Analýzy různých zahraničních webů zabývajících se migrací uvádí, že Německo a EU se nyní aktivně snaží islamizovat Českou republiku

Analýzy různých zahraničních webů zabývajících se migrací uvádí, že Německo a EU se nyní aktivně snaží islamizovat Českou republiku

A netýká se to jen naší země, ale i několika dalších, zatím multikulturně neobohacovaných. Tato analýza se objevila na několika webech a mimo jiné uvádí i to, že dalšími záměrně islamizovanými zeměmi je například Itálie a totéž se má plánovat pro Polsko či další země.

Původcem, na kterého zdroje odkazují, má být Německo, resp. tamní vláda – a to samozřejmě v součinnosti s EU, případně vládami daných zemí.

Německo tak koná i proti vůli asi 80% vlastních obyvatel, neboť podle průzkumů právě tolik Němců žádá přísné střežení vnějších hranic Evropy.

Nyní se pokusím s pomocí dvou článků z různých zahraničních webů upozornit na to, co se konkrétně děje.

Tato informace o úmyslné islamizaci evropských zemí, jejichž obyvatelstvo s tím většinově nesouhlasí, v mnohém souvisí s článkem o pašeráckých neziskovkách, z nichž většina je německých.

Jsou velmi štědře placeny německou vládou a to až tak, že počet německých lodí, které pašují džihádisty do Evropy, letos výrazně vzrostl.

Zde je však třeba připomenout i nemalou úlohu EU, která tyto zločinecké organizace také velmi štědře dotuje. A vše by samozřejmě nebylo možné ani bez součinnosti naší vlády.

Nejprve přináším informace  webu, který se hodně zabývá právě islamizací Evropy, ale například také covidovou diktaturou apod.

Tento web – stejně jako některé další – hned v úvodu upozorňuje na video p. Okamury, které je nyní šířeno po celém světě s anglickými titulky, takže jej přidávám tak, jak je prezentováno zahraničním čtenářům, čeština na něm zůstává.

 

Dále již tedy první indicie, které naznačují, že právě probíhá záměrná islamizace několika zemí:

Tři položky, které  dávají dohromady usvědčující obrázek Německa, Francie, EU a jejich skutečných záměrů s Evropou:

První z nich je nedávné video, které natočil lídr opoziční strany v České republice. Obsah je znepokojující. Ukazuje se, že současná levicová česká vláda uzavřela dohodu s Německem, stejným Německem, které vytvořilo migrační krizi, a pak ji masivně urychlilo v roce 2015  televizními pořady vysílanými po celém třetím světě, které říkaly lidem, aby přišli na Západ.

To samé Německo nyní umisťuje na české území jakousi pohraniční stráž, aby zabránila těmto migrantům ve vstupu do Německa. Němci je pozvou a pak jim zablokují vstup do Německa, aby nakonec zůstali v České republice. Tak jo…

 

Historicky je přítomnost německých stráží na českém území další nepříjemnou záležitostí. A tento konkrétní politik byl ve skutečnosti vládou pokárán za to, že natočil video výše, a nyní se musí potýkat s levicovými hrozbami pro jeho bezpečnost a vandalismem jeho domova. (Pozn. pravděpodobně mají na mysli toto video.)

Za druhé, italský televizní program udělal segment o tom, jak Německo utrácí miliony a miliony eur na financování GONGOS (vládou provozované „neziskovky“), aby přivedlo migranty do Itálie.

Vzpomínáte si na masivní desítky tisíc ilegálů, které zaplavily Lampedusu v posledních několika týdnech? Správně. Německo to financovalo. Německo to dokázalo. A pak odmítlo vzít některé z nich na vlastní půdu. Shrnutí si můžete přečíst na RAIR.

A za třetí, nechám tento článek mluvit sám za sebe:

Francie a Německo  se „spikly s cílem svrhnout polskou vládu“

Skutečnost, že levicově liberální vláda Německa a centristické vedení ve Francii doufají v méně konfrontační vládu ve Varšavě po polských volbách 15. října, by neměla být překvapením, ale podle provládního polského novináře a bývalého polského premiéra se mohou aktivněji zapojit do dosažení takové změny.

Bruselská korespondentka polské veřejnoprávní televize TVP Dominica Cosic v pondělí 25. září tvrdila, že „podle rozhovorů mimo záznam v Bruselu Německo a Francie údajně slíbily Ukrajině rychlý vstup do EU, pokud Kyjev pomůže svrhnout současnou polskou vládu.“

Berlín a Paříž zjevně sdělily Kyjevu, že aby byla Ukrajina přijata za člena EU, bude třeba provést změny smlouvy,“ kterou Polsko blokuje.“

Zdá se, že Německo vede válku proti Západu za použití zástupné armády, aby přemohlo všechny naše systémy a samozřejmě využívá aspekt Aufheben der Kultur spolu se všemi ostatními neomarxistickými taktikami a zbraněmi zapojenými do masové neprověřené migrace spolu s jednou z největších dialektických akcí, které kdy byly zahájeny. Cíl: „Multikulturalismus.“

 

Tolik zprávy z prvního webu. Jediné, s čím příliš nesouhlasím, je pohled na současnou polskou vládu, která sice odmítla migrační pakt, ale po skandálu s vízy se spíš zdá, že na invazi s Německem zdatně kooperovala, i když za zády vlastních voličů.

Na druhé straně je ovšem pravda, že vláda liberálů (v čele s Tuskem) by okamžitě migrační pakt  – podobně jako naše vláda – schválila a zřejmě by se ani nebránila dovozu ukrajinského obilí. O tom, že by pokračovala s válečnictvím na Ukrajině snad nikdo nepochybuje.

Na tento článek ihned navážu jiným, který je dokonce z italského mainstreamu.  V něm pro změnu Itálie obviňuje EU a Německo z organizace celé invaze:

Italský ministr obrany Crosetto: Scholz blokuje hranice, ale ulehčuje migrantům vstup do Itálie

„Německý kancléř Olaf Scholz blokuje východní body Německa pro migranty, ale údajně je pro usnadnění jejich příjezdu do Itálie financováním neziskovek působících v centrálním Středomoří,“ řekl ministr obrany Guido Crosetto v neděli poté, co Scholz oznámil dodatečné kontroly na hranicích s Rakouskem a další společné střežení hranic se Švýcarskem a Českou republikou na straně sousedních zemí.

Řím je ve sporu s Berlínem kvůli Německem financovaným neziskovkám, které provozují „záchranné“ lodě ve Středozemním moři, přičemž Itálie říká, že migranti by měli být odvezeni rovnou do Německa.

Berlín v současné době financuje 10 z 19 německých lodí neziskovek a zároveň také financuje  pomoc migrantům na italské půdě (na Lampeduse i na dalších místech působí několik německých promigračních neziskovek).

Crosetto řekl o Scholzově politice na X: „Snažíte se zastavit přistěhovalectví v jedné části Evropy a usnadnění jeho přepravy do jiných zemi. Koherentní a důmyslné.“

Ve stejném duchu píše i americký RAIR (zde je to dáváno do souvislosti i s invazí na hranicích USA, která je řízena Bidenovou administrativou), od kterého jsou převzata i videa výše, a který se situaci v Evropě velmi detailně věnuje.

Zajímavé je, že v situaci, kdy je invaze pro nás mnohem nebezpečnější než v roce 2015, zde nikdo neprotestuje tak, jako tomu bylo před 8 lety.

Na články v tomto duchu jsem průběžně narazila na webech z různých zemí. Většina je ve stejném duchu jako informace ze zdrojů výše, takže nemá cenu se opakovat.

Pokud někdo nepochopil, co nám hrozí, tak zde zopakuji pravidla EU, která jsou nastavena tak, aby výměnu obyvatel Evropy usnadnila:

Pokud jsou džihádisté zadrženi na území ČR – v tomto případě by šlo navíc o zadržení nejen českými, ale i německými policisty – pak je zde jen několik možností.

Nejprve se podle otisků prstů zjistí, zda se daný jedinec již nezaregistroval jinde. Pokud ano,  pak může být deportován do země, kde se zaregistroval.

Pokud se ještě nikde neregistroval (což platí u většiny), pak má dvě možnosti: vrátit se odkud přišel nebo požádat o azyl. Většina raději požádá o azyl s tím, že doufají, že se nakonec nějak dostanou do Německa.

Tam ovšem potom nemohou žít legálně. Nicméně na  příkladu Itálie či Španělska, kde zůstali i mnozí z těch, kteří původně mířili jinam, vidíme, že část vetřelců se nakonec přece jen usadí tam, kde si požádali o azyl, neboť je to nejjednodušší způsob, jak zůstat v Evropě.

Jakmile přijmeme první desítky tisíc (což se již podle všeho aktuálně děje), bude to první impuls k zakládání ghett.

Jsme tedy na dobré cestě stát se druhým Švédskem, protože už nyní máme na našem území tolik muslimů, kolik mělo Švédsko před 20 lety, kdy v této skandinávské zemi ještě neměli ani jedno ghetto, dnes jich je více než 60.

A nic nezachrání ani volby, protože dokud budeme v EU, situace se nijak zásadně nezmění.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 37 Průměrně: 4.9]

7 thoughts on “Analýzy různých zahraničních webů zabývajících se migrací uvádí, že Německo a EU se nyní aktivně snaží islamizovat Českou republiku

  1. Německá vláda je v současné době největším tahounem nelegální migrace tím, že ji stále byť skrytě masivně financují. Klade li si někdo otázku proč ? Tak protože to dostali příkazem od svých páníčků ze zámoří. Německo totiž stále ještě není svrchovanou suveréni zemí a to od roku 1945. V zemi platí tzv. . “ kancléřský pakt” tj. Kdo bude kancléřem se nerozhodují v Německu, ale opět v zámoří. Takže současný kancléř “ jenom poslouchá a plní příkazy”. Teď bylo rozhodnuto islamizovat země, které se dosud vzpěčovali, tj i Česko.

  2. uvidíme jak to bude na Slovensku bud se zachrání nebo Pellegrini pujde s PS a pak mají Slovaci utrum na další 4 roky na vysledek Polska u voleb jsem taky zvědav hlavně at se do vlády nedostane Tusk snad vznikne vláda PIS s Konfederaci pak bychom mohli byt na řadě my aby začal impuls aby se v ČR něco začalo dít je jasné že přišti volby vyhraje Babiš ale pokud ve vládě nebude SPD nebo PRO tak jsme zase v prdeli vláda ANO a ODS by byla těžce proBruselskou vládou

    1. chapu i to je duvod proč dám přednost ve volbách SPD ale i tak si myslím že referendum o EU je blbost už tet je jisté že kdyby k němu došlo 70 až 80% pro setrvaní v Bruselu stačí se kouknout jak dopadaji všechny volby cele ty roky kdyby se stal zazrak a k referendu by došlo tak uplně všechna media by začala takovou propagandu jako ještě nikdy ono na vyvolani referenda není k tomu žádná politická sila aby se to zvladlo a dalši je že lide jsou uplně vymyti natolik že by rozhodli o opuštěni EU už vubec nevěřím taky dám ve volbách přednost SPD ale PRO by se do sněmovny taky mohla dostat pokud se nepodaři EU opustit tak aspon se pokusit o Orbanizaci země jinak jsme doslova v prdeli pokud současti vlády nebude SPD nebo PRO obavám se že jsme v prdeli už doslovně tet bude zajimave sledovat Slovaky jestli Pellegriny nezradi a nepujde s Progresivnim Slovenskem a taky sledovat volby v Polsku at uspěje Konfeerace aby byla ve vládě s PIS jestli se tam dostane Donald Tusk Polsko bude v prdeli taky

  3. Dokud budete chodit na volby a budete volit politiky ,zas.tupce ,nikdy k změně nedojde . Politici a vlády jsou prodloužené ruky globalistů . Všichni do jednoho. Co se týče Německa to je po 2 sv.válce / možná i před ní /plně ovládané Američany /vyhledejte si základnu Ramštejn v Německu/. V Italii, Španělsku Německu všude je to stejný státy ovládají globalisté přes politiky a vlády takže utíkejte volit a pak si nezapomeňte stěžovat .

    1. nejít k volbám znamena že nechate ostatní dělat si co chtějí at se vám to libi nebo ne vždycky k těm volbám někdo pujde tak to prostě je a znate rčení o politiku se zajimat nemusite ale politika se zajima o vás ale ne v dobrém slova smyslu

  4. pozor na to tady v amsterdamu je to strasne vsude arabove krik hluk motorky po nocich policie s tim nedela nic honej si ocasy na lamparne spiny arabske pobiraj pridavky nedelaji otravuji zivot lidem hlukem . V holandistanu uz davno maji araby vsude holandan prakticky byl vytlacen vymrel tak ze se jim to povedlo holandsko je zumpa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout