Manipulace s počasím měla před časem v Tasmánii za následek nejhorší záplavy za 40 let (video)

Manipulace s počasím měla před časem v Tasmánii za následek nejhorší záplavy za 40 let (video)

Tato poněkud starší zpráva začíná být aktuální zejména v souvislosti s tím, že se v poslední době objevily na různých místech nečekané povodně, aktuálně například v New Yorku, v létě na jihovýchodě Evropy apod.

Ovšem každý předpokládá, že za všemi podobnými jevy stojí výhradně náhoda, že jde o jevy čistě přírodní.

Ale je tomu vždy skutečně tak? Vždyť v minulosti již jednou skutečně úřady přiznaly, že měly jedny ničivé povodně na svědomí…

Na sociálních sítích koluje zpráva o smrtících záplavách v Tasmánii po manipulaci s počasím v roce 2016.

Tasmánská vládní energetická společnost uměle upustila déšť, známý také jako osévání mraků, den před nejhoršími povodněmi za 40 let.

Společnost Hydro Tasmania dala zelenou osévání mraků, i když byly předpovídány silné deště.

Společnost Hydro Tasmania přiznala, že v den, kdy se k východnímu pobřeží země přiblížily silné bouře, podnikla let na osévání mraků.

Místní farmář řekl médiím, že předchozí operace osévání mraků ukázaly, že tato manipulace s počasím funguje, a že záplavy se v důsledku toho zhoršily.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “Manipulace s počasím měla před časem v Tasmánii za následek nejhorší záplavy za 40 let (video)

  1. Záplavy sa v dôsledku toho zhoršili, ale nevznikajú v dôsledku toho. Tie tisícky požiarov na celom svete tiež nezapaľujú výlučne ľudia.

  2. Globalni inzenyring ridi pocasi nepretrzite na cele planete Osevani mraku jodidem stribrnym a dalsimi chemikaliemi je dosti stara zalezitost. Ano jsou schopni vyvolat okamzote zaplavy, polarni vortexove mrazy, extremni sucha a to vse kde si zamanou. Ale neni to jen o tomto, ma to siroke souvislosti. V soucasne dobe se propaguje GMO osivo od MONSANTO to je to ktere na ve vyrobe glyfosat RUNDAP. Ministri tlaci zemedelcum toto geneticky modifikovane osivo, predevsim kukurici, tu nejvice krom jinych osiv. Ale zemedelci nejsou tak blby a zacali toto modifikovane osivo odmitat. Agenda Monsanta zni doslova budes k seti pouzivat nase GMO osivo. A pokud ne posleme ti zaplavy. Bleskovou povoden meli na mysli ti zmrdi. To je jedna souvislost s rizenim pocasi. A ted ta druha. Jiz vetsina lidi vi ze jsou podzemni tunely v nich jezdi nebo se spise pohybuji magneticke vlaky rychlosti asi 2MACH. Pro rychlo prepravu deti urcenych na vyrobu adrenochromu a na odber organu. Ale tech zverstev co se pacha na lidech a detech je mnohem vice. V soucasne dobe probiha zachrana deti z tunelu D.U.M.P.S. V techto tunelech jsou samorzejme i jejich tryznitele a veznitele. Ty tunely jsou po cele planete a jsou propojeny. To ze jsou bleskove povodne a zemetresenije jedna vec. Jsou vytvoreny umele na zatopeni techto mist a prostoru, jsou urceny k likvidaci techto podzemnich prostor. Neustale probiha skenovani oblohy ruznymi letadly. Sleduji kobercovani na radaru. Timto kobercovanim se infracervenym svetlem hledaji dalsi podzemni prostory kde by mohly byt jeste deti ktere je treba zachranit.Toto skenovani probiha na cele planete. Jakmile jssou deti z podzemi vytezene okamzite se spousti bleskove zaplavy, aby zatopily tyto tunely. Ale s touto operaci nemaji globalni inzenyri nic spolecneho. Tyto operace jsou plne pod velenim armady.Proto jsou i vyvolavana zemetreseni aby zasypaly tyto prostory. Vsimnete si ze zemetreseni jsou i na velice neobvyklych mistech jako bleskove povodne. Tyto operace opravdu nejsou prirodniho puvodu jsou vyvolavany systemy HAARP elektro magnetickymi zbranemi a dalsimi velice sofiskovanymi zbranemi. Stejne sofistikovana zbran proti prelidneni je i ockovaci jeduvka. Kazda vakcina je jed o tom zadna viz Martinek a dalsi postizene deti vakcinou o kterych se nemluvi. Ale urcite to nema nic spolecneho s aplikaci vakciny nenene!!! Tyto zverstva pachana na detech a lidech musi skoncit. Proto jsou ty specialni operace na ukrajine a na cele planete. Cest zachrancum deti a lidi z toho podzemi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout