty BLM, mnohde spojené s rabováním, ničením, fyzickými útoky a žhářstvím.

Většina těchto kriminálních činů nebyla nikdy potrestána. Naopak, tito výtržníci měli velkou podporu systému. Korporace, která neposlala alespoň pár desítek milionů dolarů na konto BLM, jako by neexistovala.

Co na tom, že si za tyto peníze členky vedení organizace nakoupily luxusní vily (kupodivu v oblastech obývaných převážně těmi „zlými“ bělochy).

Na podporu rasistů z BLM a jednoho černého kriminálníka také poklekávaly celé sportovní týmy a těmto novodobým modlám se klaněla i nejedna celebrita.

Přitom všichni věděli, že zdrogovaný kriminálník, který neváhal držet u hlavy těhotné ženy zbraň, když se chystal vyloupit její dům, si nic podobného nezasloužil.

Za oběť v tom všem považuji rozhodně oba policisty, kteří byli přítomni u jeho zatýkání. Derek Chauvin, který na něm klečel, setrvá  ve vězení takřka do konce života, druhý policista, který přihlížel, si pak pobude za mřížemi 3,5 roku.

Tucker Carlson si vzal na paškál jednu z nejposvátnějších levicových krav – George Floyda, bývalého trestance, který zemřel s dávkou fentanylu v těle a anamnézou zdravotních problémů, když byl 25. května 2020 ve vazbě policie v Minneapolisu.

Podle Carlsona se musíme vrátit k některým populárním příběhům, včetně okolností Floydovy smrti – a zejména nesrovnalostí mezi veřejným vnímáním, že Floyd zemřel pod kolenem bývalého policisty Dereka Chauvina, který si v současné době odpykává více než 40 let ve státních a federálních trestech.

„Zavraždil například rasistický bílý policista na Memorial Day v roce 2020 muže jménem George Floyd, vůdce za občanská práva v Minneapolisu? Teď nám bylo řečeno, že se to stalo, vyprávěli nám to neúnavně více než tři roky,“ říká Carlson a dodává:

„Otázkou ale je, zda Derek Chauvin skutečně zavraždil George Floyda? A odpověď zní, no, ne, nezavraždil George Floyda, a o tom se ani nehádáme; víme to přesvědčivě díky novému soudnímu případu, který nyní probíhá v okrese Hennepin v Minnesotě.

Žaloba, která se týkala Floyda a Chauvina, odhalila úryvky z přísežné výpovědi z rozhovoru s okresním soudním lékařem Andrewem Bakerem, z nichž vyplývá, že Floydova smrt nebyla způsobena udušením nebo uškrcením.

Místo toho k tomu významně přispěl on sám, včetně užívání drog a smrtelné koncentrace fentanylu. Z široce medializované „vraždy“ se tak stává neúmyslné předávkování.

Obraz

„Jinými slovy, George Floyd podle oficiální pitvy nebyl zavražděn. Zemřel na to, co jsme si zvykli nazývat přirozenou příčinou, což by v jeho případě zahrnovalo desetiletí užívání drog, stejně jako smrtelnou koncentraci fentanylu, která byla v jeho těle v jeho poslední den,“ pokračoval Carlson a vysvětlil, jak byl původní příběh George Floyda schválen a zesílen mainstreamovými médii a podnítil celonárodní protesty, intenzivní rasový diskurz a hnutí jako Black Lives Matter.

Tyto změny zahrnovaly snahy o snížení financování policie, praktiky najímání zaměstnanců korporací a institucionalizaci nových kulturních svátků, jako je Juneteenth.

Carlson vedl rozhovor s Vincem Everettem Ellisonem, autorem knihy „Zločin s.r.o.,“ který diskutoval o možnosti organizované degradace a viktimizace v černošské komunitě politickými subjekty, zejména Demokratickou stranou.

Ellison naznačuje, že glorifikace osobností, jako je George Floyd, představuje zákeřnou strategii, jak zachovat určitý stereotyp černochů, kteří jsou závislí na systému, a tím upevnit voličskou základnu a udržet určitou formu společensko-politické kontroly.

Ellisonův komentář načrtává paralely mezi hnutími jako BLM a historickými nebo mezinárodními skupinami používanými pro politický vliv a naznačuje, že tyto organizace by mohly být moderními iteracemi „domácích milicí“ využívaných demokraty k sociální manipulaci a konsolidaci moci.

Znepokojivé srovnání BLM se skupinami jako Hamás a Hizballáh nebo s Ku Klux Klanem, vykresluje chmurný obraz politických machinací, kde jsou občanské nepokoje spíše nástrojem než vedlejším produktem.

„Demokratická strana používá BLM a Antifu jako svou prodlouženou ruku. Samozřejmě, že to dělají. Dělali to vždycky, dokonce i na začátku, kdy používali Ku Klux Klan,“ řekl.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 28 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout