Vegani pořádají koňské závody – bez koní (video)

Vegani pořádají koňské závody – bez koní (video)

Šílená doba plodí šílence, kteří by ještě před pár lety skončili v péči nějakého Chocholouška. Nicméně nyní jsou podobní jedinci podporováni a propagováni.

Nejinak je tomu v případě veganů, kteří jsou díky odmítání živočišných produktů plně v souladu s globalistickou agendou, která chce mimo jiné zakázat konzumaci masa.

A pokud by se nakonec zakázaly i koňské dostihy, pak by bylo i méně koní, kteří zbytečně produkují CO2 a dusík. A veganům jde prý také o to, aby zachránili koně před jejich zneužíváním.

Nejsme vegani jen proto, abychom zachránili planetu před globálním oteplováním, můžeme být vegany i z jiných stejně ušlechtilých důvodů, jako je boj proti nadvládě patriarchátu nad koňmi…“
Vegani tak zahájili první jezdecké závody (zřejmě steeplechase) bez koní. Skvělý příklad ekologického vědomí! 🤡🤡🤡
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 4.8]

6 thoughts on “Vegani pořádají koňské závody – bez koní (video)

  1. Dobrý vegán – mŕtvy vegán. V Európe dobytej moslimami bude jediným povoleným spôsobom stravovania halal, aj zarytý vegán Lewis Hamilton bol určite nútený jesť v Saudskej Arábii takto upravené mäso.

  2. Kde mají Taxis a vodní příkop? Jaký typ vroubkování mají na klacku? Jsou vzrušené z více důvodů? Mají vytápění haly zajištěno z trusu koní, které ve stáji hledí do monitoru a nechodí ven? Mám mnoho nejasností, kdo je zodpoví?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout